Geheel appartement

Viola, Livigno, Italy

Fotogalerie voor Viola, Livigno, Italy

Een moderne keuken met een inbouwoven, een spoelbak en een koffiezetapparaat.
Een moderne keuken met een inbouwfornuis, een koffiezetapparaat en een spoelbak.
Een woonkamer met een grijze bank, een kleine tafel, een open haard en een raam met uitzicht op bomen.
Een hotelgang met een vloerbedekking, een houten bankje en ski’s die aan een muur bevestigd zijn.
Een hotelkamer met twee bedden, een bureau met een televisie, een houten garderobe en een wandlamp.

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 480 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Viola, Livigno, Italy

  • Mooie skivakantie met de familie!

    Geniet van een skivakantie vol plezier in het populaire skiresort van Livigno met een brede keuze aan activiteiten om te doen.

    Het pittoreske skichalet beschikt voer prachtige selfcatering accommodatie met een zonnige en ruime open vormgegeven woon- en eetruimte met een comfortabele bank, een flatscreen tv met dvd-speler, muziekstereo en WiFi voor uw plezier. De volledig ingerichte vurenhouten keuken voorziet u van de perfecte thuis-van-huis gemakken om heerlijke maaltijden klaar te maken tijdens uw verblijf, met een fornuis, koffiemachine, magnetron en afwasmachine.

    De eethoek biedt comfortabel plek aan vier personen en als u buiten de deur wilt eten tijdens uw verblijf, is er een keuze uit 40 restaurants, van authentieke pizzeria’s tot aan charmante Rustico’s, oftewel keuze te over!

    De slaapaccommodatie is prachtig ingericht in rijkelijk bordeaux en goud en is perfect voor kleine groepen en families tot aan vier personen. De ruime master slaapkamer is voorzien van voldoende licht en ruimte en heeft toegang naar buiten.

    De tweede slaapkamer beschikt over twee enkele bedden en is net zo comfortabel en ruim.

    Een moderne badkamer, voorzien van een krachtige douche, wastafel met make-upruimte, verwarmd handdoekrek, een wc en een bidet en een prettige wasmachine maakt de accommodatie binnen in dit prachtige huis compleet.

    U kunt gebruik maken van uw eigen zonnige tuin met gazon en ver reikende uitzichten over Livigno. Er is een al fresco eetplek die perfect is voor buiten eten en drinken en wat ook een geweldige plek is om overdag van een goed boek te genieten en uit te rusten tijdens uw verblijf.

    Er is een privé garage bij het huis.
    Vanuit het chalet bereikt u gemakkelijk de skipistes en het beroemde snowboardpark, ongetwijfeld één van de beste in Europa! Livigno beschikt ook over een groot aantal faciliteiten en activiteiten om gebruik van te maken, waaronder meer dan 140 bars, 40 restaurants, een fitnesscentrum met zwembad en gezondheidsspa en taxfree winkelen.

    De activiteiten variëren van ijsklimmen, hondenslee rijden, karten in de sneeuw tot paardrijden, om er maar een paar te noemen.

    Een verblijf in het resort van Livigno verzekert u en uw gasten ervan dat u een ontspannen, leuke en actieve vakantie heeft, met de populaire skipistes die perfect zijn voor skiërs van alle niveaus en de brede keuze aan ‘off-piste’ activiteiten!

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Toegang tot de piste

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Stereo-installatie
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen
  • In het stadscentrum
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Toegang tot skipiste

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort
  • Tuin
  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT014037C2O4B5CK83, 014037-CNI-00216
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en in de bergen in Livigno. Bezoek Wintersportplaats Livigno en Cassana 1 als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Stelvio Nationaal Park en Parc Naziunal Svizzer. Nationalparkszentrum Zernez en Zwitsers Nationaal Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Livigno
Meer appartementen in Livigno
Kaart
Livigno

In de buurt

  • Een grote groep skiërs op een besneeuwde helling, met gebouwen op de achtergrond.
    Wintersportplaats Livigno
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Cassana-skilift
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kabelbaan Livigno - Tagliede
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Aquagranda Active You
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Mottolino-skilift
    5 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Celerina/Schlarigna Staz - 44 min. rijden
  • St. Moritz (SMV-Samedan) - 54 min. rijden

Restaurants

  • Bivio Bistrot & Restaurant
    10 min. wandelen
  • Hotel compagnoni bar
    15 min. wandelen
  • Latteria di Livigno
    11 min. wandelen
  • Centrale Ristobargrill
    12 min. wandelen
  • Roxy bar
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Viola, Livigno, Italy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Viola, Livigno, Italy inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Viola, Livigno, Italy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Viola, Livigno, Italy?

Dit appartement in Livigno biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Wintersportplaats Livigno, Cassana 2 en Cassana 1. Cassana-skilift en Tappeto Cassana liggen op enkele stappen afstand.