Grand Hotel Astoria ligt naast een golfbaan en aan een meer in Lavarone. Skilift Costa-Moreta en Wintersportplaats Folgaria zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lavaronemeer en Meer van Caldonazzo. Ook Skilift Fondo Piccolo-Plaut en Terme di Levico zijn zeker een bezoekje waard.De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen, skiën en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Lavarone
Piazza Italia, 1, Lavarone, TN, 38030
In de buurt
Skigebied Lavarone
6 min. rijden - 3.9 km
Lavaronemeer
8 min. wandelen - 0.7 km
Lido Bertoldi
9 min. wandelen - 0.8 km
Comando Austroungarico di Virti
17 min. wandelen - 1.5 km
Tablat-skilift
6 min. rijden - 3.9 km
Lokaal vervoer
Station Villazzano - 28 min. rijden
Valerio Catullo Airport (VRN) - 104 min. rijden
Restaurants
Pasticceria Il Muretto
20 min. wandelen
Bar Belem
3 min. rijden
La Tana Incantata
9 min. rijden
Monte Rovere
7 min. rijden
Pizzeria Scaletta
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grand Hotel Astoria
Hotel met een chique stijl niet ver van Lavaronemeer
Grand Hotel Astoria bevindt zich dicht bij Skilift Costa-Moreta en Wintersportplaats Folgaria en biedt een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een nachtclub. Actieve reizigers kunnen raquetball/squash spelen bij dit hotel.
Geniet van een gezichtsbehandeling, een lichaamsbehandeling of een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een terras en een koffiebar/café, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Vergaderruimtes, een kluis bij de receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Huwelijksservices, rookvrije accommodatie en een pool- of biljarttafel
Kamervoorzieningen
De 64 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi, kabelinternet (EUR 3 per uur)
Parkeren en vervoer
Skishuttle in de buurt
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet dagelijks beschikbaar
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Bubbelbad
Nachtclub
Piano
Racquetball/squash
Sauna
Ski-opslag
Spelletjesruimte
Sportschool
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Koelkast op verzoek
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een meer
In de bergen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Massage
Sauna
Stoombad
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Eten en drinken
Koelkast op verzoek
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 3 per uur (bedrag kan variëren)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Grand Hotel Astoria over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Grand Hotel Astoria?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Grand Hotel Astoria van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Grand Hotel Astoria?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Grand Hotel Astoria inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Grand Hotel Astoria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Grand Hotel Astoria?
Dit wellness hotel ligt aan een meer, op 0,6 km van Lavaronemeer en op 10 km afstand van Skilift Costa-Moreta en Wintersportplaats Folgaria. Ook Skilift Fondo Piccolo-Plaut en Meer van Caldonazzo liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grand Hotel Astoria
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,4
Locatie
8,2
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 38 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 38 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rafael
25 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muito bom, cama boa, chuveiro quente.
Rafael
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
patricia
16 feb 2024
Positief: Voorzieningen
very nice hotel great for children and near family friendly ski resort as well as beautiful scenery around the area
patricia
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Zikrija
26 jan 2026
La stanza bella grande vista meravigliosa ma tutto il sof
Zikrija
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marica
14 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Albergo storico, affascinante anche se datato.Vista spettacolare sul lago,ambienti puliti e personale molto cordiale,disponibile,simpatico e preparato.
Marica
Geverifieerd
8/10 – Goed
Francesco
13 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Bella struttura nel paesino di Lavarone, consigliato a chi vuole prendersi una settimana di assoluto relax. Consiglio la camera con vista sul lago. Molto suggestiva.
Francesco
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eva
26 jul 2024
Positief: Personeel en service
Härligt bedagat hotel högt upp
Härligt bedagat(positivt) hotel med fantastiskt läge uppe i bergen på ca 1200 möh. Bra frukost. Tyvärr fick vi rum utan balkong.
Eva
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Buon hotel
Un buon hotel anche se un po' datato, letti comodi.
Ottima posizione e stupenda vista sul lago ma un po' caro per ciò che offre.
Colazione a buffet abbondante ma a mio avviso da migliorare.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
giacomo
2 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura e personale gentile consiglio
giacomo
1 nacht verbleven in februari 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
matteo
12 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Un luogo magico, da mantenere tale
Posizione favolosa, ottimi servizi, personale sempre gentile e disponibile. Ottima la colazione con prodotti tipici e dolci fatti in casa da leccarsi i baffi.
Probabilmente alla struttura serve una leggera "svecchiata" per avvicinarlo agli standard moderni (soprattutto per quel che riguarda i bagni delle camere), pur mantenendo quell'aura da hotel di classe un po' retrò.
matteo
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 aug 2020
Positief: Personeel en service
Il nostro soggiorno è stato gradevole: reception eccellente grazie alla gentilezza della signora Vera. Camera ottima come comfort e vista sul lago, ma purtroppo al nostro arrivo il bidet non scaricava l'acqua e la tenda della finestra era danneggiata. Entrambi sono stati comunque subito riparati. Colazione accettabile ma purtroppo la scelta dei piatti della cena mancava di cibi leggeri o per vegetariani.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maria Grazia
29 jun 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comodo per escursioni in zona
A fine Giugno 2020 la località non è molto frequentata quindi intorno non c’è granché, ma l’hotel è bello, ampio e in bella posizione panoramica. Comodo anche il parcheggio
Maria Grazia
1 nacht verbleven in juni 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
FAUSTO
16 sep 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
E' situato in una posizione strategica vicino e con vista sul lago.
La zona relax è buona così come la colazione, la cucina e il servizio in generale, avrebbe però bisogno di essere un pò rinnovato.
L'esperienza è stata comunque positiva.
FAUSTO
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 sep 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tranquillo soggiorno sportivo.
Buona disponibilità del personale. Ottima colazione. Cena economica ma non eccezionale.
Servizio discreto. Ottima posizione della camera con vista lago. Zona molto tranquilla ideale per rigenerarsi e fare sport.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Daniele
31 dec 2018
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Colazione a 4 stelle... con espresso a pagamento
L'hotel è in generale adeguato alle aspettative, ma ci sono alcune cose non ottimali da segnalare:
- la piscina era affollatissima di bambini urlanti e quindi impraticabile da adulti senza prole a seguito. Problema facilmente risolvibile inserendo degli orari differenziati;
- non c'era presenza di personale nella SPA, con molti utenti che non rispettavano le minime condizioni igieniche previste dal regolamento dell'hotel (es. uso del telo in sauna)
- trovo assurdo dover pagare in un hotel a 4 stelle il telo x la SPA e ancora più assurdo dover pagare il caffè espresso a colazione (...non essendo questo incluso nella colazione).
Daniele
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MARIA SABINA
10 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
SABINA
OTTIMO HOTEL CON UNA POSIZIONE FAVOLOSA AFFACCIATA SUL LAGO LAVARONE. STANZA CONFORTEVOLE E PULITA. OTTIMA COLAZIONE A BUFFET
MARIA SABINA
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
15 jul 2018
hotel datato
Hotel pulito, colazione abbondante, posizione buona. Purtroppo troppo caro per i servizi che offre. arredamento datato e poco funzionante. Personale poco disponibile.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefano
28 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
relax garantito
ottimamente
Stefano
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 aug 2015
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissima struttura,purtroppo non sfruttata al massimo delle sue potenzialita'
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
salvatore
22 mrt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accogliente e completo
Una bella serata in un ambiente con l'atmosfera giusta
salvatore
Geverifieerd
8/10 – Goed
Adriana
23 aug 2014
Positief: Personeel en service
Accogliente hotel datato ma confortevole .
Il mio compagno ed io abbiamo soggiornato per soli due giorno. Siamo stati bene, stanza vista lago confortevole e pulita. Alla reception un accoglienza e cortesia straordinaria. Abbiamo cenato , tutto buono e abbondante con una spesa davvero ridicola, anche il personale del ristorante simpatico. L ' unica pecca era la zona benessere. Odore di chiuso molto fastidioso ,poco accogliente .
Adriana
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roberto
22 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Albergo sul Lago
Posizione ottimale per l'accesso ai servizi sul Lago e ai sentieri per bellissime escursioni e visite ai forti di guerra e ai musei.
Albergo buono e personale cortese. Cucina discreta ma migliorabile.
Roberto
Geverifieerd
4/10 – Slecht
luca
9 jan 2014
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
incredibile che sia 4 stelle!
Soggiorno di coppia di 2 gg.
Per iniziare ho prenotato una camera matrimoniale e al nostro arrivo alla reception ci danno una camera con 2 letti separati. L'addetta ci dice che l'albergo ha poche camere doppie!!!! Cmq riusciamo ad ottenere la camera matrimoniale. La camera era fredda!!ci e' voluto 1 giorno e mezzo per scaldarla!! Un angolo era pieno di muffa fino al soffitto. Frigo bar vuoto! In bagno c'erano 2 bicchieri di plastica e la dotazione per la doccia era in bustine. Ricordo che è un 4 stelle! Al cenonedi capodanno abbiamo pagato anche il bicchiere di prosecco per fare il brindisi! A colazione si pagava il cappuccino! L'hotel ha una bella piscina interna...con acqua fredda!! Inoltre non hanno gli accappatoi per tutti gli ospiti!! Giudizio globale assolutamente scadente e inviterei a verificare di persona. Visto quanto fanno pagare è incredibile un servizio cosi' scarso e deludente.
luca
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francesco
1 apr 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
TUTTO OTTIMO!
ottimo hotel, ottima posizione, ottimo personale..
sala biliardo e centro benessere, bar e ogni tipo di confort..
personale gentilissimo e disponibilissimo.
assolutamente consigliato per tutti: famiglie e coppie..
Francesco
Geverifieerd
4/10 – Slecht
AT
8 feb 2013
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Non merita le 4 stelle, necessita una manutenzione a mio parere. La doccia e il lavabo in mezzo alla stanza è la cosa che non mi è piaciuta maggiormente.
AT
Geverifieerd
8/10 – Goed
Proietti
28 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Erholung pur ...........
das Positivste war das Personal - sehr freundlich und hilfsbereit .....erhält die Note 1. Das Essen war gut . Frühstück war nicht "italienisch" sondern guter europäischer Standard. Abendessen war ausgezeichnet und man konnte neben dem "Salatbuffet" zur Vorspeise und Hauptgang aus drei unterschiedlichen Bestandteilen auszuwählen. Getränke-Weinauswahl und Preise gut. Wellnessbereich gut -allerdings mit 14Uhr Start viel zu spät. Zimmer-Bad, sauber, groß und in Ordnung. TV Empfang nicht gut. Das Hotel zeigt schon "Altersspuren" und sollte schellstens renoviert werden.