Aparthotel
La Dolce Vita Beachfront Las Terrenas
Luxe aparthotel op het strand, met een buitenzwembad
Fotogalerie voor La Dolce Vita Beachfront Las Terrenas





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Aparthotel
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 7
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 224
inclusief belastingen en toeslagen
5 dec - 6 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
La Dolce Vita Beachfront Las Terrenas
Luxe aparthotel op het strand, met een buitenzwembad
Dit aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes, gratis parkeerplaatsen en een gratis receptie worden ook voorzien. Een kinderzwembad, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit aparthotel heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een eigen tuin. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Dit aparthotel heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met bureaus. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 42 inch heeft kabelzenders en Netflix. Ook heeft elke kamer een rijstkoker en een plafondventilator. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Alisei
Hotel Alisei
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Spa
- Huisdiervriendelijk
9.2 van 10, Fantastisch, 688 beoordelingen
De prijs is € 123
inclusief belastingen en toeslagen
25 nov - 26 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: USD 30 per huisdier, per verblijf
- Schoonmaakkosten: USD 60 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert mobiele betalingen en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dolce Vita 12 Samana
Dolce Vita 12 Las Terrenas Samana
Dolce Vita 12 Hotel Samana
Las Terrenas Samaná La Dolce Vita 12
Las Terrenas Samaná La Dolce Vita #12
Dolce Vita 12 Hotel Las Terrenas Samana
La Dolce Vita Beachfront Las Terrenas Aparthotel
La Dolce Vita Beachfront Las Terrenas Las Terrenas
La Dolce Vita Beachfront Las Terrenas Aparthotel Las Terrenas
Over deze buurt

Av. 27 de Febrero esq. Av. Benelux, Las Terrenas, Samaná, 32000








