Geheel appartement

Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning

Een jachthaven met boten, een kerk en gebouwen langs de oever.
Een woonkamer met een bank, een glazen salontafel en een schilderij aan de muur.
Een modern meerlaags gebouw met balkons, een stenen muur en een kleine tuin met een tafel en stoelen.
Een hotelkamer met een bed, een aan de muur bevestigde televisie en een deur naar een badkamer.
Een smalle straat met keien, historische gebouwen, een vlag en een stenen waterput.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 310
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Het vakantiehuis Unit D in Laveno-Mombello biedt 50 m² ruimte aan maximaal 4 gasten. Jullie beschikken over 1 slaapkamer, 1 woonkamer en 1 badkamer. Tot de privévoorzieningen behoren een goed uitgeruste keuken, airconditioning, wasmachine, wifi, tv, video-on-demand, balkon en een overdekt terras. Tijdens jullie verblijf kunnen jullie genieten van de zeer ruime tuin, de nabijheid van het meer en het uitzicht op de bergen.

    Villa sul Lago in Laveno-Mombello ligt op 100 m van het Lago Maggiore in een rustige, groene omgeving. De vakantiewoning is volledig gerenoveerd en ingericht. Jullie bereiken het centrum van Laveno te voet in minder dan 10 minuten.



    Er is 1 parkeerplaats in een gedeelde garage, extra parkeren kan op straat. 1 huisdier is toegestaan. Er is gezamenlijke fietsenstalling. Evenementen zijn niet toegestaan op het terrein. Schoonmaakservice is tijdens jullie verblijf beschikbaar tegen een meerprijs.

    - Huisdieren toegestaan betaling 50,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Laveno, een wijk in Laveno Mombello. Bezoek Villa De Angeli Frua en Chiesa Parrocchiale di Santo Stefano, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Meer van Lugano en Giardini Botanici Villa Taranto. Acquapark Brebbia en Museo Ferroviario del Verbano zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Laveno Mombello
Meer appartementen in Laveno Mombello
Kaart
Laveno-Mombello

In de buurt

  • Een kuststad met een opvallende berg, een groot waterlichaam en een dichte bebouwing.
    Meer van Lugano
    46 min. rijden - 32.3 km
  • Villa De Angeli Frua
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Funivie del Lago Maggiore
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Kabelwagen van Laveno
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Veerbootterminal van Laveno Mombello
    16 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Laveno Mombello - 10 min. wandelen
  • Lugano (LUG-Agno) - 70 min. rijden

Restaurants

  • La Casera
    55 min. rijden
  • Caffé Nazionale
    55 min. rijden
  • Kopi Club
    11 min. wandelen
  • Bar Nuovo Porto
    54 min. rijden
  • La Tavola
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 310, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Unit D' by the Lake with Large Garden, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement ligt in Laveno, op 15 minuten wandelen van Villa De Angeli Frua, Funivie del Lago Maggiore en Veerbootterminal van Laveno Mombello. Kabelwagen van Laveno ligt op 1,2 km. Station Laveno Mombello ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Laveno Mombello FNM is het 16 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk