Geheel appartement·Particuliere eigenaar

1st floor apartment 5 min from town center and 15 min from beaches.

Fotogalerie voor 1st floor apartment 5 min from town center and 15 min from beaches.

Een slaapkamer met een houten hoofdbord, een bed met grijze beddengoed, een badkamer met een wit wastafelmeubel en een betegelde spatwand, en een deur met een handgreep.
Een moderne keuken met een eettafel, kastjes en een koffiezetapparaat.
Een woonkamer met een blauwe bank, twee houten tafels, een boekenkast en twee spiegels aan de muur.
Een badkamer met twee wasbakken, een grote spiegel en een handdoekrek.
Een keurig opgemaakte slaapkamer met een bed, een bureau en een stoel.

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

1st floor apartment 5 min from town center and 15 min from beaches.

  • Ideal for a family, this apartment will allow you to visit Lannion and its historic center without taking the car (it is located 750 m from the train station and 650 m from the town hall square) as well as to visit the Thursday market (the largest in the Côtes d'Armor).
    You will have the opportunity to bring your bikes and store them in the secure garden in order to take nice walks on the many marked paths.
    And a major asset, Lannion is central and allows you to visit the coast and its different aspects: the pink granite coast going from Perros-Guirec to Trégastel, but also the Ile Grande, Trébeurden, the beaches of Beg Léguer, the Yaudet, Trédrez-Locquémeau and its cliffs, Port-Blanc, the Ile de Bréhat, ...

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Lannion. Bezoek Distillerie Warenghem en Perros-Guirec Haven als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Plage de Pont Roux en Roze Granietkust. Planetarium van Bretagne en Gallisch dorp zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lannion
Meer appartementen in Lannion
Kaart
Lannion, Côtes-d'Armor

In de buurt

  • Een haven met verschillende boten afgemeerd, gebouwen op de achtergrond en een rustig wateroppervlak dat de boten weerspiegelt.
    Stranden van Bretagne
    20 min. rijden - 16.4 km
  • Een kustlandschap met een vuurtoren op een rotsachtige richel, golven die tegen de rotsen slaan en een heldere blauwe lucht.
    Vuurtoren van Ploumanac'h
    20 min. rijden - 18.7 km
  • Eglise de Brélévenez
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Distillerie Warenghem
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Haven van Paimpol
    43 min. rijden - 39.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Lannion - 12 min. wandelen
  • Lannion (LAI-Lannion - Cote de Granit) - 12 min. rijden

Restaurants

  • L'Eclipse
    19 min. wandelen
  • Le Banc De Sardines
    14 min. wandelen
  • Le Moulin Vert
    8 min. wandelen
  • Merci Mamie
    12 min. wandelen
  • Le Tire Bouchon
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 1st floor apartment 5 min from town center and 15 min from beaches.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 1st floor apartment 5 min from town center and 15 min from beaches. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 1st floor apartment 5 min from town center and 15 min from beaches. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat 1st floor apartment 5 min from town center and 15 min from beaches.?

Dit appartement in Lannion ligt op 2 km afstand van Eglise de Brélévenez en Distillerie Warenghem. Ook Chapelle de Kerfons en Plage de Pont Roux liggen op 10 km afstand. Station Lannion ligt op 12 minuten wandelen.