Gehele woning·Particuliere eigenaar
Casa Rural en León
Gezinsvriendelijke cottage in La Robla
Fotogalerie voor Casa Rural en León





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment 'Buenavista - La Robla' with Balcony
Apartment 'Buenavista - La Robla' with Balcony
- Keuken
- Wasmachine
- Microgolfoven
- Woonruimte/eetruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CR-LE-769
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze cottage ligt in La Robla. Bezoek Valle del Sol en Telesilla cuatriplaza Brañilin als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Riaño en Mampodre Bergachtig Regionaal Park en Romeinse Brug.
Brugos de Fenar, León
In de buurt
- Romeinse Brug - 15 min. rijden - 16.0 km
- Hospital de León - 23 min. rijden - 32.9 km
- Centro Comercial Espacio León - 26 min. rijden - 34.3 km
- Barrio Húmedo - 28 min. rijden - 34.4 km
- Convento de San Marcos - 28 min. rijden - 34.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Bar El Escaño - 8 min. rijden
- Cafeteria Paulinka - 4 min. rijden
- La Xana Del Torio - 13 min. rijden
- Bar La Plaza - 12 min. rijden
- meson la rinconada - 17 min. rijden







