Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Precioso Apto, 4 Pers, 2 Piscinas, Fibra Óptica
Dit appartement in La Oliva is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Precioso Apto, 4 Pers, 2 Piscinas, Fibra Óptica





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Home 'Luxury Ocean View' with Sea View and Shared Pool
Holiday Home 'Luxury Ocean View' with Sea View and Shared Pool
- Zwembad
- Keuken
- Gratis wifi
- Wasvoorzieningen
8.6 van 10, Uitstekend, 4 beoordelingen
De prijs is € 793
inclusief belastingen en toeslagen
19 jan - 20 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Oliva. Geniet van de prachtige natuur bij Playa de Corralejo en Stranden van Lanzarote. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Acua Water Park en Kruiseiland.
Corralejo, Las Palmas
In de buurt
- Mirador de Lobos Golf - 8 min. wandelen - 0.8 km
- Acua Water Park - 3 min. rijden - 1.9 km
- Centro Comercial El Campanario - 5 min. rijden - 3.0 km
- Playa Waikiki - 6 min. rijden - 3.0 km
- Playa Real - 7 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Cafe Bar Habana - 4 min. rijden
- Monkeys - 18 min. wandelen
- Retro - 4 min. rijden
- KFC - 4 min. rijden
- Nico's Belgian Beer House - 19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Precioso Apto, 4 Pers, 2 Piscinas, Fibra Óptica
Beoordelingen
9,8





