Aparthotel·Particuliere eigenaar
CRYSTAL SUITES AT RAMADA HOTEL
Aparthotel in luxe stijl in Kuala Lumpur, met een binnenzwembad, bij het congrescentrum
Fotogalerie voor CRYSTAL SUITES AT RAMADA HOTEL





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Standaard studio, balkon, uitzicht op de stad laden

Standaard studio, balkon, uitzicht op de stad
Hoogtepunten
Balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een vaatwasser
Alle foto's voor Superior kamer, balkon, uitzicht op de stad laden

Superior kamer, balkon, uitzicht op de stad
Hoogtepunten
Balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een vaatwasser
Alle foto's voor Studio suite, balkon, uitzicht op de stad laden

Studio suite, balkon, uitzicht op de stad
Hoogtepunten
Balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een vaatwasser
Misschien vind je dit ook leuk

Hyatt Centric City Centre Kuala Lumpur
Golden Triangle
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 111 beoordelingen
De prijs is € 115
inclusief belastingen en toeslagen
18 dec - 19 dec
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

1 Lorong Ceylon, 15-20, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, 50200
Over deze accommodatie
CRYSTAL SUITES AT RAMADA HOTEL
Aparthotel in luxe stijl in Kuala Lumpur, met een binnenzwembad, bij het congrescentrum
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een restaurant. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een fitnesscentrum, een bar/lounge en een koffiebar/café. Geniet in elk aparthotel van de kitchenette met een koelkast, oven, microgolfoven en vaatwasser. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
CRYSTAL SUITES AT RAMADA HOTEL heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en pantoffels. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere fitnessfaciliteiten.
Gelijkaardige accommodaties

PARKROYAL Serviced Suites Kuala Lumpur
PARKROYAL Serviced Suites Kuala Lumpur
- Zwembad
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.0 van 10, Fantastisch, 2.344 beoordelingen
De prijs is € 84
inclusief belastingen en toeslagen
29 nov - 30 nov
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante waarborg: MYR 200 per accommodatie per verblijf
- Schoonmaakkosten: MYR 19 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Betaald parkeren: MYR 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1234567891HL, 1234567892HL, 1234567893HL
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur

















