Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge ligt naast een golfbaan en aan een meer in Küssnacht. Hertensteinstrasse en Winkelcentrum Metalli zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Promenade aan het meer en Zugersee verkennen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Museum Richard Wagner of ga naar Bossard Arena om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen of sleeën. Bekijk onze reisgids voor Merlischachen
Pension met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Zwitsers Transportmuseum
Geniet van een aangrenzende golfbaan, een strandbar en een terras bij Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge. Dit pension is fantastisch om van de zon te genieten met een nabij privéstrand, ligstoelen en mogelijkheden om te kajakken. Neem de tijd om te ontspannen in het wellnesscentrum. Het plaatselijke restaurant met regionale gerechten, Swiss-Chalet Restaurant, serveert ontbijt en diner. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals volleyballen op het strand en rondvaarten doen. Naast een tuin en een speeltuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis lokale shuttleservice en parkeerplaatsen ter plaatse
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, strandlakens en geldautomaat/bankservice
Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis plaatselijke shuttleservice tot 1 km afstand
Parkeerplekken ter plaatse (CHF 10 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: CHF 25 voor volwassenen en CHF 25 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Een strandbar
Restaurants ter plaatse
Swiss-Chalet Restaurant
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Beachvolleyballen
Driving range
Evenementen voor wijnreleases
Fietstochten
Golfcaddies
Golfclubhuis
Golfclubs/-uitrusting
Golfkarretjes
Kajakken
Kanoën
Optionele golfprivileges
Professionele golflessen
Professionele golfshop
Rondvaarten
Sauna
Speeltuin
Spelletjesruimte
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Gratis plaatselijke shuttleservice
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een meer
Rechtstreekse toegang tot een privéstrand
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
3 etages
Gebouwd in 1700
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv van 20 inch met digitale zenders
Meer
Bureau
Draagbare ventilator
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 45.00
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 23.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Chappelmattweg 4].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Chappelmattweg 4].
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 20.00 per huisdier, per nacht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 65 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 65 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer CHF 25 voor volwassenen en CHF 25 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: CHF 200 per voertuig (enkele reis, voor maximum 6 personen)
Betaald parkeren: CHF 10 per nacht
Toeslag voor huisdieren: CHF 20.00 per huisdier, per nacht
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 45.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: CHF 65 per nacht
Toeslag voor extra bed: CHF 65 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten van minder dan 12 jaar oud worden niet toegelaten in de spa. Gasten jonger dan 18 jaar worden alleen onder toezicht van een volwassene toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Zijn huisdieren welkom bij Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 20.00 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost een verblijf bij Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge van één nacht voor twee volwassenen op 4 apr. 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CHF 10 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van CHF 45.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van CHF 200 per voertuig.
Waar staat Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge?
Dit pension in Küssnacht biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt naast een golfbaan, op 4,1 km van Kabelbaan van Küssnacht am Rigi. Het ligt bovendien op 10 km afstand van Luzern Veerbootterminal en Promenade aan het meer. Ook Zugersee en Gletschergarten liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Swiss-Chalet Merlischachen - Historik Chalet-Hotel Lodge
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,2
Locatie
8,4
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 113 van 300 beoordelingen
10 - Uitstekend
113
Gastenscore: 8 - Goed. 89 van 300 beoordelingen
8 - Goed
89
Gastenscore: 6 - Redelijk. 51 van 300 beoordelingen
6 - Redelijk
51
Gastenscore: 4 - Matig. 28 van 300 beoordelingen
4 - Matig
28
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 300 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
8/10 – Goed
Rob
Reisde met partner
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Prima als doorreis overmachting
Rob
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Geertje
14 jul 2025
Geertje
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
E J W N
14 okt 2024
E J W N
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Koen
Reisde met familie en kleine kinderen
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Room was ok. Simple clean. No shower toilet in room (shared shower/toilet on hallway). Breakfast was very good.
Koen
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Christian
Reisde met familie
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Medewerkers waren vriendelijk ook voor onze grote viervoeter. Heerlijk met zijn allen gezwommen bij het prive strand van het hotel. Zeker een aanrader.
Christian
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Joëlle
Reisde met familie
20 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service
The location of the hotel on the lake is absolutely stunning and the receptionist was really helpful and friendly! The hotel is a bit outdated and ceilings are very low, so not for tall people. The bathroom and toilet on the hallway are clean but very basic.
Joëlle
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
20 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Wij verbleven één nacht in de oorspronkelijke lodge, dat authentieke elementen heeft. Prachtig, maar voor lange Nederlanders zijn de balken laag. De bedden zijn goed. De kamer netjes en schoon. Nadeel voor ons was het delen van douche en toilet met circa 12 andere gasten.
Bij dit hotel kan gebruikt worden gemaakt van sauna en zonnebedden aan de overkant van de straat. Wij werden verwelkomd met de plaatselijk gemaakte appelsap.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
M
3 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
M
1 nacht verbleven in augustus 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Guido
14 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Logeren zoals 60 jaar geleden ...
In 2019 een hotelkamer zonder badkamer aan 136 € per nacht voor 2 personen (zonder ontbijt en taksen). Ik waande mij terug in mijn kindertijd midden vorige eeuw. 😧
Guido
1 nacht verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unique atmosphere because of the old character of the building
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Ingrid
9 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Absoluut slecht!
Het gaat hier om meerdere hotels die bij elkaar horen, maar erg verschillen van kwaliteit! Dit is verwarrend in de app. Had ik geweten dat het om twee hotels ging had ik zeker het Schloss Hotel geboekt. Boek je de lodge dan boek je een kamer zonder eigen toilet en douche!! Het lijkt er leuk uit te zien op de foto's, maar de kamer is oud, klein en erg benauwd. Dus goed lezen! Er was geen enkele upgrade mogelijk. Personeel niet plezierig. Wij hebben bedankt voor de overnachting! Het is absoluut niet je geld waard. Tuurlijk staat het in de voorwaarden van dat je dan toch moet betalen, echter het is als ondernemer nog steeds jouw keus hoe je met jouw klanten wenst om te gaan. Jammer dat ze alsnog het geld incasseren ondanks dat je er geen gebruik van hebt gemaakt. Ook dat siert ze niet!
Ingrid
1 nacht verbleven in augustus 2018
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
18 jan 2018
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Zeer gehorige kamers. Chaletgebouw heeft laminaat op houten vloeren. Iedere stap geeft veel gehoor ook van de kamers naastgelegen en bovenbuurman. Slechte matras . Kortom geen nachtrust gehad
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2018
6/10 – Redelijk
pieternel, den haag
12 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Knus uitziend hotel
Dit hotel maakt deel uit van een drietal hotels, die in klase verschillen. Swiss is de goedkoopste en biedt knusse kamers met gezamenlijk voorzieningen. Je kunt zwemmen in een van de andere hotels. Er is en billijke gezamenlijke parkeerplaats. Het personeel aan de balie, de balie voor alle hotels samen, is erg vriendelijk en beleefd. In de ontbijtruimte kan het rommelig toegaan. Geen hotel om te mijden, ook geen buitenkans.
pieternel
2 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Natascha, NL
17 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Upgrade to 4 star Schloss hotel
We got an upgrade to the 4 star Schloss Hotel across the street. Breakfast though was is the very cosy Swiss Chalet.
We had a very pleasant stay with out 8 year old son. We used the indoor pool at the Schloss Hotel.
Natascha
3 nachten verbleven in augustus 2017
6/10 – Redelijk
Harry
Reisde met partner
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Frühstück war in Ordnung, es fehlen aber Getränke, Joghurt, Müsli etc für Allergiker, zum Beispiel Sojadrink, veganes Joghurt, ev. 100%-iger Ziegenkäse, usw.
Der Wellnessbereich wurde in der kurzen Aufenthaltszeit nicht benützt.
Die Auswahl der Mittags- und Abendkarte ist nicht sonderlich gut. Es fehlen einfachere Menus, es hat keine Kindermenus, es kann nichts kombiniert werden, die vegane Auswahl ist eine Katastrophe, für diese Hotelkategorie nicht zufriedenstellend.
Harry
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
AJESHWAR
Reisde met partner
10 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Highly recommend this place.
AJESHWAR
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
SETIA
26 dec 2025
SETIA
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Firat
8 dec 2025
Firat
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Pedro Ivo
19 okt 2025
Pedro Ivo
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Francesco, Cortona
Zakenreiziger, Reisde met partner, Reisde met familie
14 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel che ha passato (forse) tempi migliori. Camere al limite dell’abitabilità relativamente al prezzo e la categoria della struttura. Assolutamente da sconsigliare
Francesco
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
蓮
Reisde met een groep
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
無料でサウナが使えてプライベートガーデンで湖を泳げて最高でした!
蓮
1 nacht verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Niels
Reisde met familie
3 okt 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Ikke pengene værd
Meget lytte rum, naboen ovenpå larmede det meste af aftenen. Ikke særlig praktisk med en lille baby der blev vækket flere gange.
Rummene var meget små, hvilket gjorde det svært med en lille baby..
Niels
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Maria
Reisde met partner
2 okt 2025
Positief: Netheid
Is very unique, but to get to is very hard to get to from the train stop is a steep road and its just very hard with luggage. The area is beautiful. And the staff is not very friendly or helpful.
Maria
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Martin
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten