Flores Guest House ligt in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon. Santa Justa-lift en Kathedraal van Lissabon (Se) zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Ga naar Estádio da Luz om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Oceanarium van Lissabon, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Pension met een chique stijl niet ver van Avenida da Liberdade
Flores Guest House ligt in de buurt van Rossio Square en Santa Justa-lift en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, verwarming en beperkte schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Eten en drinken
Continentaal ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 08.00 uur tot 12.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 12.00 uur in het weekend: EUR 7 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen middernacht en 07.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Rua de São Marçal nº30, Misericordia, 1200-421 Lisbon, Portugal].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
Bestemmingstoeslag: EUR 2 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 7 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30.00 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen middernacht en 07.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Flores Guest House Guesthouse Lisbon
Flores Guest House Guesthouse
Flores Guest House Lisbon
Flores Guest House Lisbon
Flores Guest House Guesthouse
Flores Guest House Guesthouse Lisbon
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Flores Guest House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Flores Guest House?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Flores Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Flores Guest House zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Flores Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen middernacht en 07.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Flores Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Flores Guest House een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30.00 per voertuig.
Waar staat Flores Guest House?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 15 minuten wandelen van Paleis van São Bento en Avenida da Liberdade. Ook Rossio Square en Praça Marquês de Pombal liggen op 2 km afstand. Tramhalte R. Escola Politécnica ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Tramhalte R. Poiais S. Bento is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Flores Guest House
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
9,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 330 van 601 beoordelingen
10 - Uitstekend
330
Gastenscore: 8 - Goed. 193 van 601 beoordelingen
8 - Goed
193
Gastenscore: 6 - Redelijk. 57 van 601 beoordelingen
6 - Redelijk
57
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 601 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 601 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
8/10 – Goed
Esther
Reisde met een groep
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Pima accommodatie, we zaten langs een gebouw waar flink verbouwd werd, daar was niks van te horen. Beetje verouderd is het wel, waar wij zaten lijkt in niks op de foto's op de site.
Maar prima dus, hoef er alleen te slapen en te douchen. Het personeel is echt super aardig, kregen meteen een kaart met uitleg en de koffer werd naar boven gedragen.
Ontbijt hebben we gehad aan een zaakje aan het plein.
Esther
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Sven
27 jun 2025
Positief: Netheid
Leuke locatie, maar veel te klein en erg gehorig.
Sven
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Barry
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice
Barry
7 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Metje De
17 dec 2024
Positief: Personeel en service
Metje De
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Melissa
14 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Such nice staff, very clean and loved the interior. Also really nice neighborhood
Melissa
4 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Marc
15 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Marc
4 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Esther
Reisde met een groep
13 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay in the guest house. Friendly staf, good breakfast, nice neighbourhood
Esther
8/10 – Goed
wilhelmina
Reisde met partner
4 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Flores Guest House ligt in een geweldige wijk met veel restaurants en een mooi park voor de deur.
Wel hadden een kamer op de bovenste verdieping met een piepklein balkonnetje. De riolering in de badkamer stonk en de airco op het dak maakte veel lawaai (ook 's nachts) wat niet prettig was voor de nachtrust.
Het ontbijt wat werd bezorgd in een mandje op het gewenste tijdstip was erg leuk. Ook kun je heerlijk ontbijten/brunchen in de omgeving.
In ongeveer 15 minuten loop je naar het centrum van Lissabon. Dit is een gemakkelijke weg om te lopen.
Metrostation Rato is ongeveer net zo ver als Baixa-Chiado
wilhelmina
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
pauline
Reisde met partner
23 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ontzettend leuke kamer met een heerlijk ontbijt. Dat werd geleverd in een picknickmand die bij de deur werd gehangen. Daardoor konden we picknicken op de kamer, voor het franse balkonnetje, superleuk!! Het personeel is heel vriendelijk en behulpzaam.
pauline
4 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Yvette
Reisde met familie
4 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Accomodatie voldeed maar kan op verschillende punten worden verbeterd. Te weinig opbergmogelijkheden, keukentje was in een kast gemaakt waardoor je nauwelijks kon afwassen omdat je dan moest bukken, bank was te zacht. Er waren grote kieren bij de deur waardoor er koude tocht naar binnen kwam. Ligging van de accomodatie was echter
erg gunstig, het personeel erg vriendelijk en de accomodatie verder schoon en netjes.
Yvette
4 nachten verbleven in februari 2023
8/10 – Goed
Hong
Reisde met familie
3 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Knusse kamer, mooi omgeving, gezellig park om geringd met paar leuk restaurantje
Hong
3 nachten verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Tom
29 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top location and service
What an amazing stay. Staff were so incredibly helpful. The location is perfect within the city. We will definitely return.
Tom
3 nachten verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
8 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtige ligging . Mooi appartement. Vriendelijk personeel. Top locatie.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep, Reisde met partner
4 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een geweldig leuke accommodatie op een leuke plek in de stad.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Erg goed. Erg vriendelijke personeel. Ontbijt in een mandje is echt leuk!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Bettina
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was beautiful and clean, the location was perfect with a little park nearby and restaurants all around. When I had a problem with finding a ride to the airport, the staff helped me out instantly, and I managed to catch my flight.
Bettina
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Andrew
15 dec 2025
Positief: Netheid
Overall disappointing. The room was in a separate building two blocks from the check in, and up two steep flights of stairs. Small room, one small window. New shower but had spongy base, installed improperly. TV turned on but showed only a programming message. Bed was comfortable and room was clean. Location was very good, with local cafes right there.
Andrew
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
PEDRO FREDERICO
Reisde met familie
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
tudo certo.
PEDRO FREDERICO
4 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Bea
Reisde met partner
16 nov 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Aunque el personal fue muy amable y servicial, la habitación estaba descuidada. El baño era muy pequeño y no estaba limpio. Se salía el agua de la ducha por todas partes y se llenaba todo el baño de agua. Había un espejo roto y racholas sueltas. La habitación es muy ruidosa, se escucha todo: a la gente subir y bajar por la escalera, el baño del piso de arriba, los ruidos de la calle, la música del bar de abajo...
Bea
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Trudy
5 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location, cleanliness, staff was fantastic!
Trudy
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Guy
Reisde met partner
1 nov 2025
Positief: Voorzieningen
Staff
Guy
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Guy
Reisde met partner
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location. Some of the units can be very noisy. There is a beautiful square with restaurants and convenience store in walking distance. The units are a bit dated but comfortable. The staff were very helpful and friendly.
Guy
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice area, lovely people at reception and very clean. I had a balcony with a view to the inside of the block, was nice and calm, noise was not a problem for me. Will definitely recommend this place.
Maria
1 nacht verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Julianne
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The accommodation was ground floor, dark and very damp. Opening the front door from the street there are garbage bins inside, just near the apartment door. The neighbours upstairs were noisy - loud tv, music and stomping around on wooden floor boards till past 1am. Reception said they couldn't do anything about it as the people above were residents and they didn't have anything else available. Two nights were 2 nights too long.