Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Studios with Mezzanine Rua da Moeda in Stadscentrum van Lissabon bevindt zich bij een winkelcentrum. LxFactory en Gulbenkian museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Rossio Square en Santa Justa-lift. Ook Mercado da Ribeira en Kathedraal van Lissabon (Se) zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Dit rookvrije appartement beschikt over een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een tuin. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals een wasmachine en een koffie/theemaker, naast leuke extraatjes zoals een kussenmenu en badjassen.
Studios with Mezzanine Rua da Moeda heeft 7 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en badjassen. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden met een Tempur-Pedic-matras hebben luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, designer toiletartikelen, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 80 inch heeft kabelzenders.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (EUR 29,50 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Babybad
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kindereetgerei
Kinderstoel
Verschoontafel
Kitchenette
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Tempur-Pedic-matras
Badkamer
1 privébadkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Vliegenramen
Entertainment
Flatscreen-tv van 80 inch met kabelzenders
Buiten
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 20 kg per huisdier
Toeslag: EUR 50 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Hendels als deurklinken
Visueel brandalarm
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Lokale kaarten
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
Direct bij een winkelcentrum
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Buitenverlichting
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
2 etages
7 units
Gebouwd in 1883
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang, elektrisch deurslot
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 50 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 1 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 40.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 29.5 per dag (op 10 meter afstand; 24 uur open)
Toeslag voor huisdieren: EUR 50 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 40.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Studios Mezzanine Lisbon
Studios Mezzanine Lisbon
Studios Mezzanine Apartment
Studios Mezzanine Apartment Lisbon
Studios with Mezzanine Rua da Moeda Lisbon
Studios with Mezzanine Rua da Moeda Apartment
Studios with Mezzanine Rua da Moeda Apartment Lisbon
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Studios with Mezzanine Rua da Moeda?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Studios with Mezzanine Rua da Moeda?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Studios with Mezzanine Rua da Moeda van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 212, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Studios with Mezzanine Rua da Moeda inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Studios with Mezzanine Rua da Moeda uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Studios with Mezzanine Rua da Moeda?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 15 minuten wandelen van Mercado da Ribeira, Santa Justa-lift en Rossio Square. Ook Kathedraal van Lissabon (Se) en LxFactory liggen op 5 km afstand. Tramhalte Rua de São Paulo/Bica en Tramhalte Rua de São Paulo/Bica liggen op 2 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Studios with Mezzanine Rua da Moeda
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 102 van 113 beoordelingen
10 - Uitstekend
102
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 113 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 113 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 113 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 113 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Serhat
Reisde met een groep
12 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Serhat
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
DOE
Reisde met familie en kleine kinderen
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location and a wonderful stay. Easy and perfect for the three of us
Kenneth Patrick
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Melanie
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
6 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Susanne and Mauro were the most accommodating and kind hosts. The studio was very clean, and they made sure everything was perfect for our stay. The beds were very comfortable. My kids loved the Studio so much, they asked to stay there forever, and cried when we left!
Location was amazing. Literally around the corner from the metro/train station, with access to multiple restaurants, markets, and activities. We will return! We loved it!
Melanie
8 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Laura
20 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Laura
6 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Bianca
Zakenreiziger
17 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Equipe maravilhosa! Muito solicita, ajuda muito e responde rápido.
O quarto é excelente, tem tudo e mais um pouco para deixar a estadia confortável. A localização é excelente e eu com certeza vou voltar outras vezes.
Bianca
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Priscilla
15 nov 2025
Priscilla
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Rafael
15 nov 2025
Rafael
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
JUN
Reisde met familie
26 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Ausstattung, im Besonderen der Küche, ist wirklich super. Es ist an alles gedacht.
Das Apartment war sehr sauber, easy zu erreichen.
Die Lage ist einfach nur phantastisch. Würde ich jederzeit wieder buchen.
Jasmin
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Olaf
29 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Appartement in super Lage!!!
Olaf
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Samantha
8 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Samantha
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Eric, LK FOREST PARK
Reisde met partner
2 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We cut out a portion of our Portugal visit just so that we could return to this property. We enjoyed it so much we wanted to spend our last few days at the Studios. I also wrote a positive review a few days ago. This time, the staff went above and beyond to make sure we were taken care of. It felt like coming home.
Eric
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Eric, LK FOREST PARK
Reisde met partner
23 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The size and layout of Studio 5 was excellent. This could not have been a better trip for the two of us. We felt as if we lived in Lisbon and this was our apartment.
The studio was well-furnished, the staff was great, and everything we wanted to do was at our foot steps,
Before we left, I doubted if this was the right property for us. Now, we will always come back to this studio on future visits.
Eric
8 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Diana
Reisde met familie en kleine kinderen
28 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property made us feel completely at home, with every detail considered. A jar of outlet adaptors, complimentary wine, all kitchen materials, and laundry. The location was very close to many restaurants as well as the Timeout Market (Cafeteria Style with many restaurants in one building- definitely check this out!!). The parking in Lisbon is very complicated and the property manager was quick to offer me a solution. Highly recommend this property- in 5 cities of our trip, this property made us feel the most at home.
Diana
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Larissa
Reisde met familie
20 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This room was beautiful, comfortable and very many amenities. One of the best rooms we have ever stayed in.
Larissa
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Catherine, Toronto
Reisde met partner
16 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was the cutest place. Spotlessly clean, quiet, beautifully and artistically decorated. All the essential amenities that often get overlooked were there: plentiful coffee, tea, a Brita filter, ice cubes, etc. They even provided robes and left us a bottle of vinho Verde. Really gracious hospitality. As for the space; the kitchen is spacious and thereare nice, big closets to store ayiur clothes and suitcases, plus convenient shelves everywhere for keeping smaller items within reach. The terrace was a lovely place to sit and relax in the evenings,.too. Finally, the location was amazing: the suites are in a pristinely maintained older building with great restaurants downstairs. It's next to a park with a daily flea market and steps from grocery stores, pharmacies, and other needful things. It's kind of at the edge of the busy tourist district. Honestly, I would give it 6 stars out of 5 of I could. 💜
Catherine
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Taylor
Reisde met een groep
14 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very lovely place and awesome location! Will stay here again next time back.
Taylor
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
heather, seattle
Reisde met partner
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our little studio was well equipped and so very clean. It was decorated perfectly and the location was wonderful too. Our interaction with the staff was great!
heather
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
??
Reisde met familie
3 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfekt läge nära till allt. Jättefin lägenhet bra utrustad.
Per
4 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Alexandra
Reisde met familie
17 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Alexandra
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Craig
Reisde met een groep
11 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious / clean and nice
Has everything needed inside the apt
Craig
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Gueibau
Reisde met een groep
27 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect stay! The area is safe, quiet enough in the night. Easy to find food, and shopping. Walkable to everywhere. The managers are helpful, thoughtful and friendly. The apartments are clean, cozy and charming. You will love it!
Gueibau
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Gueibau
Reisde met een groep
27 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartments are well maintained, warm and cozy with charming characteristics. The area is full of eating and shopping choices, a park and metro, train, buses are all just few steps away. Very walkable to many attraction. Property manager Alexandria is thoughtful, friendly and helpful. Absolutely recommend and willing to come back.