Aparthotel

Casa dei Mercanti Town House

Dit aparthotel in Lecce is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor Casa dei Mercanti Town House

Buiten dineren
1 slaapkamer, een kluis op de kamer, een bureau
Lcd-televisie
Lcd-televisie
Kamervoorziening

Aparthotel

1 slaapkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Ontbijt inbegrepen
  • Schoonmaakservice
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
  • Zakelijke services

Over deze accommodatie

Casa dei Mercanti Town House

Dit aparthotel in Lecce is voorzien van een keuken
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een businesscentrum over conferentieruimtes en een snelle incheckservice. Gratis continentaal ontbijt en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes worden ook voorzien. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie. Dit aparthotel biedt een keuken en een koffie/theemaker, plus gratis wifi en een lcd-televisie met satellietzenders. Een regendouche, een haardroger en een kluis zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit aparthotel heeft 9 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke lcd-televisie heeft satellietzenders. Alle kamers beschikken over keukens. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet en een haardroger.

In dit aparthotel in Lecce is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Talen

Engels, Italiaans, Russisch

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per dag)
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Eetopties

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.30 uur

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed: EUR 20 per nacht
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Lcd-tv met satellietzenders

Werkplekken

  • 2 vierkante meter aan conferentieruimte
  • Bureau
  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift (109 centimeter brede deur)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Hulp met excursies en tickets
  • Kluisje
  • Kluisje bij het onthaal
  • Meertalig personeel
  • Receptie met beperkte tijden
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Fietsenverhuur in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • 9 units
  • Feestruimte
  • Fietsenverhuur

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20 per persoon (enkele reis)
  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per dag (op 152 meter afstand)
  • Toeslag voor extra bed: EUR 20 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT075035B400020845, IT075035B400020845, LE07503532000003747
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa Mercanti Town House
Casa Mercanti Town House Hotel
Casa Mercanti Town House Hotel Lecce
Casa Mercanti Town House Lecce
Casa Mercanti Town House Apartment Lecce
Casa Mercanti Town House Apartment
Casa dei Mercanti Town House Lecce
Casa dei Mercanti Town House Aparthotel
Casa dei Mercanti Town House Aparthotel Lecce

Over deze buurt

Kaart
Piazza Sant Oronzo 44, Lecce, LE, 73100

In de buurt

  • Piazza Sant'Oronzo - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Anfiteatro Romano - 1 min. wandelen - 0.0 km
  • Piazza del Duomo - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Porta Napoli - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Lecce-obbelisk - 8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Lecce (LCZ-Station Lecce) - 14 min. wandelen
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 50 min. rijden

Restaurants

  • ‪Tentazioni - ‬1 min. wandelen
  • ‪Avio Bar - ‬2 min. wandelen
  • ‪Opera Lounge - Lecce - ‬2 min. wandelen
  • ‪Settimo Cielo - ‬2 min. wandelen
  • ‪Povero - ‬2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa dei Mercanti Town House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa dei Mercanti Town House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Casa dei Mercanti Town House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Casa dei Mercanti Town House een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 20 per persoon.

Waar staat Casa dei Mercanti Town House?

Dit aparthotel ligt in Centro Storico Lecce, vlak bij Piazza Sant'Oronzo, Anfiteatro Romano en Chiesa di Santa Maria della Grazia. Piazzetta Sigismondo Castromediano en Kerk van de Gesù liggen op enkele stappen afstand. Lecce (LCZ-Station Lecce) ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Lecce is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen over Casa dei Mercanti Town House

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 19 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 19 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 19 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 19 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 19 beoordelingen

9,4/10

Netheid

9,0/10

Personeel en service

9,6/10

Voorzieningen

9,6/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

10/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Miguel

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alojamiento muy céntrico absolutamente recomendable. Personal muy atento y amable, especialmente su gestor, Franzi, siempre dispuesto a ayudar y hacer favores.
6 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Daniela

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was great! Near to everything and super comfortable. Our host Franzi was amazing!
2 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

Véronique

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien. Excellent accueil, personnel aidant, disponible. Bonne grandeur de chambre. Toutefois, un peu bruyant le soir/nuit car sur la plazza. Sinon, super endroit, très bien situé.
5 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Delphine

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
Excellent sejour Super petit dejeuner.
3 nachten verbleven in augustus 2024

8/10 – Goed

Elisabetta

Reisde met een groep, Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ottima struttura al centro di lecce ben gestita e personale disponibile ad ogni richiesta
3 nachten verbleven in augustus 2024

10/10 – Uitstekend

Riccardo

4 nachten verbleven in mei 2023

10/10 – Uitstekend

Johanna

Positief: Netheid, comfort kamer

Centralt men ändå tyst och lugnt

Trevligt bemötande, svarade på alla frågor och gav tips om restauranger och sevärda saker. Frukosten serverades på bricka till rummet, kändes otroligt lyxigt. Mycket bra läge, mitt i smeten så att säga. Effektiv luftkonditionering och rymligt kylskåp. Bara duschen som var lite sliten med munstycke som nästan lossnat från väggen och otäta kakelfogar.
2 nachten verbleven in september 2022

10/10 – Uitstekend

Michelle

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed accross the patron saint festival in town, so there were road closures. We were met a little out of town and given an escort in by Franzi and then he parked our car for us. Overall, excellent friendly and helpful customer service. Great recommendations of where to eat and what to see also.
2 nachten verbleven in augustus 2022

10/10 – Uitstekend

Patrick

1 nacht verbleven in juli 2022

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Zakenreiziger
Positief: Netheid, comfort kamer

Strategico e comfortevole

Appartamento molto grande e curato, dotato di ogni comfort. Gentilezza squisita del proprietario
4 nachten verbleven in juni 2022

10/10 – Uitstekend

Mogens

3 nachten verbleven in juni 2022

10/10 – Uitstekend

Giuseppe

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Eccezionale!

Ho prenotato un weekend per la famiglia, dimenticando che c'era la festa di Sant'Oronzo, il patrono della città. Essendo l'appartamento in centro, ed essendo le strade chiuse al traffico, avrebbe potuto comportare notevoli disagi. Dico avrebbe perchè Franzi e Caterina sono stati gentilissimi e ci hanno aiutato e supportato in tutto. Disponibilità unica. L'appartamento è, come detto, situato al centro della città, per muoversi non c'e bisogno dell'auto. E' dotato di tutti i comfort necessari, ideale sia per lavoro che per vacanza
2 nachten verbleven in augustus 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Posizione fantastica e bella struttura.

La struttura è centralissima. La camera è ben tenuta ed è fornita di cucina. Ha il parquet e ha sky. Il personale è stato molto gentile. Inoltre la colazione viene portata in camera. Se torni lo terrò sicuramente in considerazione
2 nachten verbleven in augustus 2019

10/10 – Uitstekend

giampaolo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Tutto perfetto!!

Appartamento arredato con gusto e situato nella piazza. Centrale di Lecce. Colazione ottima ogni mattina in camera. Franzi è un ottimo supporto ed una persona disponibilissima e gentile (ho scoperto che condividiamo la passione per la maratona ma lui è un vero campione) Consigliatissimo
3 nachten verbleven in augustus 2018

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid
Centralissimo. L'accoglienza perfetta, gentilezza disponibilità e simpatia. Un tocco in più lo darei alla pulizia dell appartamento.
2 nachten verbleven in maart 2018

10/10 – Uitstekend

Federica

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nel cuore di Lecce

Posizione nel cuore di lecce ottimale sia per vedere il centro storico che i dintorni. L'appartamento è molto confortevole ed il personale di servizio molto gentile. Colazione abbondante e buona
3 nachten verbleven in augustus 2017

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer