Gehele woning
Bungalow mit Klimaanlage
Dit vakantiehuis bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een privézwembad en een balkon
Fotogalerie voor Bungalow mit Klimaanlage





Gehele woning
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 665 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday home mit Klimaanlage und Terrasse
Holiday home mit Klimaanlage und Terrasse
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Buitenruimte
- Parkeerplaatsen beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
FRILIG069
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en aan een meer in Lignano Sabbiadoro. Bezoek Faro di Punta Tagliamento en Trichora Martyrium, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Bibione en Riserva Naturale Foci dello Stella. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Arena Alpe Adria. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen.

Lignano Sabbiadoro, Friaul-Julisch Venetien
In de buurt
- Parco Zoo Punta Verde - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Golf Club Lignano - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Aquasplash - 5 min. rijden - 3.9 km
- Bibione Terme - 8 min. rijden - 5.7 km
- Spiaggia di Bibione - 8 min. rijden - 4.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Eis Cafe Ginestra - 8 min. rijden
- Bar Chiaruttini - 6 min. rijden
- Ristorante San Remo - 7 min. rijden
- Ristorante al Cason - 9 min. rijden
- Ristorante Pizzeria Anema e Core - 7 min. rijden








