Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels

Kies datums om prijzen te bekijken

Luxe
VIP Access
4.0-sterrenaccommodatie
9,2

Fantastisch

Hotel met een chique stijl niet ver van Congres- en tentoonstellingscentrum Poliforum León

Bij Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels zijn er de volgende voorzieningen: dagelijks een gratis receptie, een terras en een koffiebar/café. Trakteer jezelf op een diepe bindweefselmassage of andere wellness. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) en geniet van een bar en een 24-uurs businesscentrum.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 113
inclusief belastingen en toeslagen
31 mei - 1 jun

Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access

Als lid krijg je meer

  • Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
  • Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
  • Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor vroeg inchecken wordt een toeslag aangerekend

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Contactloos uitchecken

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van MXN 550 per huisdier, per dag, naast een borgsom van MXN 500 per verblijf

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer MXN 120–400 voor volwassenen en MXN 120–400 voor kinderen
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: MXN 1160 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Borgsom voor huisdieren: MXN 500 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: MXN 550 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor laat uitchecken: 50 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 20.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Beschikt Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 20.00 uur geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van MXN 500 per verblijf en een toeslag van MXN 550 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van 50% kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MXN 1160 per voertuig.

Waar staat Elena de Cobre, Leon, a Member of Design Hotels?

Dit hotel ligt in León-centrum, op 10 minuten wandelen van Martelarenplein van 2 januari, Hoofdplein en Museo Arqueológico y Archivo Histórico de la Ciudad. Ook Teatro Manuel Doblado en Leon Hall liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

8,0

Locatie

9,6

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 95 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 26 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 133 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Miguel

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bonito hotel
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Roberto

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect! Thank you
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy lingo boutique hotel.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Raymond

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La chambre était impeccable, quelle belle endroit
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria Fernanda

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy recomendable si llevas a tu mascota también le proporcionan una camita muy cómoda, las habitaciones limpias
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos Eduardo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

La Vida no vale Nada

Un buen lugar y un increíble servicio. Habitaciones muy limpias y bonitas
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

J. Nestor

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un hotel muy bien ubicado y con muy buen servicio. Habitación muy confortable
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ilse Sinay

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Una estadía excelente y el personal que atiende súper amable.
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Claudia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bonito y comodo, el personal muy amable y el menu del restaurant es delicioso
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Erika Karina

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación es linda y estaba muy limpia, sólo que la cama aunque cómoda, rechinaba un poco. El persona súper amable. Una estancia muy placentera a pesar de que no estaba en funcionamiento en restaurante.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gabriela

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property, excellent staff, property is beautiful!
1 nacht verbleven in maart 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

ALFONSO

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es molesto que poder usar la piscina de la habitación, dependa del clima que caliente el agua. Ese no debe ser problema del huésped; hay sistemas paralelos que pueden instalar. La tarifa no es barata, por qué dan servicios baratos?
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ignacio

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es una bonita propiedad.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ruben

Hotel muy agradable y el personal siempre atento a tus peticiones.
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Patricia

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nos alojamos solo una noche, fue una buena experiencia, y si regresaría
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Allan

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personal, servicio de mascotas
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cristina

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, modern and trendy
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Evelia

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Viaje con mi hijo

Excelente, opciones de comida en el hotel y lugares cercanos. Anabo
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

RAUL

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
IDEAL PARA DESCANSAR Y DISFRUTAR A LA FAMILIA
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Rosa

Positief: Personeel en service
Lo rescatable del hotel es su personal, siempre amable, atento y con disposición a ayudarte en lo que pueden. La relación calidad-precio, deja mucho que desear, el hotel se ve descuidado en su apariencia interna, la habitación que me toco, era un congelador literal, el tener calentadores portátiles seria un plus. El agua de la alberca siempre fría y agradeceríamos si pusieran amenidades para las tinas.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It's a brand new design hotel and the interior is just amazing! Hotel staff is really friendly and the manager took some time to talk to us personally. Definitely recommend staying here.
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Juan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bueno tido
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Buen lugar

Bonito lugar, bien ubicado y de fácil acceso. Habitaciones comodas, detalles en los accesorios de bienvenida del hotel (incompleto o faltante), tampoco fueron resurtidos al siguiente día
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

PILAR

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent property. Very clean and staff were very friendly.
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sofía

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bien
1 nacht verbleven in april 2025