Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Three-bedroom house near Anfield Stadium, Liverpool
Gorgeous 3-bedroom, 1-bathroom house in L4 Liverpool, 10 minutes to Anfield and Everton stadium.
A house with a 2 bedroom upstairs and one bedroom downstairs with a beautiful separate kitchen will be perfect and enough space for you and your family.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dingen om te doen
Basketballen in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
Mersey View By Liverpool Luxretreat 4 Bedroom House Next to Everton Stadium
Bootle
Mersey View By Liverpool Luxretreat 4 Bedroom House Next to Everton Stadium
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Liverpool. Veerbootterminal Liverpool Pier Head en Royal Albert Dock zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Zij die liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt willen bezoeken, kunnen terecht bij The Beatles Story Museum en Knowsley Safari Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Anfield Stadium of M&S Bank Arena. Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuurlijke activiteit zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Liverpool
Zijn huisdieren welkom bij Three-bedroom house near Anfield Stadium, Liverpool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Three-bedroom house near Anfield Stadium, Liverpool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Three-bedroom house near Anfield Stadium, Liverpool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Three-bedroom house near Anfield Stadium, Liverpool?
Dit vakantiehuis in Liverpool ligt op 1 km van Goodisonpark en op 2 km van Anfield Stadium. Ook Walton Hall Park en LFC Museum and Tour Centre liggen op 3 km afstand. Station Kirkdale ligt op 7 minuten wandelen en naar Bank Hall Station is het 20 minuten wandelen.
Beoordelingen over Three-bedroom house near Anfield Stadium, Liverpool