Central Hotel

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Central Hotel ligt in Kuwana Shi. Kindermuseum Anpanman is zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je de populaire attracties in het gebied niet wilt missen, kun je naar Nagashima Spa Land en LEGOLAND Japan gaan. Haven van Nagoya Aquarium en Tuin van Moroto zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kuwana Shi
Kaart
2-35 Chuo-cho, Kuwana-shi, Kuwana, Mie Prefecture, 511-0068

In de buurt

  • Een tunnel van gouden licht met een pad in het midden.
    Nagashima Spa Land
    11 min. rijden - 10.5 km
  • Tuin van Moroto
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Kyuka-park
    16 min. wandelen - 1.3 km
  • Rokkaen
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Overblijfselen van Shichiri-watashi
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Kuwana - 9 min. wandelen
  • Station Tado - 10 min. rijden
  • Nagoya (NGO-Internationale luchthaven Chubu Centrair) - 57 min. rijden

Restaurants

  • モンタボーのパンアピタ桑名店
    4 min. wandelen
  • マクドナルド
    5 min. wandelen
  • 若鯱家 アピタ桑名店
    5 min. wandelen
  • スガキヤ 桑名アピタ店
    5 min. wandelen
  • 伊勢ノ国ダイニングしちり
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Central Hotel

  • Hotel vlak bij Nagashima Spa Land
  • Vlak bij Kindermuseum Anpanman biedt Central Hotel alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Central Hotel inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Central Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Central Hotel?

Dit hotel in Kuwana Shi ligt op 2 km afstand van Kyuka-park, Tuin van Moroto en Rokkaen. Ook Overblijfselen van Shichiri-watashi en Designpark Fujigaoka liggen op 5 km afstand. Station Kuwana ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Masuo is het 13 minuten wandelen.