Accommodatie vlak bij Normandisch-Zwabisch Kasteel
Albergo Centrale bevindt zich dicht bij Warmwaterbronnen Terme Caronte en biedt een buurtwinkel, een kunstgalerij ter plaatse en shoppen ter plaatse. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen, meedoen aan pilates en fitnesslessen volgen bij deze accommodatie. Trakteer jezelf op een gezichtsbehandeling, een massage of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga vooral lekker eten bij Al Centrale Bistrot, het bistrorestaurant ter plaatse. Geniet van de yogalessen in de healthclub. Er zijn ook activiteiten zoals windsurfen. Naast een koffiebar/café en een kapsalon, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Spa
Gratis wifi
Restaurant
Airconditioning
Sportschool
Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 101
€ 101
inclusief belastingen en toeslagen
31 mei - 1 jun
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Accommodatie vlak bij Normandisch-Zwabisch Kasteel
Albergo Centrale bevindt zich dicht bij Warmwaterbronnen Terme Caronte en biedt een buurtwinkel, een kunstgalerij ter plaatse en shoppen ter plaatse. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen, meedoen aan pilates en fitnesslessen volgen bij deze accommodatie. Trakteer jezelf op een gezichtsbehandeling, een massage of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga vooral lekker eten bij Al Centrale Bistrot, het bistrorestaurant ter plaatse. Geniet van de yogalessen in de healthclub. Er zijn ook activiteiten zoals windsurfen. Naast een koffiebar/café en een kapsalon, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Limousine- of autoservice, een continentaal ontbijt (toeslag) en fietsverhuur
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en toegang tot een healthclub in de buurt
Snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met vloerverwarming en regendouches
Smart-tv's van 43 inch met streamingdiensten en digitale zenders
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 23.00 uur en 08.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 23.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 8 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis, voor maximum 2 personen)
Betaald parkeren (overdekt): EUR 15 per nacht
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 23.00 uur en 08.00 uur
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Diner: EUR 30
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Btw-nr. - 03681760793
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT079160A15IHQK2GK, 079160-ALB-00016
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Albergo Centrale?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Albergo Centrale?
Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Albergo Centrale van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Albergo Centrale inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 23.00 uur en 08.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Albergo Centrale uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Albergo Centrale een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat Albergo Centrale?
Deze wellness accommodatie ligt in het centrum van Lamezia Terme, op 2,3 km van Normandisch-Zwabisch Kasteel en op 7 km van Warmwaterbronnen Terme Caronte. Kasteel Murat ligt op 36,4 km. Station Lamezia Terme Nicastro ligt op 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 47 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 47 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 47 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 47 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 47 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jill
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was helpful and friendly.
Jill
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sonja Erna Dr.
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Frühstück, Zimmer sehr schön und Personal unglaublich freundlich
Sonja Erna Dr.
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NISHAA
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice hotel, the staff are amazing.
NISHAA
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Minghua
12 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Location is very convenient to walk in the town, room is very clean and comfortable and very quiet! We are very pleased with our visit!
Minghua
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Craig
29 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay, and great hosts at the hotel
Craig
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
26 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect and well-designed hotel, super-friendly stuff and service.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, renovated, quiet,
David
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giovanna
19 jun 2025
Posizione centrale, camere pulite e una gentilezza infinita da parte dell’intero staff.
Consigliatissimo!
Giovanna
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
10 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to stay before an early flight
Modern air-conditioned rooms in great style in a centrally-located Albergo in this vibrant old Spa town conveniently close to the airport.
Stephen
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicole
25 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a beautiful room and comfortably slept 3 people. Great location and everything was walking distance. Excellent communication! Would recommend.
Nicole
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carla Ada
24 aug 2023
Positief: Voorzieningen
Hotel da tenere come punto di riferimento.
Carla Ada
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean and convenient walking distance to family
Maria
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Françoise
22 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait
Françoise
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sheila
16 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Holiday stop over
We had one night stay when passing through Lamezia.Staff were very helpful and plesent Facilitated early check in .Room was very clean and comfortable. Well located in center of Lamezia
Sheila
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SALVATORE
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were friendly and helpful. Location is great, right in the centre of Nicastro with plenty of cafes, bars and restaurants nearby. Hotel is modern and clean. Thanks to Luca and Tania.
SALVATORE
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
21 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were so nice and helpful. The siimple breakfast was not included, but only five euros extra and it was a great deal. coffee and pastries, cheese and meats. In a great location in town. Rooms are new and modern.
Joseph
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
20 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was are second time staying here. I will always go back. The staff was so friendly. This is a perfect hotel for my family for the convenience and cleanliness and proximity to my family. 5⭐️
Maria
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephanie
17 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was a pleasant surprise. It is in the main town area and is surrounded by bars and restaurants. The only downside to this is the noise at night from people in the streets. It has not long been renovated so it looks and feels clean and modern. There is a lift and a bar downstairs. The staff were wonderful and helpful. I would stay here again!
Stephanie
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Teresa
30 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location & staff
Luca was very welcoming and assisted with anything that we asked for! The bar staff were attentive and very good! Nothing was too much trouble! Highly recommend this hotel! A couple of minor things - more storage space, tissues & usb points in rooms would be great!
Teresa
3 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 mei 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very central hotel
Hotel was amazing and in a great central spot although a little noisy outside on a Friday night if you are a light sleeper. Check out was very slow as we had to wait for the man who was also serving breakfast . A little stressful as our taxi was waiting to take us to the airport . Overall good
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joseph
17 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the moment I arrived in this wonderful environment I was entranced by its subtle beauty and calm set in its old world charm. It is organized, clean and as close to perfection as you can get. If I were selfish I would want to keep it a secret but it is for you to enjoy. Close to Rialto. Close to St. Mark’s and fabulous in every respect including the thoughtful and warm staff.
Joseph
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jesus
25 sep 2023
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Property is well located but not easy to have a parking spot, also the breakfast has not variety. Price = property not fair.
Jesus
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sven Carsten
6 feb 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Lage, viele Mängel.
Nettes Hotel mit leider einigen Abstrichen.
Positiv:
* Schöne Lage mitten in der Altstadt
* Moderne, saubere,stilvolle Zimmer
Negativ:
* Die Rezeption ist nur stundenweise besetzt; ich musste mich für den Check-in umständlich irgendwo trlefonisch melden.
* Der Wellnessbereich ist NICHT im Hotel, sondern besteht aus einer(!) Sauna in einem Fitnessclub irgendwo in der Altstadt. Die Sauna war aber leider nicht funktionstüchtig.
* Die "Juniorsuite" hat mit 19 qm nur die normale Grösse eines Doppelzimmers. Nur das Bad war grösser als üblich.
* Das " grosse, reichhaltige" Frühstück im angeschlossenen Cafe entpuppte sich als SEHR überschaubare Auswahl auf Jugendherbergs-Niveau.
* Der Fernsehr im Zimmer funktionierte nicht; das Ingangsetzen erwies sich als grössere Aktion. Es gibt allerdings auch nur einige italienische Programme.
Insgesamt überwiegen die Nachteile klar gegenüber den Vorteilen, zumal der Übernachtungspreis in keiner Weise gerechtfertigt ist.
Deshalb: Keine Weiterempfehlung!
Sven Carsten
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful modernised hotel in an old building with character and charm.
The rooms are comfortable, although not large, but well fitted out and perfect for my needs. I only wish I could have stayed longer.
Plenty of choice of restaurants serving great food at reasonable prices.
The staff are excellent. Friendly, helpful, really nice people. I would not hesitate to stay here again.
Paul
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
KP
24 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Albergó Céntrale is a jewel in Lamezia. Great breakfast and dinners. Bruno, Lucca, Tania, Teresa, Stefania and our housekeepers all worked hard to ensure we had a pleasurable stay. Lamezia is not a tourist town, so there is not much English spoken. But Bruno and his staff did their best use their English skills and our poor Italian language skills to make our stay enjoyable. I would stay here again, if I come back to town. Parking is difficult. But restaurants, stores, and the plaza is easily walkable. You can get to many restaurants within 100 yards and more on the next street. The people in Lamezia close between 1:30pm and then open back up between 4-7:30pm Many people, young and old are our dining, and walking the streets until after midnight. And the streets are very safe. This hotel was totally remodeled with bright fresh white colors, wood floors, modern technology, good wifi, modern furnishings, and a nice elevator.
If you’re in Lamezia stay here, you won’t be sorry, especially if you don’t have a car. We found street parking, but it was challenging. Thank you Bruno and staff!!