Casa Do Sol

1.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt

Over deze buurt

Casa Do Sol ligt in La Plata. Bezoek Kathedraal van La Plata en Coliseo Podesta Gemeentelijk Theater, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Paseo del Bosque en Parque Ecológico Municipal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jorge Luis Hirschi-stadion of Juan Carlos Zerillo-stadion. Bekijk onze reisgids voor La Plata
Meer hostels in La Plata
Kaart
Calle 56 nº 885 entre 12 y 13, La Plata, Buenos Aires Province, 1900

In de buurt

  • Een grote gotische kathedraal met twee torens en een roosvenster.
    Kathedraal van La Plata
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Moreno Plaza
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Teatro Argentino de La Plata
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Pasaje Dardo Rocha
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Nationale Universiteit van La Plata
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Medicina - 4 min. rijden
  • Avenida 7 Station - 6 min. rijden
  • Buenos Aires (EZE-Internationale luchthaven Ministro Pistarini) - 82 min. rijden

Restaurants

  • Me Piace
    8 min. wandelen
  • Malgré Tout Café
    9 min. wandelen
  • The Brothers Concert
    4 min. wandelen
  • Cerveceria Alemana
    6 min. wandelen
  • FRANCISCATOS - PIZZA Y EMPANADAS
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Casa Do Sol

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Casa Do Sol biedt onder andere gratis ontbijt en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt beschikbaar

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Buiten

  • Tuin

Kamervoorzieningen

Meer

  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 10.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Casa Do Sol inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 10.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Do Sol uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Do Sol?

Dit hostel in La Plata ligt op 10 minuten wandelen van Moreno Plaza, Kathedraal van La Plata en Kathedraal van La Plata. Ook Teatro Argentino de La Plata en Coliseo Podesta Gemeentelijk Theater liggen op een kwartiertje wandelen.