Staro Hotel bevindt zich in Podil, een wijk in Kiev, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek Huis van Peter de Grote en Openbare Academische Opera- en Ballettheater voor Kinderen en Jongeren van Kiev, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Andriyivskyy Descent en Winkelcomplex Globus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Sportpaleis of NSC "Olympic". Bekijk onze reisgids voor Kiev
34-b Kostiantynivska Street, Kyiv, 4071
In de buurt
St. Andrew's Church
17 min. wandelen - 1.4 km
Chresjtsjatyk-straat
3 min. rijden - 2.4 km
Tsjernobyl Museum
8 min. wandelen - 0.7 km
St. Michael's Klooster met de Gouden Koepel
3 min. rijden - 2.4 km
Plaza de la Independencia
4 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Sviatoshyn Station - 13 min. rijden
Station Kyiv-Pasazhyrsky - 18 min. rijden
Kiev (KBP-Internationale luchthaven Boryspil) - 46 min. rijden
Restaurants
Ефір
5 min. wandelen
Щиро
5 min. wandelen
First Point Espresso Bar
4 min. wandelen
Дилетант
5 min. wandelen
BUCK Coffee Roasters
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Staro Hotel
Hotel met een chique stijl in Podil
Geniet van een droogkuis/wasserijservice, een fitnesscentrum en een businesscentrum bij Staro Hotel. Verwen jezelf met wellness, zoals thalassotherapie, een gezichtsbehandeling of reflexologie. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van Oost-Europese gerechten. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
3 vergaderruimtes, een kruier/portier en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort dankzij 24-uurs roomservice en kussenmenu's, naast leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: USD 20 voor volwassenen en USD 20 voor kinderen
2 restaurants
Restaurants ter plaatse
Staro buffet
Staro Restaurant
Dingen om te doen
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
3 vergaderruimtes
65 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Computerstation
Spa
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Reflexologie
Sportmassages
Thaise massages
Thalassotherapie
Wikkeltherapie
Zweedse massages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
1 gebouw
7 etages
Balzaal
Belle-époquearchitectuur
Feestruimte
Gebouwd in 2012
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Plasma-tv van 34 inch met digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 50
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: USD 50
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 7 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 40.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.99 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer USD 20 voor volwassenen en USD 20 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 35 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: USD 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: USD 40.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 december tot 28 februari.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Staro
Staro Hotel
Staro Hotel Kiev
Staro Kiev
Staro
Staro Hotel Kyiv
Staro Hotel Hotel
Staro Hotel Hotel Kyiv
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Staro Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Staro Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van USD 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Staro Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van USD 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Staro Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 35 per voertuig.
Waar staat Staro Hotel?
Dit hotel ligt in Podil, op 15 minuten wandelen van Huis van Peter de Grote, Tsjernobyl Museum en Openbare Academische Opera- en Ballettheater voor Kinderen en Jongeren van Kiev. Ook Nationale Universiteit van Kiev - Mohyla Academie en Kerk van het Heilige Kruis van de Verheffing liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Staro Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
7,6
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 191 van 331 beoordelingen
10 - Uitstekend
191
Gastenscore: 8 - Goed. 114 van 331 beoordelingen
8 - Goed
114
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 331 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 331 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 331 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Frank
10 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice art nouveau style rooms! A lot of space! Nice and friendly staff! I come here everytime with a smile!
Frank
6 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen opmerkingen. Is reeds mijn 3de keer in dit hotel. Ik vind het een zeer degelijk hotel.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk, klein hotel in het oude centrum van Kiev.
Het hotel was modern, de faciliteiten prima. Het personeel was zeer behulpzaam en gastvrij, spraken goed en duidelijk Engels.
Kortom een aanrader voor wie van stilte kan genieten.
Prima verblijf, ofschoon het een beetje ver van het nieuwe centrum met Maidan ligt. Maar een taxi brengt je overal waar je zijn wilt en is goedkoop.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Roel, Breda
18 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prachtig hotel met fantastisch personeel
Inrichting moet je van houden maar het hotel is prachtig. Kamers zijn mooi, ruim en brandschoon. Personeel is super vriendelijk. Ligging is rustig maar taxi's kosten amper iets dus voor een paar euro sta je aan de andere kant van Kiev. De airport shuttle is erg fijn.
Roel
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
In alle opzichten prima
Vriendelijke ontvangst, de meeste medewerkers spreken goed Engels. Hele ruime kamer (Deluxe kamer), in Alphonse Mucha stijl. Uitstekend bed. Er rijdt een tram in de buurt die je af en toe hoort maar die rijdt niet 's nachts. Ik heb er absoluut geen last van gehad. Het ontbijt is vrij eenvoudig maar prima. Gelegen in de wijk Podil, wat het een prima uitvalsbasis maakt om de oude stad te verkennen. Ik kom hier zeker nog eens terug!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Jan, Holland
21 okt 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice hotel.
Good hotel and top quality rooms. Nice and helping staff. Area of the hotel is a bit sleepy but transportation not far away and centre easy to reach. Did not see many guests around. breakfast was good with European and local food. Good value for money.. I would return here..
Jan
2/10 – Ontzettend slecht
CB, Lier
30 sep 2013
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Gratis parking aan hotel
Somber karakterloos hotel? Te duur voor de prijs.We verbleven er 3 nachten, de 3de nacht moest het ontbijt verplicht in de kamer worden genomen, wegens te weinig volk. Op aandringen omdat we met nog een koppel samen reisden werd ons verzoek het ontbijt in het restaurant te serveren geweigerd. De verbazing was groot als we toch nog een gezelschap aan tafel zagen ontbijten. Bij navraag zouden deze gasten "meer" hebben betaald!?! Ons ontbijt werd een kwartier te laat afgeleverd en er ontbraken heel wat items die we de dag voordien moesten opgeven. Dit is niet correct en een aanfluiting van de klant!
CB
6/10 – Redelijk
Hans
4 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
No spa.
Very meager breakfast.
No restaurant.
And only tea possible for room service.
During War times, so cant expect too much.
Hans
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
10 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
casey
20 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Profession as l service
casey
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Stig
Zakenreiziger
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stig
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Jason
Reisde met een groep
5 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel
Nice hotel with unique decor. Showers could use some updating.
Jason
1 nacht verbleven in december 2021
10/10 – Uitstekend
Luca
Zakenreiziger
21 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luca
3 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Pasquariello
Zakenreiziger
1 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pasquariello
3 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Near center, design, park.restaurants
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
31 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
N/A
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Aryeh
Zakenreiziger
25 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A rare gem
Excellent staff, clean room, spacious (deluxe room), beautiful, fine to details, useful. I loved it!
Aryeh
1 nacht verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Thierry
25 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon établissement
Quoiqu’un peu à l’écart du métro (env. 700 m.), c’est un bon établissement: de la chambre au petit déjeuner, je n’ai rien eu à déplorer.
Thierry
2 nachten verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Frédéric
25 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
Hôtel curieux, de style Belle Époque mais neuf. Excellente literie, bon petit-déjeuner, mais insonorisation imparfaite. Bien situé, si on aime marcher.
Frédéric
1 nacht verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Roman
19 jul 2021
Roman
5 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
ebubekir
Zakenreiziger
9 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Süper bir otel
Herşeyiyle mükemmel bir otel.Podil bölgesinde. Rahatlıkla kalabilirsiniz.Kahvaltısı olağanüstü. Otel çok güvenli. Çalışanlar ciddi ve alakalı.
Bir parkın hemen yanı başında otel. Çok sakin. İç tasarımı çok iyi. Fiyatları çok makul. Asla pişman olmazsınız.
ebubekir
1 nacht verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
Gavin, Colchester, UK
Reisde met een groep
22 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful art deco style building - highly recommended
Gavin
4 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent small 35 bedroom hotel with smiling staff.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Justin
2 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay close to the city
If I were to give the hotel a score, It would be 8.3
The hotel itself is situated in a pretty good place not too far from the city. The receptionists were fantastic. Very nice and helped me with my trip to Chernobyl. The room was clean and quiet. There's a hidden mini bar that I wish I knew about earlier. Overall nice stay.