Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott
Appartement vlak bij Centro Comercial Larcomar
In de omgeving van John F. Kennedy Park en Centraal park van Miraflores ligt Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott, waar je geniet van een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott bieden voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, bidets en haardrogers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Miraflores, een wijk in Lima. Centro Comercial Larcomar en Winkelcentrum Plaza Norte Perú zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Costa Verde en Centraal park van Miraflores. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atletiekstadion van het Nationale Sportdorp of National Stadium. Bekijk onze reisgids voor Lima
Lima (LIM-Internationale luchthaven Jorge Chavez) - 38 min. rijden
Restaurants
Tanta
4 min. wandelen
KO Asian Kitchen
4 min. wandelen
Starbucks
4 min. wandelen
JW Marriott Hotel Lima (Executive Lounge)
3 min. wandelen
Chili's Grill & Bar
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott?
Dit appartement ligt in Miraflores, op 5 minuten wandelen van Avenida Larco en Centro Comercial Larcomar. Ook Costa Verde en Centraal park van Miraflores liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Apartment 3 Bedrooms | 1 block from Larcomar and Marriott