Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 7 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Alouisia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Alouisia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Alouisia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Alouisia?
Deze villa ligt aan het water, op enkele stappen van Flensburger Fjord en op 15 km van Grenz-Pavillon Anna Poetzsch en Paleis van Grasten. Ook Haven van Flensburg en Marineschule Mürwik liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 6 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Moritz
5 sep 2021
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Es hat uns sehr gut gefallen
Moritz
2 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
19 apr 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Med kig til hvaler
Dejligt sted med udsigt til fjorden hvor bl.a. marsvin kunne observeres
Martin
2 nachten verbleven in april 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martin
7 apr 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Dejlig renligt - super beliggenhed ville booke det igen uden tvivl
Martin
2 nachten verbleven in maart 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
23 feb 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Skønt hus med fantastisk udsigt
Vi havde perfekt familieferie i Villa Alouisia. Beliggenheden er helt fantastisk - og villaen mødte alle vores behov som familie på 4. Alt fungerede optimalt fra bestilling til udtjekning - og vi kommer helt sikkert tilbage.
Thomas
4 nachten verbleven in februari 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Claus
3 okt 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Kommer tilbage
God beliggenhed og fantastisk natur, også i skoven bagved. Huset er fint, velindrettet og det er en fryd at vaske op her på grund af udsigten.