Hotel Am St. Georg ligt in Eutritzsch, een wijk in Leipzig. Bezoek culturele hoogtepunten Schillerhaus en Sommersaal. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Dierentuin van Leipzig en Bach Museum. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Zentralstadion of Arena Leipzig. Bekijk onze reisgids voor Leipzig
Brodauer Weg 25, Eutritzsch, Leipzig, SN, 04129
In de buurt
Leipzig-handelsbeurs
5 min. rijden - 3.1 km
Dierentuin van Leipzig
7 min. rijden - 5.4 km
Zentralstadion Leipzig
9 min. rijden - 6.4 km
Klinikum St. Georg, Leipzig
2 min. wandelen - 0.2 km
Congrescentrum Leipzig
4 min. rijden - 3.7 km
Lokaal vervoer
Leipzig Essener Straße S-Bahn - 3 min. rijden
Station Leipzig Nord - 5 min. rijden
Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 16 min. rijden
Restaurants
Kabul Leipzig
3 min. rijden
McDonald's
5 min. rijden
Kentucky Fried Chicken
4 min. rijden
Al Rehman Food
4 min. rijden
NH Hotel Bar
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Am St. Georg
Hotel vlak bij Dierentuin van Leipzig
Hotel Am St. Georg biedt onder andere een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), geldautomaat/bankservice en rookvrije accommodatie
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Am St. Georg bieden voorzieningen zoals gratis wifi, geluiddichte muren en gratis kranten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (toeslag)
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: EUR 6,50 voor volwassenen en EUR 6,50 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Geldautomaat
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuin
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 24 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 5.35 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 6.5 voor volwassenen en EUR 6.5 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 24 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Am St. Georg Leipzig
Am St. Georg Leipzig
Am St. Georg
Hotel Am St. Georg Hotel
Hotel Am St. Georg Leipzig
Hotel Am St. Georg Hotel Leipzig
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Am St. Georg?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Am St. Georg inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Am St. Georg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Am St. Georg?
Dit hotel ligt in Eutritzsch, op 3 km afstand van Klinikum St. Georg, Leipzig, Congrescentrum Leipzig en Leipzig-handelsbeurs. Ook Sachsen Park en GolfPark Leipzig liggen op 5 km afstand. Leipzig Essener Straße S-Bahn ligt op 23 minuten wandelen en naar Tramhalte Eutritzscher Zentrum is het 30 minuten wandelen.