10/10 – Uitstekend
Takashi













































De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden. Het zwembad is van 07.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Vandaag, 12 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hyatt Regency Kuala Lumpur At KL Midtown van één nacht voor twee volwassenen op 15 mrt. 2026 min. € 99, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van MYR 48 per verblijf.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MYR 211 per voertuig.
Dit luxe hotel ligt in het centrum van Kuala Lumpur, op 3 km afstand van MATRADE Exhibition and Convention Centre, Winkelcentrum Publika en Wilayah-moskee. Ook Nationaal Paleis en Nachtmarkt van Chow Kit liggen op 5 km afstand. Station Kuala Lumpur Segambut KTM Komuter ligt op 18 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster







