Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
The Manor Suites KLCC by Moonway bevindt zich in Centrum van Kuala Lumpur, een wijk in Kuala Lumpur, en ligt vlak bij een metrostation. Pavilion Kuala Lumpur en Suria KLCC Shopping Centre zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je KLCC Park verkennen. Ga naar Nationaal stadion Bukit Jalil om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Berjaya Times Square, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Kuala Lumpur
3 Persiaran Stonor, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, 50450
In de buurt
KLCC Park
7 min. wandelen - 0.6 km
Conferentiecentrum
7 min. wandelen - 0.6 km
Suria KLCC Shopping Centre
12 min. wandelen - 1.0 km
Pavilion Kuala Lumpur
12 min. wandelen - 1.0 km
Petronas Twin Towers
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Kuala Lumpur Kuala Lumpur - 5 min. rijden
MRT-station Persiaran KLCC - 7 min. wandelen
Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 40 min. rijden
Restaurants
Lacher to-go
6 min. wandelen
Foodcourt Felda Tower
5 min. wandelen
Blackbyrd Dine & Lounge
4 min. wandelen
Raito Izakaya
3 min. wandelen
Cafe Sepuloh
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
The Manor Suites KLCC by Moonway
Dit appartement beschikt naast een restaurant over een fitnesscentrum en een bar/lounge. Je vindt er ook een sauna, een dakterras en een koffiebar/café. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Je smart-tv met digitale zenders en Netflix verzorgen het entertainment, maar je geniet er ook van comfortabele voorzieningen zoals een bed met traagschuimmatras en lakens van Egyptisch katoen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
The Manor Suites KLCC by Moonway heeft 20 kamers met airconditioning die zijn voorzien van Dvd-speler en pantoffels. Elke kamer heeft een balkon. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben lakens van Egyptisch katoen, donsdekens en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit appartement met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, designer toiletartikelen, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke smart-tv van 43 inch heeft premium digitale zenders, betaalfilms en Netflix. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De locatie beschikt over een kinderzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Auto vereist
Parkeerplekken ter plaatse (MYR 35 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Zwembadhek
Restaurants ter plaatse
Bar
Restaurant
Keuken
Diepvriezer
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: MYR 20 tot 40 voor volwassenen en MYR 20 tot 40 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Eettafel
Slaapkamers
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Badkamer
Bidet
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Vliegenramen
Entertainment
Betaalfilms
Digitale videorecorder
Dvd-speler
Hulu
Netflix
Smart-tv van 43 inch met premium digitale zenders
Streamingdiensten
Buiten
Balkon
Dakterras
Tuin
Voetpad naar het water
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Hendels als deurklinken
Tegelvloer in de kamer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een treinstation
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Driving range
Kinderzwembad
Sportschool
Buitenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
100% hernieuwbare energie
20 units
3 gebouwen
46 etages
Art-decoarchitectuur
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Plantenmuur
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Schoonmaakservice (op verzoek)
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Van 2 maart 2026 tot 30 april 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
Het zwembad
Dit appartement doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer MYR 20–40 voor volwassenen en MYR 20–40 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: MYR 100 per persoon (enkele reis)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: MYR 50 (tot 5 jaar oud)
Betaald parkeren: MYR 35 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot december
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Manor Suites KLCC by Moonway Apartment
The Manor Suites KLCC by Moonway Kuala Lumpur
The Manor Suites KLCC by Moonway Apartment Kuala Lumpur
Veelgestelde vragen
Beschikt The Manor Suites KLCC by Moonway over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 22.00 uur geopend.
De accommodatie gaat het zwembad renoveren van 2 maart 2026 tot 30 april 2026 (opleveringsdatum onderhevig aan verandering).
Zijn huisdieren welkom bij The Manor Suites KLCC by Moonway?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost MYR 35 per nacht.
Hoe laat kan ik bij The Manor Suites KLCC by Moonway inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Manor Suites KLCC by Moonway uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt The Manor Suites KLCC by Moonway een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MYR 100 per persoon.
Waar staat The Manor Suites KLCC by Moonway?
Dit luxe appartement ligt in Centrum van Kuala Lumpur, op 10 minuten wandelen van Conferentiecentrum en KLCC Park. Ook Pavilion Kuala Lumpur en Suria KLCC Shopping Centre liggen op een kwartiertje wandelen. MRT-station Persiaran KLCC ligt op 7 minuten wandelen en naar Conlay MRT-station is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Manor Suites KLCC by Moonway
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Voorzieningen
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 56 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 56 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 56 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 56 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 56 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Jan
Reisde met familie
17 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartment was very spacious. 2 bedrooms, 2 baths and even 2 kitchens. Excellent view from the balcony on the Petronas towers. Nice infinity pool. Check-in a little confusing as reception in the lobby is not working for the tenant. No towels on the apartment so we needed to wait for that as well. Overall a good choice if you want something near the KLCC and the petronas towers and prefer an Appartment over a hotel. Price wise I think it was still good.
Jan
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Mohamad Dali, Singapore
Reisde met familie
17 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Place to stay. Clean and friendly staff.
Mohamad Dali
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met partner
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Suite was amazing, check-in and checkout smooth. Salah our host was amazing. Highly recommend staying here
Maria
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Abdul fahim
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and clean apartment, the pool does not have spa.
Abdul fahim
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Norlina
Reisde met familie
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We are very happy and satisfied with the service and the room. Will come again. Definitely!!
Norlina
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Phoebe Loi
Reisde met familie
7 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything were nice and clean. Salah was very nice. We highly recommend for this two bedroom apartment. The view of the Twin Towers from the balcony is a plus. Our family of four love the apartment. I didn’t give 5 star because the second room had a very strong spice smell assuming from the previous clients.
Phoebe Loi
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Amit
Zakenreiziger
24 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Luxurious living with 5 star service. I came for a solo trip from business. I had a warm welcome from Shohedul (Manager) and was shown to my room. Clean, superb view and had all the amenities laid out. Additionally. The nice manager kept checking up on me in case I needed anything. The room has a superb view of the Petronas towers! Perfect place for a romantic getaway or a business trip.
Amit
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Sium Kan
24 nov 2025
Sium Kan
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Michael
Reisde met familie en kleine kinderen
23 nov 2025
Positief: Voorzieningen
Sheets were clean and comfortable, great view of the city and a decent location.
Michael
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Emma
Reisde met familie
14 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Very spacious apartment with great view of Petronas towers and balcony was a good facility. Great pool too.
Emma
3 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Muhammad
2 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
- 1st when we arrived at the property around 3:10pm, i proceeded to check in but the Concierge there advised me to call the agent as it was run by a separate entity. Called 3 different numbers listed but to no avail. There were 2 numbers i called twice and another i called 3 times but no one was answering any of my call. I then go to VIRTUAL CHAT and was assisted by Rahma and Praduman on getting me relocate. At the same time, Praduman also trying to get hold of the agent. Finally at 4pm a boy came to assist me with the check in. The room is also not as nice as compared to my 1st visit to Manor. No proper shower gel. No other amenities given. Just two bathing towels. It was the worst holiday i ever had. On top of that we were given just 1 key card. Meaning to say, i have to wait for my cousin to come back only then we can go up the lift to our unit. Otherwise either 1 of us have to wait at the lobby. I will not recommend this property to anyone else. And Hotels․com MUST BLACKLIST this property and agent.
Muhammad
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Zhi Wen
Reisde met een groep
31 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stunning view !
Zhi Wen
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Patricia
Reisde met partner
6 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was lovely and accomodating. The rooms were spacious. Very large balcony to chill on. Kitchen and dinning in was great too havijng all that you can possibly need for some home cooking. Rooms had AC and FANs, TV and WIFI throughout. Some fantastic views and roof pool was amazing.
Thank you, i love it at your apartment.
Patricia
14 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Shagufta
Reisde met familie
16 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Beautiful trip
The property was quite clean and beautiful. The view was amazing too. Staff Shohedul was very helpful.
Shagufta
6 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Lara
Reisde met familie
6 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne Ausstattung, aber leider schlechter Service.
Lara
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Chiu
Reisde met een groep
1 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Chiu
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met familie
19 aug 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing views of the Petronas Towers, great rooftop pool & 20min walk to malls/restaurants. Host Shohedul was very helpful with check in/check out - & airport transfers were great.
Brilliant for 24hrs in KL.
Richard
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Derya
Zakenreiziger
10 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great Hotel
One of the best hotels were I stayed.
Derya
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Kam Chuen
10 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Kam Chuen
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Rosemarie
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
9 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Place was quiet and clean. Everything was too far away and inconvenient to reach.
Rosemarie
3 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
AKI
7 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
AKI
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Heiko
Reisde met familie
4 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Top with Family when you want View!
Wonderful view, Nearby his grab, good Service by Mr. Mobinul karim.
Recommandation!
Heiko
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Waseef, Dubai
Reisde met familie
28 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our first stay was goodand great view to tein towers. Our second stay was terrible since we our bedroom AC was broken and thry could not fix it. Toilet had bad smell too
Waseef
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
My
Reisde met familie
20 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Familjeresa
Vi bodde tre nätter och är mycket nöjda med lägenheten, det som saknades var husgeråd, men eftersom vi inte hade planerat att laga mat gjorde det inte oss någonting.
Fantastisk utsikt och mycket bra läge. Tillgång till stor pool på 46:e våningen var en mycket trevlig överraskning. Mycket trevlig och hjälpsam värd. Tack Mobinul Karim!
My
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Marcus
Reisde met familie
18 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Family KL holiday
Great location & nice to have the balcony. Very spacious.