Gehele chalet
Meigetsu Aki Niseko
Fotogalerie voor Meigetsu Aki Niseko





Gehele chalet
5 badkamersMax. aantal: 10446.3 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hilton Niseko Village
Hilton Niseko Village
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 1.002 beoordelingen
De prijs is € 109
2 apr - 3 apr
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht.
- Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 3.00 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor zetelbed: JPY 12000 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 00.30 uur tot middernacht.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt

185-26, Niseko Hirafu 1-jo 3-chome, Kutchan, Hokkaido, 044-0080
In de buurt
Niseko Mountain Resort Grand Hirafu3 min. wandelen - 0.3 km
Niseko-Shakotan-Otarukaigan Quasi-Nationaal Park15 min. wandelen - 1.3 km- Skigebied Kutchancho Asahigaoka10 min. rijden - 7.5 km
- Skiresort Niseko Hanazono15 min. rijden - 9.1 km
- Internationaal Skigebied Niseko Annupuri15 min. rijden - 12.4 km
Lokaal vervoer
- Kutchan Station - 11 min. rijden
- Luchthaven New Chitose (CTS) - 131 min. rijden
Restaurants
- % Arabica2 min. wandelen
- blo blo2 min. wandelen
- ristorante pizzeria “r niseko”1 min. wandelen
- 椿 Tsubaki Annex1 min. wandelen
- 鮨心 by 宮川11 min. wandelen








