Geheel appartement
Duplex near the main beach in the centre of Les Sables
Dit appartement in Les Sables-d'Olonne is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Duplex near the main beach in the centre of Les Sables





Beoordelingen
8,4 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
2 badkamersMax. aantal: 450 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment in the heart of Les Sables d’Olonne
Apartment in the heart of Les Sables d’Olonne
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
8.0 van 10, Zeer goed, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 50
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
461973
Over deze buurt

Les Sables-d´Olonne
In de buurt
Strand van Les Sables d'Olonne2 min. wandelen - 0.2 km- L'Île Penotte Schelpenkunst2 min. wandelen - 0.2 km
- Piscine du Remblai6 min. wandelen - 0.6 km
- Casino Les Sables d'Olonne8 min. wandelen - 0.7 km
- Port Olona11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Station Sables d'Olonne - 10 min. wandelen
Restaurants
- Le Pierrot4 min. wandelen
- César & Rosalie7 min. wandelen
- Les Régates2 min. wandelen
- Le Marbella4 min. wandelen
- L'Océan Café1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Duplex near the main beach in the centre of Les Sables
Beoordelingen
8,4








