Hotel Restaurant Vnlmv Hle ligt in Landstuhl. Golf Club Barbarossa en Planet Bowling zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Zoo Kaiserslautern en Japanischer Garten bezoeken. TIERART Wildlife Station en Wildpark und Greifvogelzoo Potzberg zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Landstuhl
Mv Hlstr 2, Landstuhl, Rhineland-Palatinate
In de buurt
Naturpark Pfälzerwald
1 min. wandelen - 0.1 km
Burg Nanstein
6 min. wandelen - 0.6 km
Vliegbasis Ramstein
16 min. rijden - 16.0 km
Bostalsee
42 min. rijden - 62.8 km
Zweibrücken Fashion Outlet
37 min. rijden - 45.5 km
Lokaal vervoer
Station Landstuhl - 15 min. wandelen
Saarbrücken (SCN) - 39 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. rijden
Hotel Restaurant Ölmühle
1 min. wandelen
ShaWINGz
9 min. wandelen
Café Rhema
7 min. wandelen
LRMC DFAC
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Restaurant Vnlmv Hle
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel Restaurant Vnlmv Hle heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Restaurant Vnlmv Hle?
Dit hotel in Landstuhl ligt op 10 minuten wandelen van Naturpark Pfälzerwald en Burg Nanstein. Galerie Wagner ligt op 3,7 km. Station Landstuhl ligt op 15 minuten wandelen.