Gehele woning

Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel

Fotogalerie voor Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel

Een woonkamer met een televisie, een houten salontafel, een bruine bank en een trap.
Een moderne woonkamer met een bruine bank, een houten salontafel, een televisie op een dressoir en een potplant.
Exterieur
Een moderne keuken met witte kastjes, een houten aanrecht, een inbouwoven en een koffiezetapparaat.
Een eetgedeelte met een houten tafel, zwarte stoelen en een bank. Er hangen kunstwerken aan de muur en er is een raam met luiken.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 475 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel

  • This beautiful Frisian cottage is situated in a prime location in Greetsiel. It enjoys a central yet quiet setting on the edge of Greetsiel’s historic town center.

    The “Sommerbrise” features 2 bedrooms (one double bed and 2 single beds) located on the upper floor. The bedrooms can be darkened with exterior blinds. There is also a guest restroom on the upper floor. The restroom is tiled, and the bedrooms have laminate flooring. The first floor is fully tiled and features underfloor heating. The large living-dining room is tastefully furnished. The separate kitchen is equipped with a dishwasher, coffee maker, Senseo pod machine, electric kettle, toaster, microwave, oven, refrigerator with freezer compartment, and much more. The bright shower room with a washing machine is also located on the first floor.

    The windows are equipped with fly screens; a crib and high chair are also available free of charge.

    Free Wi-Fi (after registration)—we do not guarantee unrestricted availability or sufficient speed.

    The house features a large, secluded garden, so you can enjoy your breakfast undisturbed on the furnished patio. A garden shed for storing bicycles you bring along is also available.

    The house right next door, the “Hanna,” is also available for rent through us.

    During the Easter and fall breaks, this property is available for rentals of five nights or more with no fixed check-in day.

    Pets are not allowed.

    The vacation home is located in Greetsiel, a picturesque coastal town on the East Frisian North Sea coast. Set in a quiet and idyllic setting, the historic town center—with its romantic harbor, famous twin windmills, and cozy cafés and restaurants—is just a few minutes’ walk away. The dyke landscape surrounding Greetsiel offers numerous biking and hiking trails with stunning views of the Wadden Sea. Thanks to its proximity to the North Sea and the East Frisian Islands, the vacation home is the ideal starting point for relaxation and a variety of excursions.

    You are welcome to add a laundry package as an optional extra. This can be done during the booking process or at any time afterward for a fee.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Bad of douche

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 75 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Greetsiel. Bezoek culturele hoogtepunten Kunsthalle Emden en Bunkermuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Manningaburg en Vuurtoren van Pilsum. Erlebnispark-Norddeich en Ocean Wave zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Greetsiel
Meer vakantiehuizen in Greetsiel
Kaart
Greetsiel

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een modderig, nat strand met voetafdrukken en een pier in de verte.
    Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer
    5 min. rijden - 3.5 km
  • Norder Tief
    9 min. rijden - 9.2 km
  • Vuurtoren van Pilsum
    12 min. rijden - 3.9 km
  • Manningaburg
    15 min. rijden - 13.7 km
  • Dijkmolen
    17 min. rijden - 18.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Norden - 19 min. rijden

Restaurants

  • Café Lili
    6 min. wandelen
  • Rettungsschuppen
    11 min. wandelen
  • Grüne Mühle
    7 min. wandelen
  • Paddel & Pedal
    7 min. rijden
  • Captains Dinner
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Greetsiel ligt op 2,1 km van Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en op 3,9 km van Vuurtoren van Pilsum. Ook Norder Tief en Waddenzee liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Gemütliches Ferienhaus in Greetsiel

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Es hat uns sehr gut gefallen.

Es hat uns sehr gut gefallen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir kommen gerne wieder!

Wir kommen gerne wieder!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir hatten dieses Quartier schon zum zweiten Mal und waren auch wieder sehr zufrieden.

Wir hatten dieses Quartier schon zum zweiten Mal und waren auch wieder sehr zufrieden.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die Unterkunft war super sauber und es funktionierte alles. Besser geht es nicht

Die Unterkunft war super sauber und es funktionierte alles. Besser geht es nicht
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Das haben wir bereits an Ihre Kollegin/en geschrieben:-) Danke für das neue Angebot. Aktuell könne..

Das haben wir bereits an Ihre Kollegin/en geschrieben:-) Danke für das neue Angebot. Aktuell können wir wegen Ostern noch nichts sagen. Gesundheitlich und Beruflich. Wenn Sie diesen Zeitraum anderweitig vergeben müssen, ist das für uns ok (leider). Ihnen einen guten Start ins neue Jahr:-)
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Da ich leider keinen persönlichen Kontakt zu den Mitarbeitern hatte, kann ich die Freundlichkeit n..

Da ich leider keinen persönlichen Kontakt zu den Mitarbeitern hatte, kann ich die Freundlichkeit nicht beurteilen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Der Kurzurlaub vom 9. bis 12. Mai 2024 hat uns in Greetsiel sehr gut gefallen. Der telefonische Ko..

Der Kurzurlaub vom 9. bis 12. Mai 2024 hat uns in Greetsiel sehr gut gefallen. Der telefonische Kontakt mit allen Mitarbeiterinnen, mit denen wir gesprochen haben, war sehr freundlich. Alle Fragen konnten beantwortet werden. Die Ausstattung der Häuser, zusätzlich hatten wir für die Familie noch das Haus Hanna gebucht, war genauso, wie beschrieben und auf den Fotos ersichtlich. Ich wüsste nicht, was es zu kritisieren gäbe. Der Garten hinter den Häusern ist eine große Wiese, also viel Platz zum spielen. Abends saß des öfteren ein Hase sehr zur Freude der Kinder dort. Die Terrassen hinter den Häusern haben wir aufgrund der Kürze des Aufenthaltes und des Wetters nicht genutzt. Terrassenmöbel und ein Grill waren aber wohl im Gartenhaus vorhanden. 2 Fahrräder standen im Gartenhaus des Hauses Hanna zur Benutzung. Davon wurde eines zum Brötchenholen morgens von uns genutzt. Der Ort ist auch ohne Fahrrad schnell zu erreichen. In Greetsiel gibt es einen tollen Kinderspielplatz, das möchte ich noch erwähnen.