Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Ericeira Prime Villas
Appartement met gratis parkeerplaatsen, op 7 minuten stappen van Gemeentelijke Markt van Ericeira
Fotogalerie voor Ericeira Prime Villas





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Villa, kitchenette, uitzicht op tuin laden

Villa, kitchenette, uitzicht op tuin
Hoogtepunten
De binnenplaats
Gemeubileerd terras
Geluidsisolatie
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Privézwembad
Airconditioning
Kitchenette
Alle foto's voor Superior villa, kitchenette, uitzicht op tuin laden

Superior villa, kitchenette, uitzicht op tuin
Hoogtepunten
De binnenplaats
Gemeubileerd terras
Geluidsisolatie
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Privézwembad
Airconditioning
Een gratis babybed
Misschien vind je dit ook leuk

Legacy Hotel Cascais, Curio Collection By Hilton
Cascais
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 63 beoordelingen
De prijs is € 140
inclusief belastingen en toeslagen
29 nov - 30 nov
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

R. Ribeira da Baleia 8, Mafra, Lisboa, 2655-350
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

You and the sea
You and the sea
- Zwembad
- Keuken
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 168 beoordelingen
De prijs is € 160
inclusief belastingen en toeslagen
20 nov - 21 nov
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 200 per verblijf
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 1.20 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.30 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Borgsom voor huisdieren: EUR 200 per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 117765/AL
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 21.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ericeira Prime Villas Mafra
Ericeira Prime Villas Apartment
Ericeira Prime Villas Apartment Mafra

















