4Brooms Boutique B&B bevindt zich in Centro Storico Lecce, een wijk in Lecce, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek Cantina Petrelli en Haven van Frigole als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Riserva Naturale Le Cesine en Bekken van de Idume-rivier. Spoorwegmuseum van Apulië en Azienda Olearia Schirinzi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lecce
4Brooms Boutique B&B biedt onder andere een gratis selfservice-ontbijt en een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, bagageopslagruimte en een computerstation
Een waterkoeler
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, naast faciliteiten zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis zelfbedieningsontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Gezinsvriendelijk
Aparte slaapkamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Waterkoeler
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Netflix
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 10.00 uur en 12.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 07.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 25 per persoon (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per dag (op 50 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 10.00 uur en 12.00 uur
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie LE07503562000015801, IT075035B400024195
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
I 4 Balconi B&B Lecce
I 4 Balconi B&B
I 4 Balconi Lecce
I 4 Balconi
4Brooms Boutique B&B Lecce
4Brooms Boutique B&B Bed & breakfast
4Brooms Boutique B&B Bed & breakfast Lecce
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 4Brooms Boutique B&B?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij 4Brooms Boutique B&B?
Vandaag, 22 apr. 2026, kost een verblijf bij 4Brooms Boutique B&B van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 64, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij 4Brooms Boutique B&B inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 10.00 uur en 12.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 4Brooms Boutique B&B uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt 4Brooms Boutique B&B een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 25 per persoon.
Waar staat 4Brooms Boutique B&B?
Deze bed & breakfast ligt in Centro Storico Lecce, vlak bij Museo Faggiano, Poort van Sint-Blaise en Chiesa di San Matteo. Chiesa di Santa Chiara en Romeins Theater liggen op enkele stappen afstand. Lecce (LCZ-Station Lecce) ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Lecce is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over 4Brooms Boutique B&B
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
8,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 50 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 50 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 50 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 50 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 50 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Caroline
Reisde met een groep
28 jul 2025
Negatief: Personeel en service
Check-in à faire solo, personnel inexistant... Mais chouette B&B, proche du centre historique !
Caroline
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Nicola
Reisde met een groep
10 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Buono
Nicola
1 nacht verbleven in juni 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Anaïs
Reisde met familie
27 dec 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pas passible désolée
Avons dû partir car chambre à 15 degrés
Carrelage au sol gelé
1 seule Table de nuit Et en aglo avec du feuillage dessus donc inutilisable, aucune prise près Du lit... et surtout un lot où on s’enfonce donc on dort et position assise... première fois qu’a je dois changer d’hôtel pourtant je voyage dans beaucoup de pays
Anaïs
4 nachten verbleven in december 2024
6/10 – Redelijk
Emanuel
Reisde met familie
23 mei 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Emanuel
1 nacht verbleven in mei 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
27 jan 2024
Negatief: Personeel en service
In centro a Lecce
Potenzialmente è una buona location: in centro, a pochi passi da tutto. Ma...sai che non c'è personale al check in come in molte altre strutture. È però la prima volta che ci capita di ricevere mail e messaggi WhatsApp a raffica prima del nostro arrivo. Una sorta di caccia al tesoro per avere le chiavi della stanza...Alla richiesta di lasciare la valigia alle 11, mille difficoltà, poi invece all'arrivo c'era un responsabile che ci ha aperto e dato le chiavi. Abbiamo dovuto inviare i documenti prima del nostro arrivo online. La prima mattinata a colazione 4 fette di pane in cassetta e 2 merendine. Caffè con macchinette o moka a disposizione. Peccato non ci fosse Caffè per farla...comunicato questo scarso servizio, sono stati acquistati pane e caffè per il secondo giorno. La notte tra venerdì e sabato non abbiamo dormito per gli schiamazzi provenienti dalla strada o da edifici vicini. Eppure una via tranquilla...però deve essere una costante perché sul tavolino in camera forniscono tappi per le orecchie. Abbiamo sempre trovato portone su strada e porta di ingresso all'appartamento sempre aperti. Insomma...molto da rivedere come gestione. In fondo, peccato!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Kenneth
2 jan 2024
Kenneth
3 nachten verbleven in december 2023
6/10 – Redelijk
Giovanni
Zakenreiziger
9 dec 2023
Positief: Netheid
Giovanni
2 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Franco
9 okt 2023
Franco
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Clinton
27 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clinton
1 nacht verbleven in september 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Thomas, Schorndorf
30 mei 2023
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Ich hatte reklamiert, dass keine Handtücher im Zimmer waren und darauf genausowenig eine Antwort erhalten, wie auf meine Bitte die Polizei auf Grund der extremen Lärmbelästigung durch die sich im Gebäude befindliche Bar/Diskothek zu rufen.
Ich werde hier nie wieder übernachten und allen meinen Bekannten davon abraten.
Thomas
8/10 – Goed
Ray
6 aug 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leece
The room was basic but nice. Kitchen access and coffee and tea to start the day. Decent place for the price
Ray
1 nacht verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
9 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La camera da letto orientale; personale gentilissimo e molto professionale.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Cosma
5 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bello
Cosma
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Jean-philippe
17 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
wonderful stay
well located , comfortable room in a beautiful flat. The owners are charming. i recommend
Jean-philippe
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Drum, Vancouver BC
Reisde met partner
26 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Classic old building from the 17th century. I can’t imagine a better place to stay in Lecce.
Drum
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Most important
The property is right next to a bar which is super noisy echoing through the alley till 4 am so if your sleep is important to me find a different spot.
😱😱😱😱
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
4/10 – Matig
Kaitlin
14 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Not for me, but could be for you!
The location is great and the staff is really friendly. It’s also located above a bar and close enough to other restaurants that it’s also very loud. I could be an anomaly, but I woken up in the middle of the night to what seemed like a dispute between two bar patrons. Very unclear. I went out on the balcony at 3:30 am and others were also out trying to see what was going on. My air conditioner also did not work so it was very hot in my room. Cute place though?
Kaitlin
1 nacht verbleven in juni 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
6 jun 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Deborah
3 mei 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good rooms and location, improve wifi and breakfas
The place is in a great location and the rooms are spacious and clean. Very friendly and helpful people.
Wifi not great though, kept dropping out.
Breakfast seems very disorganised and it seems some choices are gone if you aren’t there early. Breakfast doesn’t start until 8:30 which is quite late if like me you have trips booked and need to leave early. I’d stay again but would choose to pay the €5 cost of breakfast in a cafe.
Deborah
3 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
susanne
18 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
susanne
2 nachten verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
ALAIN
15 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Une adresse à encourager
Emplacement très bien placé et bon accueil. Le prix est très attractif, mais il est difficile de parquer une voiture dans le centre historique. Au moins une chambre est bruyante.
ALAIN
2 nachten verbleven in april 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Jean
29 dec 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Pas mal, ... si on oublie l'amende du parking
Un joli endroit qui serait parfait si les fenêtres fermaient bien. Pas trop grave au demeurant, et le rapport qualité-prix aurait été excellent si notre hôte ne m'avait pas assuré, après un échange de mail au préalable et plusieurs questions une fois sur place, que je pouvais laisser ma voiture sur une petite place à proximité (avec des lignes blanches, ce qui veut théoriquement dire parking gratuit)... Les 90 euros d'amende ont sérieusement renchéri le coût du séjour.
Jean
2 nachten verbleven in december 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
10 dec 2018
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Purtroppo c'è poco di positivo...abbiamo acquistato il pacchetto con colazione inclusa ,ma arrivati al B&B volevano 5€ in più a persona x la colazione...la pulizia delle camere lascia un po' a desiderare...la doccia inagibile con peli attaccati ovunque...e potrei continuare ancora...la posizione è abbastanza comoda x raggiungere piazza sant'Oronzo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
Richard, California
25 okt 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great facility, location, warm hospitality and great breakfast. We had a room that looked onto a quiet interior courtyard. Wanted one on the exterior balcony rooms but after hearing that street carousers had kept going until 6AM we were glad we didn't.
Richard
4 nachten verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Alexandra
11 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer