Nomad's Golden Collection Lisbon ligt in Lissabon in het stadscentrum. Santa Justa-lift en Kasteel van São Jorge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Ga naar Estádio da Luz om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Oceanarium van Lissabon, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Tramhalte Rua da Conceição (28E) - 1 min. wandelen
Treinstation Rossio - 8 min. wandelen
Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 34 min. rijden
Restaurants
Casa Portuguesa do Pastel de Bacalhau
2 min. wandelen
Pastelaria Néné
2 min. wandelen
Delirium Café Lisboa
2 min. wandelen
Brew
1 min. wandelen
Cotidiano
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Nomad's Golden Collection Lisbon
Dit rookvrije appartement beschikt naast een snelle incheckservice over een snelle uitcheckservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een bed met traagschuimmatras en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals een wasmachine en een eetruimte. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Nomad's Golden Collection Lisbon heeft 3 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben bureaus. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 38 cm heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per nacht)
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 25 per verblijf
Kitchenette
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 38 cm met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Schoonmaakservice (op verzoek)
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 18.00 uur en 05.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 200.0 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per nacht
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 18.00 uur en 05.30 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Schoonmaakkosten: EUR 35 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 79342/AL;79350/AL;79349/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Nomad's Golden Collection Lisbon Apartment
Nomad's Golden Collection Apartment
Nomad's Golden Collection Lisbon Lisbon
Nomad's Golden Collection Lisbon Apartment
Nomad's Golden Collection Lisbon Apartment Lisbon
Nomad's Golden Collection Lisbon Apartment
Nomad's Golden Collection Apartment
Nomad's Golden Collection
Apartment Nomad's Golden Collection Lisbon Lisbon
Lisbon Nomad's Golden Collection Lisbon Apartment
Apartment Nomad's Golden Collection Lisbon
Nomad's Golden Collection Lisbon Lisbon
Nomad's Golden Collection
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nomad's Golden Collection Lisbon?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Nomad's Golden Collection Lisbon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 18.00 uur en 05.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Nomad's Golden Collection Lisbon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van EUR 20 kun je laat uitchecken.
Waar staat Nomad's Golden Collection Lisbon?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 5 minuten wandelen van Winkelcentrum Armazens do Chiado, Praça do Comércio en Santa Justa-lift. Ook Rossio Square en Kasteel van São Jorge liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Rua da Conceição (28E) en Station Baixa-Chiado liggen op 2 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Nomad's Golden Collection Lisbon
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,0
Locatie
8,0
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 21 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 21 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 21 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 21 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 21 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
28 dec 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
4인 가족이 머물기 좋아요.
아주 훌륭해요. 시설, 위치 다 좋아요. bedroom이 두개, 다락방 한개, 화장실이 두개라서 가족 여행에 아주 적합해요. 다만, 가격이 좀 비싼 편이고, 안내하는 사람이 시간 약속을 지키지 않아서 잠시 당황했어요.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
JUNGOK
26 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
위치 좋아요
위치는 정말 좋습니다. 다만 저는 늦은시간 체크인을 해서 좀 애를 먹었습니다. 내부도 침실, 거실 분리되 있고 간단한 취사 가능합니다
가족이나 친구들끼리 오면 정말 좋을 듯~ 아파트는 정말 이뻐요
JUNGOK
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Nicole
Reisde met familie
13 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Nicole
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
EUNSU
Reisde met een groep
8 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
EUNSU
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Helmut
2 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Helmut
4 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
27 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’endroit et l’accès à tou très bien très bien décoré propre les équipements en bonne état recommandable
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
8 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is excellent. The venue was clean and modern. A lot of gold features (over the top?) The washer/dryer was complicated without a manual and the cupboard space limited (more clothes hangers?) but we managed.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Richard
3 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Ok for few days
Overall ok. But no information in apartment about code for main door, WiFi. No bottled water etc included like the hotels.com details promised.
But good location and generally nice apartment
Richard
4 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
15 jul 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Sandrine, Lisbonne
Reisde met een groep, Reisde met partner
27 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Emplacement au top ! Appartement moderne spacieux décoré avec goût avec chambre séparé grande douche italienne. grand balcon donnant sur superbe façade moulurés. Grand placard.
Dommage qu'il n'y ai pas de séchoir à linge, équipement en ustensiles de cuisine "léger".
Sinon conforme à la description.
Sandrine
8 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Eda
26 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eda
2 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
21 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful apartment. Very modern, extremely clean. Great location for access to the neighbourhoods of Lisbon. Very cheap and easy to get to using the metro from the airport. Would highly recommend.
Craig
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
ee-na
4 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
내부도 이쁘고 접근성도 좋고 시설도 좋습니다!
정말 깨끗하고 이쁜 호텔이였습니다!
안에 세탁기까지 있어서 정말 좋았습니다!
다만 친구들과 셋이서 간 여행이라 엑스트라베드로 소파베드를 이용했는데 허리가 아픈건.... 어쩔 수 없었지만 코드도 많고 밥도 해먹을 수 있어서 좋았습니다! 아! 그리고 프론트랑 게스트가 다닐 수 있는 문이 따로 또 있어서 자유롭게 드나들기도 좋습니다! 시내에 위치하기도 해서 접근성도 정말 좋습니다! 다시 리스본을 간다면 여기를 또 예약해서 가고 싶을 정도 입니다!
ee-na
4 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
M
4 mei 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful apt in the midst of the historical city center. Doorman and secured entrance, Nee and impeccably clean.
Nice to have more than 1 bath and hand towel (maybe a kitchen towel) but all else wonderful!
M
4 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La situation géographique parfaite (près du métro et du quartier vivant de Lisbonne), la modernité et le confort des installations de l'appartement (lits, douche, cuisine), la sécurité de l'immeuble (code d'accès et porte de l'appartement sécurisée), la décoration moderne et de bon goût.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
20 mrt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice modern and clean apartment. We enjoyed our stay. Definitely recommend
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
18 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
non ho trovato l'appartamento che ho prenotato, avevo prenotato un appartamento con balcone invece mi è stato assegnato un appartamento senza balcone
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
11 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft ist sehr zentral gelegen. Das Meer sowie die Innenstadt sind praktisch vor der Nase, dennoch ist es nicht laut bzw. die Fenster sind neu und man hört fast nichts von aussen.
Die Einrichtung ist einfach toll (ist natürlich auch Geschmackssache). Ein paar Hacken für die Jacken oder die eine oder andere Ablage im Badezimmer wären nicht schlecht gewesen aber das sind natürlich nur Kleinigkeiten, ansonsten ist alles vorhanden was man braucht und nicht braucht wie z. B. Waschmaschine, Geschirrspüler, Bügeleisen und Bügelbrett...
Die Tür zum Zimmer ist auch einfach Top, habe noch nie eine dickere/sicherere gesehen.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Seong-eun
3 mrt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Still no deposit refund yet!!!
I am so disappointed with their service. The hotel asked me to pay for the deposit money (which was 200 euros) and they told me they will cancel the credit card transaction right away on the day I will be out of the hotel (which was Feb 2, 2019). But still, I did not get any refund from the hotel yet! I sent them emails, wrote messages through hotels.com application but they always answered me back late and just keep saying they will check about it again. I really want my deposit money 200 euros back. Hope other people won't suffer from this hotel's poor service.
Seong-eun
4 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
19 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Logement neuf avec une déco au top !
Excellent emplacement. À côté de tout et très pratique pour les visites.
On reviendra sans hésitation dans cet établissement.
Petit bémol, il est indiqué TV avec chaînes par câble, chose fausse car il y a que 6 chaînes portugaises.