Airy 1850s Coach House with Private Balcony - Pass the Keys
Mijn lichte en ruime koetshuis uit de jaren 1850 is een stijlvol toevluchtsoord in het bruisende Hackney, waar historische charme en moderne luxe samenkomen. Het is onlangs gerenoveerd en beschikt over een volledig uitgeruste keuken, comfortabele bedden, een regendouche en een eigen balkon. Geniet van glasvezelinternet, een smart-tv en een uitgebreide bibliotheek. Het ligt op een ideale locatie vlak bij London Fields en Broadway Market, met uitstekende vervoersverbindingen vanaf Dalston Kingsland en Dalston Junction – de perfecte uitvalsbasis in Oost-Londen.
Mijn zorgvuldig ontworpen huis strekt zich uit over drie verdiepingen en combineert originele historische details met modern comfort.
Begane grond:
De open woon- en eetkamer baadt in natuurlijk licht, waardoor er een gezellige ruimte ontstaat om te ontspannen. Openslaande ramen geven toegang tot de zonnige binnenplaats, waar van mei tot juli jasmijn bloeit en de lucht vult met een heerlijke bloemengeur. De woonruimte is voorzien van een smart-tv (apps die je met je eigen accounts kunt gebruiken), een grote, comfortabele bank en een eettafel met stoelen. De lichte keuken, aan de achterkant van het huis, is goed uitgerust voor wie van koken houdt, met apparatuur zoals een gasfornuis met vijf pitten, een vaatwasser en een koffiezetapparaat voor verse koffiebonen. De originele houten vloeren beneden geven het huis karakter en versterken de historische charme.
Eerste verdieping: De originele trap uit de 19e eeuw leidt naar de eerste verdieping, waar je de badkamer, een tweepersoonsslaapkamer en een ruime werkkamer vindt. De badkamer wordt verlicht door een dakraam, wat de badkuip met regendouche en handdouche nog mooier maakt. De tweepersoonsslaapkamer heeft een ruime kledingkast en een eigen balkon, waar je rustig kunt genieten van het uitzicht over de buurt. De werkkamer, ontworpen om te werken of te lezen, is voorzien van een zorgvuldig samengestelde boekencollectie en een sta-bureau.
Een trap vanuit de werkkamer leidt naar de slaapkamer op zolderhoogte, met een tweepersoonsbed, nachtkastjes en lampen, plus opbergruimte onder de dakrand en een aparte ruimte om kleding op te hangen. Een Velux-dakraam baadt deze kamer in zacht, natuurlijk licht, waardoor het een rustig en gezellig toevluchtsoord is.
Deze toplocatie in Hackney ligt op een steenworp afstand van London Fields, de charmante Broadway Market en talloze onafhankelijke winkeltjes en eetgelegenheden. Na een dagje rondkijken zul je het heerlijk vinden om terug te keren naar deze rustige plek.
Voor je gemak zorg ik voor gratis thee, koffie, toiletartikelen in reisformaat, afwasbenodigdheden en badkamerbenodigdheden om je verblijf mee te beginnen. Mocht je nog meer spullen nodig hebben, dan is er een goed gesorteerde winkel op slechts enkele minuten afstand aan Wilton Way.
Je hebt onbeperkt toegang tot het hele pand. Mocht er een onderhoudskwestie zijn, dan vragen we eerst je toestemming voordat we het pand betreden om een reparatie uit te voeren.
De essentiële, maar minder spannende zaken!:
Inchecken/uitchecken:
Onze standaard inchecktijd is na 15.00 uur. Uitchecken is voor 11.00 uur. Als je buiten deze tijden wilt in- of uitchecken, laat het ons dan even weten. Dit is afhankelijk van de beschikbaarheid en er zijn extra kosten aan verbonden. Zorg dat je op tijd bent bij het uitchecken. Onze schoonmakers staan vaak stipt om 11.00 uur klaar en hebben een druk schema. Bij ongeoorloofd laat uitchecken of vroeg inchecken wordt £ 20 per half uur in rekening gebracht.
Sleutels: Een dag voor het uitchecken krijg je specifieke instructies om ervoor te zorgen dat de sleutels bij vertrek in het sleutelkluisje worden achtergelaten. Als je je niet aan de instructies houdt, leidt dit tot vertraging voor mijn schoonmaker en heeft dit gevolgen voor zijn of haar planning voor de rest van de dag. Daarom wordt er een boete van £50 in rekening gebracht.
Er wordt £50 in rekening gebracht voor een huisbezoek als je de sleutels vergeet, en bij verlies van sleutels kost het £100 om de sloten te vervangen. Wees er dus voorzichtig mee.
Parkeren: Er is geen parkeerplaats op het terrein. Er zijn veel voordelige manieren om online of via apps een parkeerplaats te vinden:
- RingGo voor betalen per minuut op straat
Buurtbewoners adverteren soms hun parkeerplaatsen tegen redelijke tarieven via apps zoals JustPark of YourParkingSpace.
LET OP: als je een Zip Car huurt, is parkeren niet bij de prijs inbegrepen; je moet dit dus apart bijboeken naast het gebruik van de auto.
Faciliteiten voor gezinnen: Je kunt voor de duur van je verblijf een reiswieg huren. De kosten bedragen £40 voor het huren, het afleveren en het ophalen van de wieg. Beddengoed voor de wieg wordt niet verstrekt, dus neem dat zelf mee. Als je ook gebruik wilt maken van een kinderstoel, bedragen de kosten in totaal £45.
Roken: Roken is ten strengste verboden. Als er rooksporen worden aangetroffen, wordt er een boete van £200 in rekening gebracht.
Extra gasten: Zonder voorafgaande toestemming zijn er op geen enkel moment extra gasten toegestaan in de accommodatie en zijn feestjes of luide muziek niet toegestaan. We zijn ons er terdege van bewust dat we in een woonwijk zitten en elke overtreding van een van beide regels leidt tot een boete van £250.
Verloren voorwerpen: Let er alsjeblieft op dat je niets achterlaat als je uitcheckt! Een apart bedrijf regelt de verzending van verloren voorwerpen en rekent minimaal £25 per stuk, plus verzendkosten.
Beddengoedbeleid voor langere verblijven Bij een verblijf van meer dan 21 nachten zorgt onze professionele beddengoedservice ervoor dat het beddengoed elke 21 dagen wordt ververst. Je kunt kiezen uit: Verse linnengoedlevering – Er wordt een nieuwe set beddengoed en handdoeken bezorgd, en de gebruikte worden opgehaald. Linnengoed opnieuw huren – Je houdt de huidige set, die na vertrek wordt opgehaald om te worden gewassen. Beide opties zijn beschikbaar tegen dezelfde prijs.
Vastgoedbeheerdiensten:
Pass the Keys® biedt service op hotelniveau voor woningen die voor korte termijn worden verhuurd. De woning wordt professioneel onderhouden en schoongemaakt. We garanderen professioneel gereinigd beddengoed en toiletartikelen. We bieden ook 24/7 gastenservice en persoonlijke hulp ter plaatse, zowel voor als tijdens je verblijf. Het lokale team van Pass the Keys® inspecteert de accommodatie persoonlijk en certificeert dat de woning voldoet aan de ‘Property Readiness Standard’ van Pass the Keys®.
BELANGRIJK: Namens onze verhuurder bij Pass the Keys vragen we je om een gastverificatie via Truvi (voorheen Superhog). Zodra je boeking is bevestigd, neemt Truvi via een beveiligde link contact op met de hoofdboeker en krijg je gedetailleerde instructies voor het verificatieproces.
Voor de online verificatie heb je een door de overheid uitgegeven identiteitsbewijs met foto en een creditcard of betaalkaart nodig. Tijdens dit proces kun je kiezen tussen een terugbetaalbare borg van 500 GBP (plus 10 GBP transactiekosten in de equivalente valuta) of een niet-terugbetaalbare schadeverzekering van 40 GBP (in de equivalente valuta) om eventuele schade tijdens je verblijf te dekken.
Zodra het verificatieproces succesvol is afgerond, krijg je de incheckgegevens. Als je voor een borg hebt gekozen, wordt deze na je verblijf via je creditcard of betaalkaart terugbetaald, na inspectie van de accommodatie. Huisdieren – niet toegestaan Roken – niet toegestaan
dit vakantiehuis ligt in Hackney, een wijk in Londen. Oxford Street en Brick Lane zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Sky Garden en London Eye. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij London Stadium of ga naar ExCeL Exhibition Centre voor een avondje uit. Bekijk onze reisgids voor Londen
Zijn huisdieren welkom bij Airy 1850s Coach House with Private Balcony - Pass the Keys?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Airy 1850s Coach House with Private Balcony - Pass the Keys inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Airy 1850s Coach House with Private Balcony - Pass the Keys uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Airy 1850s Coach House with Private Balcony - Pass the Keys?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Hackney, op 2 km van Victoria Park en op 4 km van Liverpool Street. Ook Brick Lane en Old Spitalfields Market liggen op 5 km afstand. London Fields Station ligt op 13 minuten wandelen en naar London Dalston Junction Station is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Airy 1850s Coach House with Private Balcony - Pass the Keys
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Laurence
14 sep 2026
X
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
steven a.
7 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
exactly as shown on VRBO, very comfortable layout for adult family of four gathering for good times in London. Wilton Way is a special little neighborhood that leads to parks and markets on weekends by simply walking. The Prince George pub on corner is a wonderful place, great food, vibe community, wraps up early each night. The flat is quiet, open doors to balcony, patio (let the air flow in when not raining). access to main road, bus and underground easy, close. Short walk to grab breakfast at All Press, grocery store 2 blocks away. Definitely will return to this Wilton Way flat which proved to be easy fun stay.