travelski home select - Résidence Backgammon - 3 pièces 7 personnes
De travelski home select - Résidence Backgammon is gelegen in het charmante en authentieke dorp Les Coches. Het vertrekpunt van de pistes ligt op 100 meter afstand en u kunt profiteren van een ski-in terugkeer. Het ESF-verzamelpunt en de winkels bevinden zich op 500 meter, terwijl de Club Piou-Piou op ongeveer 200 meter afstand ligt. De residentie is uitgerust met een wellnessruimte met sauna, hammam en fitnessruimte (tegen betaling); de accommodatie is echter niet aangepast voor personen met beperkte mobiliteit. De appartementen zijn comfortabel en goed uitgerust. U profiteert van individuele skikluisjes in een verwarmde en beveiligde ruimte (schoenendrogers en handschoenendrogers).
Ligging van de residentie Op 100 meter van de pistes, ski-in terugkeer. Op 500 meter van de winkels en het ESF-verzamelpunt. De Club Piou-Piou ligt op ongeveer 200 meter afstand.
Residentie Comfortabele en goed uitgeruste appartementen.
De voordelen van travelski home select - Résidence Backgammon Directe toegang tot de pistes Wellnessruimte met sauna, hammam en fitnessruimte (tegen betaling) Gerenoveerde appartementen
Onze travelski home select belofte: Efficiëntie Kwalitatieve, comfortabele en warme accommodaties Uitstekende prijs-comfortverhouding Smile & Pass service (bij vooraf gereserveerde skipassen) "Uw skipassen overhandigd samen met uw sleutels. Begin direct met skiën!"
Inbegrepen diensten Bedlinnen Handdoeken Televisie Gratis wifi bij de receptie Schoonmaakset Uitleen van raclette-apparaten (volgens beschikbaarheid) Smile & Pass service bij vooraf gereserveerde skipassen: "Uw skipassen geleverd samen met uw sleutels. Begin direct met skiën!"
Betaalde diensten Toegang tot de wellnessruimte (op reservering): tarieven en reserveringen ter plaatse Extra handdoeken: vanaf € 6/persoon Babybedje (campingbedje, per stuk): € 10 (volgens beschikbaarheid, vooraf te reserveren) Kinderstoel (per stuk): € 10 Babybedje + kinderstoel: € 15 Eindschoonmaak (tarieven op te vragen bij de receptie) Huisdieren toegestaan: € 30/huisdier/week
Aankomst en Vertrek Aankomsttijd (sleuteloverdracht): vanaf 17:00 uur Bij een late aankomst dient u de receptie voor 18:00 uur te informeren. Vertrektijd (sleutelinlevering): voor 10:00 uur
Ter plaatse te betalen op de dag van aankomst Borg: € 400 voor de 2-kamerappartementen, € 800 voor de 3-kamerappartementen Toeristenbelasting.
Het advies van onze adviseurs Baptiste R. - Operations Manager - maart 2023: "Omringd door een bos biedt deze volledig gerenoveerde residentie ruime appartementen met een modern design. Ik hield vooral van de wellnessruimte met sauna en hammam, perfect om helemaal te ontspannen, en de locatie in het dorp Les Coches; op slechts één skiliftafstand van de Vanoise Express voor toegang tot het Paradiski-domein. Parkeren is eenvoudig en de appartementen zijn goed uitgerust, zowel qua bedden als huishoudelijke apparatuur."
3 Kamers 7 personen :
48m², terras of balkon. Woonkamer met 2 1-persoons stapelbedden, 1 1-persoons uitschuifbed en een televisie Keuken met keramische of elektrische kookplaten, magnetron, koelkast, vaatwasser, elektrische koffiezetter en waterkoker 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed 1 slaapkamer met stapelbedden Douche- of badkamer Gescheiden WC Pets - allowed
Gelijkaardige accommodaties
Cozy 4-person apartment, 2 bedrms, near slopes, balcony
La Plagne-Tarentaise
Cozy 4-person apartment, 2 bedrms, near slopes, balcony
dit appartement ligt in La Plagne-Tarentaise. Les Arcs en Skiresort Peisey-Vallandry zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Montchavin-les-Coches Ice Rink en Aquamotion Courchevel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bellentre
Zijn huisdieren welkom bij travelski home select - Résidence Backgammon - 3 pièces 7 personnes?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij travelski home select - Résidence Backgammon - 3 pièces 7 personnes inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij travelski home select - Résidence Backgammon - 3 pièces 7 personnes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat travelski home select - Résidence Backgammon - 3 pièces 7 personnes?
Dit appartement in La Plagne-Tarentaise ligt op 2 km afstand van Montchavin-les-Coches Ice Rink en Les Arcs. Ook Peisey-Vallandry Skigebied en Coches-skilift liggen op 2 km afstand.