Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti bevindt zich in Sjevtsjenko, wijk, een wijk in Kiev, en ligt in een winkelbuurt. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Natuurpark Holosiivskji en Vladimir-park. Daarnaast kun je ook Taras Sjevtsjenko-museum en Nationaal Operahuis van Oekraïne bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Shcherbenko-kunstcentrum en Waterman Leeuw zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kiev
Kiev (KBP-Internationale luchthaven Boryspil) - 48 min. rijden
Restaurants
McDonald's
1 min. wandelen
VIDRO Craft Beer & Kitchen
1 min. wandelen
Остання Барикада
2 min. wandelen
Very Well Cafe
2 min. wandelen
Квіткова Мафія
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een droogkuis/wasserijservice, maar ook een wasserij en een 24-uurs receptie. Je vindt er ook een limousine- of autoservice, hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel. Elk appartement biedt een wasmachine/droogkast en een koelkast, plus een microgolfoven en een televisie met digitale zenders. Een kookplaat, roomservice en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti heeft 20 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een kluis. Je kunt gebruikmaken van een koelkast, een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer telefoons met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Limousine-/autoservice
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Roomservice
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Gratis lokale gesprekken
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Meertalig personeel
Telefoon
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In een winkelgebied
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
20 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: UAH 2500.00 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: UAH 86.47 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: UAH 1600 per voertuig (retour)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Olga Apartments Maidan Nezalezhnosti
Olga Apartments Maidan Nezalezhnosti Kiev
Olga Maidan
Olga Maidan Nezalezhnosti
Olga Maidan Nezalezhnosti Kiev
Olga Apartments Maidan Nezalezhnosti Apartment Kiev
Olga Apartments Maidan Nezalezhnosti Apartment
Olga s Maidan Nezalezhnosti
Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti Kyiv
Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti Apartment
Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti Apartment Kyiv
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van UAH 1600 per voertuig.
Waar staat Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti?
Dit appartement ligt in Sjevtsjenko, wijk, vlak bij Chresjtsjatyk-straat, Taras Sjevtsjenko-museum en Winkelcomplex Globus. Ook Center of all Pointers of Ukraine en Plaza de la Independencia liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Olga Apartments on Maidan Nezalezhnosti
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
8,8
Locatie
8,0
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 95 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 43 van 95 beoordelingen
8 - Goed
43
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 95 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 95 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 95 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
8/10 – Goed
Dennis
Reisde met familie
3 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service
Godt plaseret
Dennis
3 nachten verbleven in februari 2020
4/10 – Matig
John, Colorado
Reisde met familie
7 jan 2020
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property needed repairs and lots of updating. To date the furniture, the TV had a VCR attached and no DVD. The bed was very hard and you could feel the springs.
John
9 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
yixuan
Reisde met familie
6 jan 2020
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, comfort kamer
ok
location is good
yixuan
3 nachten verbleven in januari 2020
6/10 – Redelijk
Harpinder
Reisde met familie
9 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Not an apartment for a family
1st when i got there i had no internet and no contact from the owner until i had reached Kyiv. I connected to the wifi at the local mcdonalds and had instructions sent to me via whatsapp. I had to collect keys from a different location about a 5 minute walk which was not ideal as it was dark, cold and i had a baby with me. It added to the stress of the holiday. The owner was trying to be as helpful as possible but it was not ideal. If you are alone or as a couple it may be ideal. But not for me...
Harpinder
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Alain
26 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour
L'appartement est bien situé, propre et confortable
Alain
5 nachten verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Andriy
Reisde met familie
12 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Andriy
7 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
SUET MING
30 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Try to look another places
They take 20 dolars more from us
Ismail
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
enrique
Reisde met familie
13 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
un buen sitio para alojarse con excelente ubicaciò
buen alojamiento en zona céntrica , excelente ubicación
enrique
3 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
ANGELA
6 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Olga Appts.....Great location, communication
Firstly Great communication from the Olga Appts, These Appts are situated right near the musical fountains across from Maiden Metro station. We stayed in appt 27 which wasn't the one we booked but was very similar, which was on 5th floor there is a lift in the block which runs all night, The appt consisted of large lounge with a king bed which is comfy, sofa, chairs and ample storage with a enclosed balcony which looked into the backs of other Appts, there was a kitchen with microwave hob sinknand table, bathroom with decent shower, & a washing machine in large hallway with storage too. The appt was a little tired but don't let this put you off as the location is perfect to the metro, trolly busses, restraunts bars and shopping. + For £37 a night The Olgar offer transport from terminal F, at Boryspil Airport, for about £15, we didn't take this up as we've been to the city before & transport his so cheap, 100 UAH bout £3 on the 322 sky bus where you get off 3 stops at Kharkivisia Metro then for 8 UAH, 27p, you get the green Line Kharkivisia to Palate Sporty then change to the blue line to Maiden Nezalezhnosti station make sure you cross under the roads at both stations. & When you come out and see macci D's the Olga Appts are on the road to the left. All we did was pick up WiFi in maccyD's to say we were to check in. Thank You Olga Apartments.
ANGELA
4 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Andreas
1 okt 2019
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Kein Luxus aber öllig ausreichend
Die Lage ist wunderbar, nur ein paar Schritte zum Unabhängigkeitsplatz.
Das Treppenhaus und der Fahrstuhl sind nicht sehr vertrauenserweckend.
Das Apartment ist ok , großer Raum, eine seperate Küche und ein Bad. Die Ausstattung ist nicht gerade modern aber ok. Der Transfer vom und zum Flughafen klappt gut.
Andreas
3 nachten verbleven in september 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
24 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property wasn't in location as advertise, none of the pictures match actual property.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Claude
20 sep 2019
Positief: Netheid
Basic well equipped studio in good location
It is a very large, quiet, bright studio on the 6 floor with elevator. Unit has a view, heat, Ac, kitchen with few utensils washer and laundry. Location is great near Maidan Square and safe. Everything is basic but functional. Bed was not so comfy but I slept well. Overall it is not cheap but convenient
Claude
2 nachten verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
17 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
overall ok was not to happy with the 6th floor and not the best outlook from the windows but it did serve its purpose no lights on the exit from the lift to the apartment all in all not to bad.
Geverifieerde reiziger
15 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Riccardo
7 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Riccardo
4 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 aug 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
In very good area easy access. Clean and spacious. Ac could not turn on
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
3 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was excelent for us. We had traveled for several day and we needed to wash our clothes so we could did it because the apartment has washer machine and iron for our clothes. The apartment has big rooms snd close to every landmaek of the city. It has excellent air conditioner. They have taxi service something cery important but try to have the exact money. For us was an excellent stay there.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in juni 2019
4/10 – Matig
Gherras, Rimini
17 jun 2019
Negatief: Voorzieningen
Posizione ottima. Prezzo economico ma condizionatore non funzionante e faceva molto caldo. Era impossibile riposare. Ho riferito l’inefficenza, mi hanno chiesto scusa ma non si sono attivati per ripristinare e neanche mi hanno trovato in alternativa che mi consentisse un soggiorno decente. Wi fi non funzionante, biancheria molto usurata. Peccato perché l’appartamento è interessante per la posizione
Gherras
4 nachten verbleven in juni 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
16 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Lage der Wohnung direkt oberhalb vom Maidan. Küchenschränke alt und kaputt. Kühlschrank alt und schmutzig. Ausstattung der Küche mit Gläsern, Tellern, Besteck, Kochgeschirr sehr dürftig. Haben dann auch nicht gekocht und sind Essen gegangen. Bett war ok. Couch alt und unbequem. WLAN top. Sehr ruhig. Boden war sauber. WC ok, Dusche halbwegs ok. Klimaanlage war gut.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Kevin Neville
9 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean and comfortable overall
Been using olga for all my trips to kiev. reasonable,with good location and comfortable.
Kevin Neville
4 nachten verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
3 jun 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Til prisen er dette sted nok okay. Men rent og lækkert er her ikke. Jeg skulle sove på en sovesofa hvor madrassen var ca 4cm tyk og lå på knækkede lameller. Så 4 nætter der var ikke ret fedt for ryggen.
Udsigten fra vores lejlighed var slem.. Losseplads agtigt og der boede gade alkoholikere nede i gården. De tissede og sked ovre i et hjørne. Der var en del rotter i gården også. Selve placeringen er fed... Lige ud til Maidan ..
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Joseph
24 mei 2019
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Good stay
Very good location in the heart of the city. Very caring owner.
Joseph
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Frankie
Zakenreiziger
17 mei 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place and will stay with them on return trips