Der Paternwirt ligt in Lienzer Dolomiten. Stadtpfarrkirche St. Andrä en Hauptplatz zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Monte Peralba en Defereggental. Ook Katholische Kirche St. Ulrich en Tristacher See zijn zeker een bezoekje waard.Doe mee aan outdooractiviteiten zoals bergbeklimmen en rotsklimmen of maak gebruik van fietsverhuur om op eigen houtje Lienzer Dolomiten te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Lesachtal
Maria Luggau 30, Lesachtal, Kärnten, 9655
In de buurt
Katholische Kirche St. Ulrich
8 min. rijden - 13.3 km
Golzentipp-skilift
8 min. rijden - 13.3 km
Biathlonzentrum Obertilliach
10 min. rijden - 15.7 km
Burg Heinfels
24 min. rijden - 34.5 km
Museum 1915 - 1918
25 min. rijden - 30.7 km
Lokaal vervoer
Station Tassenbach - 23 min. rijden
Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 127 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Weberstube
8 min. rijden
Gasthof Unterwöger
8 min. rijden
Hotel Gasthof Andreas
7 min. rijden
Almbar
9 min. rijden
Gailberghöhe
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Der Paternwirt
Hotel met een chique stijl niet ver van Katholische Kirche St. Ulrich
Der Paternwirt bevindt zich dicht bij Monte Peralba en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Naast een speeltuin en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en een lift
Een kluis bij de receptie, een feestzaal en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Der Paternwirt hebben leuke bijkomstigheden zoals kussenmenu's en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Aparte zitruimtes, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens EU Ecolabel, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Sauna
Ski-opslag
Speeltuin
Stoombad
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Spa
Sauna
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 2 november tot 24 december.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 29 februari betaal je EUR 2.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 31 augustus, EUR 2.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
Toeristenbelasting: EUR 0.70 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Oostenrijk een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Paternwirt Hotel MARIA LUGGAU
Paternwirt Hotel
Paternwirt MARIA LUGGAU
Paternwirt
Der Paternwirt Hotel Lesachtal
Der Paternwirt Hotel
Der Paternwirt Lesachtal
Der Paternwirt Hotel
Der Paternwirt Lesachtal
Der Paternwirt Hotel Lesachtal
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Der Paternwirt?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Der Paternwirt inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Der Paternwirt uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Der Paternwirt?
Dit hotel in Lienzer Dolomiten ligt op 10 km van Katholische Kirche St. Ulrich en op 12,1 km van Monte Peralba. Ook Defereggental en Stadtpfarrkirche St. Andrä liggen op 52 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Der Paternwirt
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,0
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 14 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 14 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 14 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 14 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 14 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Mathias, Pewaukee
Reisde met partner
18 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay superb service !
Mathias
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Maurizio
Reisde met familie
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bella !
Maurizio
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
gerard
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
gerard
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Florian
Reisde met partner
30 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliche und hilfsbereite Familie. Tolle Sauna. Ausgezeichnete Verpflegung. Können wir nur weiterempfehlen!
Florian
2 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Jouni
12 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jouni
3 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Oswald
13 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Oswald
4 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
HANS
Reisde met een groep
21 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
HANS
5 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Michael
8 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michael
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
31 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schön gelegenes und eingerichtetes Hotel. Essen sehr lecker (-> Halbpension empfehlenswert). Personal sehr nett.
Nur ein kleiner Verbesserungshinweis: Deutliche und korrekte Kennzeichnung zu vegetarischen Speisen (bspw. Linsensuppe).
Wir kommen bestimmt wieder.
Vielen Dank :)
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Reinhold
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Motorrad-Tour mit Freunden
Herrliche Tage im Lesachtal und Umland. Der Paternwirt hat uns sehr angenehm überrascht. Hier stimmt alles. Freundliche, umsichtige Mitarbeiter, herrliche Zimmer, bestes Essen und sehr gute Getränkeauswahl. Dazu Top-Wetter - kurz gesagt - alles bestens!
Reinhold
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schon lange nicht mehr so freundlich, zuvorkommend und einheimisch bedient worden!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
11 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uns hat alles sehr gut gefallen, es war bestens.
Schöne geräumige Zimmer mit super Ausstattung, sehr gutes Essen und Frühstück.
Fam. Obernosterer sehr freundlich
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
3 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nette Gastwirte und ein ruhiges Umfeld. Schöne Panorama-Sauna und abwechslungsreiches Essen
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Lisa
24 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous gem of an hotel in the Austrian alps
Fabulous spacious rooms which had an amazing view of the mountains. It was wonderful to wake up and open the curtains to gaze upon such an awesome view.