Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
شقة مفروشة للكراء اليومي بالقصر الكبير تتتكون من صالة، غرفتين نوم ، حمام ،مطبخ
Dit vakantiehuis beschikt over een wasmachine.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Ksar el-Kebir. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Lixus en Muziekconservatorium. Bekijk onze reisgids voor Ksar el-Kebir
Zijn huisdieren welkom bij شقة مفروشة للكراء اليومي بالقصر الكبير تتتكون من صالة، غرفتين نوم ، حمام ،مطبخ?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij شقة مفروشة للكراء اليومي بالقصر الكبير تتتكون من صالة، غرفتين نوم ، حمام ،مطبخ inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij شقة مفروشة للكراء اليومي بالقصر الكبير تتتكون من صالة، غرفتين نوم ، حمام ،مطبخ uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat شقة مفروشة للكراء اليومي بالقصر الكبير تتتكون من صالة، غرفتين نوم ، حمام ،مطبخ?
Dit vakantiehuis in Ksar el-Kebir ligt op 40 km afstand van Graf van Jean Genet, Muziekconservatorium en Kasbah de la Cigogne. Ook Galerie Afnar en Lixus liggen op 40 km afstand. Station Ksar el-Kebir ligt op 19 minuten wandelen.
Beoordelingen over شقة مفروشة للكراء اليومي بالقصر الكبير تتتكون من صالة، غرفتين نوم ، حمام ،مطبخ