Geheel appartement
I-City by Landmark
Appartement met gratis parkeerplaatsen, op enkele stappen van i-City (attractiepark)
Fotogalerie voor I-City by Landmark





Beoordelingen
6,8 op 10 –
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 653 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Setiawalk
Setiawalk
- Zwembad
- Keuken
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante waarborg: MYR 100.00 per accommodatie per verblijf
- Schoonmaakkosten: MYR 40 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor vroeg inchecken: MYR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor zetelbed: MYR 8 per nacht
- Toeslag voor extra bed: MYR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
I-City by Landmark Apartment
I-City by Landmark Shah Alam
I-City by Landmark Apartment Shah Alam
Over deze buurt
dit appartement ligt in Shah Alam. Klang Parade (winkelcentrum) en Aeon Jusco Bukit Tinggi-winkelcentrum zijn niet te missen plekken als je graag wilt shoppen. Wil je liever de populaire bezienswaardigheden in de buurt verkennen? Ga dan naar i-City (attractiepark). Ook Conferentiecentrum Setia City en Empire Shopping Gallery zijn zeker een bezoekje waard.

Block B, B1 and E, Shah Alam, Selangor, 40000
In de buurt
- i-City (attractiepark) - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Winkelcentrum Central i-City - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Kuil Sri Maha Mariamman - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Universiti Teknologi MARA, Shah Alam - 12 min. wandelen - 1.0 km
- AEON Mall Bukit Raja - 17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- CHAGEE - 13 min. wandelen
- Kenny Rogers Roasters - 3 min. wandelen
- Doubletree Hotel Lobby - 8 min. wandelen
- Karaoke Manekineko - 12 min. wandelen
- Funfair Shah Alam - 4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over I-City by Landmark
Beoordelingen
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster5,0
Netheid
4,0
Voorzieningen
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
22 mei 2025
2 nachten verbleven in mei 2025
4/10 – Matig
Marcus
Zakenreiziger
30 sep 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Marcus
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Glen
15 jul 2024
Glen
1 nacht verbleven in juli 2024








