Geheel appartement·Particuliere eigenaar

At rest for swimmers ***

Dit appartement in Le Tréport is voorzien van een keuken en een balkon

Fotogalerie voor At rest for swimmers ***

2 slaapkamers, wifi
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Interieur
Interieur
Interieur

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 470 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

At rest for swimmers ***

Dit appartement in Le Tréport is voorzien van een keuken en een balkon
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een televisie.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukeneiland
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de oceaan

Dingen om te doen

  • Casino in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 70 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 17

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Apartment Apartment
Apartment Le Treport
Apartment Apartment Le Treport

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Le Tréport. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kahl Burg en Théâtre du Château. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Mini-Golf Mer-les-Bains en Chemin de Fer de la Baie de Somme een bezoekje brengen. Monsieur Pommier en Euro Dieppe Karting zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals jetskiën, windsurfen en motorbootvaren. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandelen. Bekijk onze reisgids voor Le Tréport
Meer appartementen in Le Tréport
Kaart
Le Tréport, Seine-Maritime

In de buurt

  • The lighthouse Tréport is located on the Normandy coast, at the end of the jetty west of the port of the locality, in Seine-Maritime, on the borders of the Somme.

The building was built in 1844 to mark the access to the port and the mouth of the canal from Eu to the sea.

The lighthouse is 14 meters high and consists of a cylindrical tower covered with white and green paint. The lighthouse has a halogen lamp and is 20 miles (37 km) long.

The lighthouse at Le Treport is automated and can not be visited. It can mark, however, a pleasant walk on the coast.
#Trovember
    Strand van Le Tréport
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Funiculaire du Tréport
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Kahl Burg
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Poissonnerie Municipale
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Office de Tourisme du Tréport
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Le Tréport-Mers - 18 min. wandelen

Restaurants

  • La Belle Plage
    7 min. rijden
  • L'Univers
    5 min. wandelen
  • One Coffee Café-Brunch
    7 min. rijden
  • Bar De L'esplanade
    4 min. wandelen
  • Restaurant les Mouettes
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij At rest for swimmers ***?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij At rest for swimmers *** inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij At rest for swimmers *** uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat At rest for swimmers ***?

Dit appartement ligt bij de zee, op 5 minuten wandelen van Funiculaire du Tréport, Strand van Le Tréport en Musée du Vieux Tréport. Ook Poissonnerie Municipale en Eglise St. Jacques liggen op 10 minuten wandelen. Station Le Tréport-Mers ligt op 18 minuten wandelen.

Beoordelingen over At rest for swimmers ***

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 14 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 14 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 14 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 14 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 14 beoordelingen

10

Netheid

9,4

Locatie

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Cécile P.

Positief: Netheid
parfait tant pour sa situation que pour l'accueil
8 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

LEGAI E.

Positief: Netheid

Petit week-end très agréable

.
2 nachten verbleven in februari 2025

10/10 – Uitstekend

Thierry B.

Positief: Netheid

Blackwolf festival

excellent séjour au Tréport dans un appartement au top!
2 nachten verbleven in juni 2024

10/10 – Uitstekend

DIDIER F.

Positief: Netheid

Belle expérience

Rien à dire tout était nickel.
5 nachten verbleven in december 2023

10/10 – Uitstekend

florence p.

Positief: Netheid

Top

Top
2 nachten verbleven in oktober 2023

10/10 – Uitstekend

Cécile P.

Positief: Netheid

le tréport

retour sur les lieux de mon enfances avec plaisir, Le Tréport n'a rien perdu de son charme; enchantés de notre séjour. l'endroit offre un tas de possibilités; balades, restau, marché aux poissons, accueil excellent, habitants très sympas!
7 nachten verbleven in september 2023

8/10 – Goed

Peter F.

Positief: Netheid

Kurz Aufenthalt in der Normandie

Die Wohnung ist sehr sauber und sehr gut ausgestattet. Für uns ungewöhnlich,daß man die Bettwäsche und Handtücher selber bringen muß oder extra bezahlen. Davon stand zuerst nichts im Inserat. Es gab nur eine zur Hälfte gebrauchte Rolle Toilleten Papier.Insgesamt sehr zu empfällen die Lage ist Top.
3 nachten verbleven in juni 2023

10/10 – Uitstekend

Soldevila C.

Positief: Netheid

Excellent week-end !

Nous avons été très bien reçus par nos hôtes ; un couple charmant. L'appartement est très propre, tout est en excellent état. On s'y sent bien. L'océan est en face, et les falaises sur le côté, tout à côté, il vous suffit de prendre le funiculaire et vous découvrirez une vue sublime. Pour les gourmands, il y a aussi un choix de restaurants phénoménal.
2 nachten verbleven in mei 2023

10/10 – Uitstekend

Marcel G., Montauban de Bretagne

Positief: Netheid

Agréable

Appartement très bien aménagé et équipé Proche esplanade et centre ville Tout à pied, plage, restaurants et commerces Au pied du funiculaire
7 nachten verbleven in april 2023

10/10 – Uitstekend

FREDERIC S.

Positief: Netheid

Une très belle expérience

Première fois que nous profitons d 'une telle expérience. Nous avons été agréablement surpris. Un couple hôte très accueillant, une location plus que convenable, équipée de façon fonctionnel et avec beaucoup de goût. Une région à découvrir avec plaisir.
3 nachten verbleven in december 2022

10/10 – Uitstekend

Yvette B.

Positief: Netheid

Ruim, licht en heel goed ingericht

Appartement is absoluut heel mooi gerenoveerd, alles wat je nodig hebt is aanwezig., inrichting is met liefde gedaan. Uit zicht op zee en de boulevard., omgeving is rustig. Alles in Le Tréport is op loopafstand.en eigenaren servicegericht en heel vriendelijk. Heerlijke bedde, geweldige douche.
3 nachten verbleven in november 2022

10/10 – Uitstekend

marc c., CINEY

Positief: Netheid

nous avons passé un très bon séjour

appartement très bien bien située complet facile d accès
10 nachten verbleven in augustus 2022

10/10 – Uitstekend

JEAN MARC P.

Positief: Netheid

A réserver sans hésitation

Nous avons passé une excellente semaine même si le temps était un peu frais la location est très bien située tout à proximité les commerces bons restaurants la vue sur la mer. Dans l'appartement tout est pensé il ne manque rien confort on s'y sent bien et nous gardons cette bonne adresse les propriétaires sont très acceuillants
7 nachten verbleven in april 2022

8/10 – Goed

LEGAI E.

Positief: Netheid

propriété refait à neuve resemant,parfaitement équipé.

propriété refait à neuve resemant,parfaitement équipé.
3 nachten verbleven in februari 2022