Hello friends, I put at your disposal fabulous facilities for your stay in our beautiful city of León, be the most rewarding possible. A spacious, bright apartment well located, especially prepared for families, groups of friends, and farewells. If you want to do any activity for your bachelor party, I can manage and book everything, paintball, go-karting, large capacity private taxi, dinner with performance, erotic show, mountain activities, furor, capea, bumper ball, archery combat, escape room , etc ......
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Auto niet vereist
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU000024014000260630000000000000000000VUT-LE-2057, VUT-LE-205
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement ligt in León in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Arte Contemporáneo de Castilla y León en Auditorium León. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Centro Comercial Espacio León en Plaza de San Martín. Bekijk onze reisgids voor León
Station León (EEU-treinstation León) - 13 min. wandelen
Luchthaven van León (LEN), Spanje - 16 min. rijden
Restaurants
Cafeteria Lis II
13 min. wandelen
Rancho Chico II
10 min. wandelen
Alameda
12 min. wandelen
La alacena de Quevedo
7 min. wandelen
Cocinandos
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij QUEVEDO PLAZA BIERZO?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij QUEVEDO PLAZA BIERZO inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij QUEVEDO PLAZA BIERZO uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat QUEVEDO PLAZA BIERZO?
Dit appartement ligt in het centrum van León, op 10 minuten wandelen van Parque de Quevedo, Convento de San Marcos en Plaza de San Marcos. Ook Auditorium León en MUSAC. Castilië en León Museum liggen op een kwartiertje wandelen. Station León (EEU-treinstation León) ligt op 13 minuten wandelen en naar Station León is het 14 minuten wandelen.