Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 50 per accommodatie, per verblijf
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 50 per accommodatie, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Iglesia, een wijk in Las Terrenas. Bezoek culturele hoogtepunten Haitian Caraibes Art Gallery en Tainopark. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Cayos Las Ballenas en Walvismuseum van Samana. Bekijk onze reisgids voor Las Terrenas
Samana (AZS-El Catey International Airport) - 38 min. rijden
Restaurants
Boulangerie Francaise
6 min. wandelen
Casa Azul Pizzería Grill
8 min. wandelen
Pizza Cocco
3 min. wandelen
O grill
3 min. wandelen
Etno Beach Club
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9?
Vandaag, 17 mrt. 2026, kost een verblijf bij 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9 van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 149, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 50 per accommodatie, per verblijf.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9?
Dit appartement ligt in La Iglesia, op 10 minuten wandelen van Strand van La Iglesia, Playa Punta Popy en Haitian Caraibes Art Gallery. Ook Beach Garden Plaza en Playa Ballenas liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over 2BR Beachfront Apt Las Terrenas - La Dolce Vita 9