Room-the Secret Buddha Eco Lodge

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Room-the Secret Buddha Eco Lodge

Slaapzaal, 1 slaapkamer, roken, balkon | Kamervoorziening
Slaapzaal, 1 slaapkamer, roken, balkon | Dineerruimte
Slaapzaal, 1 slaapkamer, roken, balkon | Badkamervoorzieningen
Woonkamer
Slaapzaal, 1 slaapkamer, roken, balkon | Divers

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele accommodatie helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Room-the Secret Buddha Eco Lodge

Dit pension beschikt over een tuin en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

Room-the Secret Buddha Eco Lodge ligt in La Estrella. Winkelcentrum Santa Fe en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atanasio Giradot-stadion of Velodrome Martin E. Cochise. Bekijk onze reisgids voor La Estrella
Meer pensions in La Estrella
Kaart
La Estrella, Antioquia

In de buurt

  • Such an impressive mall. With the heat that we struggled to adapt to in Medellin, we often found ourselves seeking out the comfort of air conditioned malls. Although, malls are not are favorite thing, this was definitely our favorite mall in Medellin. A must see, if you're in the area.

#colombia #shopping #travel
    Winkelcentrum Santa Fe
    14 min. rijden - 13.1 km
  • Sabaneta Park
    7 min. rijden - 3.6 km
  • Universidad EAFIT
    12 min. rijden - 12.4 km
  • Parque Rionegro
    13 min. rijden - 5.4 km
  • Oviedo-winkelcentrum
    14 min. rijden - 13.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Sabaneta - 4 min. rijden
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 55 min. rijden

Restaurants

  • La Fonda De Toño
    3 min. rijden
  • El Kiosco
    5 min. rijden
  • Hamburguesas El Corral
    4 min. rijden
  • Estadero La Reina del Quindío
    5 min. wandelen
  • Gabriela Laboratorio
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Room-the Secret Buddha Eco Lodge inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Room-the Secret Buddha Eco Lodge uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Room-the Secret Buddha Eco Lodge?

Dit pension in La Estrella ligt op 4,5 km van Sabaneta Park en op 15 km afstand van Parque Rionegro en Universidad EAFIT. Ook La Frontera Park en Oviedo-winkelcentrum liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Room-the Secret Buddha Eco Lodge

Beoordelingen

8,2

Zeer goed