Alla Vista Del Barocco ligt in de historische wijk en vlak bij een treinstation in Lecce. Porta Rudiae en Porta Napoli zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Acaya Golf Club. Ook Università del Salento en Piazza del Duomo zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Lecce
Bed & breakfast met een luxe stijl niet ver van Porta Napoli
Alla Vista Del Barocco bevindt zich dicht bij Porta Rudiae en Piazza del Duomo en biedt een gratis ontbijtbuffet, een dakterras en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Alla Vista Del Barocco bieden volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast leuke bijkomstigheden zoals filmpremières en gemeubileerde terrassen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hydromassagedouches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies met Netflix, streamingdiensten en premium tv-zenders
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 5 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Met zijn tweeën/besloten dineren
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Keuken in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Barbecue
Dakterras
Entertainmentzone buiten
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Pantoffels
Entertainment
Filmpremières
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Netflix
Streamingsdiensten
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Champagneservice
Keuken
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 juli tot 31 augustus.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per kamer (retour)
Een keuken/kitchenette is beschikbaar aan een extra tarief
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alla Vista Barocco B&B Lecce
Alla Vista Barocco B&B
Alla Vista Barocco Lecce
Alla Vista Barocco
Alla Vista Del Barocco Lecce
Alla Vista Del Barocco Bed & breakfast
Alla Vista Del Barocco Bed & breakfast Lecce
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alla Vista Del Barocco?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Alla Vista Del Barocco inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Alla Vista Del Barocco uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Alla Vista Del Barocco een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per kamer.
Waar staat Alla Vista Del Barocco?
Deze luxe bed & breakfast ligt in de historische wijk, op 10 minuten wandelen van Porta Rudiae, Porta Napoli en Piazza del Duomo. Ook Università del Salento en Chiesa di Santa Chiara liggen op 15 minuten wandelen. Lecce (LCZ-Station Lecce) ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Lecce is het 14 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alla Vista Del Barocco
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,8
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 39 van 47 beoordelingen
10 - Uitstekend
39
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 47 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 47 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 47 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 47 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Lisanne
22 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijne uitvalsbasis voor Lecce
Ik verbleef hier 1 nacht op rondreis door Puglia. Dit is een prima hotel als je een dagje (of meer) in Lecce door wil brengen. Het centrum is op (korte) loopafstand. De kamer en badkamer waren ruim, schoon en comfortabel ingericht. De douche is super! De badkamer zit wel apart, maar dat staat ook in de omschrijving.
De service is uitstekend en erg vriendelijk en volop keuze bij het ontbijt. Wifi is goed en de tv heeft netflix.
Parkeerplek was voor me gereserveerd, ik denk alleen als je met de auto weggaat je daarna lastig een plekje vindt.
Lisanne
1 nacht verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Jeff
23 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een bezoekje aan Lecce
Zeer goede kamer met zeer vriendelijke en behulpzame beheerder.
Nam zelf contact op en was op tijd aanwezig.
Het enige dat ontbrak waren de tissues in dE badkamer. Een zeer goede lokatie op vijf minuten lopen van de oude binnenstad.
Jeff
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 okt 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
robert
Zakenreiziger
28 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
great Andrea
robert
2 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Salvatore
23 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Salvatore
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
FRANCESCA
21 sep 2020
FRANCESCA
2 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Lecce, Paris
Reisde met een groep
18 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andrea est extrêmement agréable et avenant. La chambre et la salle de bain etaient très propre! Le déjeuner copieux
Lecce
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Piero
Reisde met een groep
15 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bel arrêt sur Lecce..
Arrivée un peu déroutante car l' hébergement est dans un immeuble d' habitation mais grâce à l' accueil du maître des lieux, sa gentillesse et sa serviabilité tout se passe bien.
Les chambres sont vastes, calmes, très propres et confortables et situées à proximité immédiate de l' enceinte de la superbe ville de Lecce.
La piéce d' eau est moderne et soignée.
Le petit déjeuner copieux et complet avec une délicieuse salade de fruits de saison.
A recommander vivement
Piero
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Salvatore
10 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo soggiorno
È stato un soggiorno particolarmente piacevole, anche grazie alla disponibilità del nostro host. La struttura si trova in posizione strategica per la visita alla città. Pulizia impeccabile e rispetto scrupoloso delle norme antivirus. Infine, la terrazza dove si fa colazione è spettacolare. Molto raccomandato
Salvatore
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 sep 2020
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Marco, Pavia
Reisde met familie
5 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posto vicinissimo al centro, pulito curato e molto carino, ottima la colazione in terrazza a lecce, andrea gentilissimo e molto bravo a consigliare, grazie mille eh torneremo sicuro
Marco
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Nicolas
28 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Repaire idéal pour visiter le Salento
Superbe séjour à Lecce. Andrea a ete un hote exceptionnel. Nous etions bien places pour visiter la ville ou prendre les bus pour aller sur la côte.
Nicolas
3 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Marco Domenico
Reisde met een groep
17 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima soluzione per visitare Lecce e dintorni
Super consigliato! Posizione ottima, camera spaziosa e dotata di tutti i comfort. Buona anche la colazione servita sul bellissimo terrazzo.
Marco Domenico
2 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 aug 2020
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 aug 2020
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Massimo, Terni
Reisde met familie
2 aug 2020
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura ben curata a due passi dal centro storico di Lecce Peccato le troppe scale. Comunque soggiorno molto piacevole e il titolare Andrea molto presente, disponibile, gentile. Consigliatissimo
Massimo
3 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
stephane
Zakenreiziger
23 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Service excellent! Très propre! Excellent rapport qualité -prix!
stephane
1 nacht verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
STEFANO
21 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Consigliatissimo
Consigliatissimo, proprietario super disponibile e gentile.
STEFANO
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
TARCISIO
12 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto bene
TARCISIO
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Jordan
15 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We should have stayed longer
Accommodations were very good. Shared bathroom was no problem as we were the only guests for the night. Breakfast was delicious!
Jordan
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Daniele
23 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima struttura ed ottima organizzazione.Mitica la colazione.Consigliatissimo.
Daniele
2 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
FERNAN
14 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent location
Nice little room, very clean, excellent location, and the host Andrea was very helpful, polite, he went the extra mile...
FERNAN
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Marie
14 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Marie
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 okt 2019
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
MARIA REGINA
1 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima experiência
Andrea é um ótimo anfitrião, deixou-nos muito a vontade em sua casa. Boa Instalação, roupa de cama e banho excelentes. Quarto e banheiro novos, bem climatizados e sem ruído. Não há elevador mas Andrea nos facilitou com as bagagens. Muito bem localizado. Votariamos em próxima viagem.