T&K Hostel Kobe Sannomiya East ligt in Nada-ku, een wijk in Kobe. De populaire bezienswaardigheid Dierentuin van Kobe vind je in de buurt, net als Haven van Kobe en Maya-berg, waar je heel wat activiteiten kunt beleven. Ook Universiteit van Kobe en Winkelstraat Motomachi zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Kobe
T&K Hostel Kobe Sannomiya East bevindt zich dicht bij Maya-berg en Haven van Kobe en biedt een dakterras en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een waterkoeler
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij T&K Hostel Kobe Sannomiya East bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkuipen of douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
(kleer)kasten, gemeenschappelijke keukens en koelkasten
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 800 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 800 per dag (op 200 meter afstand; 24 uur open)
Toeslag voor late check-in: JPY 1500 als je incheckt tussen 15.00 uur en 16.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Voor opslag van bagage dien je vooraf contact op te nemen met deze accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden.Ā Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiĆ«ren en deze kopie in hun administratie te bewaren.Ā
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
T&K HOSTEL SANNOMIYA EAST
T&K KOBE SANNOMIYA EAST
T&K SANNOMIYA EAST
T&k Hostel Kobe Sannomiya Kobe
T&K HOSTEL KOBE SANNOMIYA EAST Kobe
T&K HOSTEL KOBE SANNOMIYA EAST Hostel/Backpacker accommodation
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij T&K Hostel Kobe Sannomiya East?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij T&K Hostel Kobe Sannomiya East?
Hoe laat kan ik bij T&K Hostel Kobe Sannomiya East inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van JPY 1500 kun je bij deze accommodatie tussen 15.00 uur en 16.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij T&K Hostel Kobe Sannomiya East uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat T&K Hostel Kobe Sannomiya East?
Dit hostel ligt in Nada-ku, op 2,3 km van Universiteit van Kobe en op 5 km van Maya-berg. Ook Meriken-park en Winkelstraat Motomachi liggen op 10 km afstand. Station Kobe Oishi ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Kobe Shinzaike is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over T&K Hostel Kobe Sannomiya East
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 88 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 41 van 88 beoordelingen
8 - Goed
41
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 88 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 88 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 88 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 ā Redelijk
Geverifieerde reiziger
28 mrt 2025
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2025
6/10 ā Redelijk
ć¹ćŗć
15 feb 2026
ć¹ćŗć
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 ā Redelijk
Toho
16 dec 2025
Toho
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 ā Goed
KAZUKI
Reisde met een groep, Zakenreiziger
30 nov 2025
ććććŖć¼ć使ēØćć¾ććć
大ććććć«ć¼ćÆććć¾ććć
å Øä½ēć«å¤ćć§ćććęø ęćč”ćå±ćć¦ććć¾ć
KAZUKI
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 ā Uitstekend
SATOKO
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The building itself is well structured, interior is a bit dated like still in 90ā. The bed is really bunk bed shows its age. I have a button bed next to wall which is not much space for my belongings to store. I guess this is more for backpacker without luggage no elevator is something you need to be aware of. No washroom in the room floor is an experience have to keep in mind donāt drink water before bed.
Neilson
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 ā Goed
Kazuhide
10 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ććŖ
Kazuhide
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 ā Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer