Fotogalerie voor Sleeping in the hay / hay bed - Ferienhof Sarodnick





Beoordelingen
8,6 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Sleeping on straw / hay bed - Ferienhof Sarodnick
Sleeping on straw / hay bed - Ferienhof Sarodnick
- Wasmachine
- Droogkast
- Buitenruimte
- Ontbijt beschikbaar
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
De prijs is € 63
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
SU_6-62070+6-180758
Schlafen im Heu / Heubett Ferienhof Sarodnick
Sleeping in the hay / hay bed - Ferienhof Sarodnick Lauta
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Lauta. Bezoek culturele hoogtepunten Lessingmuseum Kamenz en Amphitheater Senftenberg. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Textil-Strand Buchwalde en Snowtropolis. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij EuroSpeedway Lausitz of kies voor een avondje uit bij Lausitzhalle. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, wandelen en fietsen.

Lauta, Saxony
In de buurt
- Senftenberger See - 5 min. rijden - 5.7 km
- Amphitheater Senftenberg - 5 min. rijden - 5.7 km
- Hundestrand - 16 min. rijden - 14.1 km
- Südsee - 16 min. rijden - 12.7 km
- Geierswalder See - 16 min. rijden - 7.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Hotel & Restaurant Sachsenstube - 5 min. rijden
- Restaurant Seestern - 9 min. rijden
- Due Fratelli 2 - 10 min. rijden
- DerLeuchtTurm - 7 min. rijden