'Een mooi hotel. Voldoende parkeergelegenheid. Metro op zo'n 200 meter afstand, waarmee je binnen no time in het centrum bent. Restaurant van het hotel heeft een menukaart met heerlijke vleesgerechten. Ontbijt uitstekend. Kamer zeer ruim, schoon en van alle gemakken voorzien.'
'The room is very basic so dont expect any extra services. But its clean, cheap and the hotel is near downtown. Breakfast is also good. You get what you pay for. If you want more luxury than you should look elsewhere. Recommended for travellers with a budget'
'room was surprisingly large for the price, with enough space to unpack without feeling cramped. The design felt fresh and modern, with a comfortable vibe'
'I had booked the standard room fir 1 night for my parents. Checkin in was very easy, the lady at the service desk was very friendly and helpful. She also spoke English well. The room and bathroom were very clean and looked good. The entrance of the hotel was very chique too. The city center was very close by, maybe a 5 minute walk. Overall nothing went wrong and tbe hotel looked nice and was clean.
One thing: the parking of the hotel is 17 something euro a day. That is abit pricy, but we didn't...
'Prima hotel in centrum Hagen. Ik had een Deluxe kamer op de bovenste verdieping. Groot, Nespresso-apparaat op de kamer. Geen last van het verkeer ondanks ligging in het centrum. Geen restaurant voor diner - restaurants op loopafstand. Prima ontbijt en een kleine Tiefgarage tegen betaling.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
De beste hotelbeoordelingen voor KletterMAX Klimcentrum
Hotel Unique Dortmund Hauptbahnhof
10/10 Voortreffelijk
"I had booked the standard room fir 1 night for my parents. Checkin in was very easy, the lady at the service desk was very friendly and helpful. She also spoke English well. The room and bathroom were very clean and looked good. The entrance of the hotel was very chique too. The city center was very close by, maybe a 5 minute walk. Overall nothing went wrong and tbe hotel looked nice and was clean.
One thing: the parking of the hotel is 17 something euro a day. That is abit pricy, but we didn't have to make use of it."
"Alles was goed aan de kamer. Schoon, groot genoeg, ruime badkamer met goede douche.
Voor ons waren alleen de bedden iets te hard maar dat is voor ieder anders. Er was een grote smart tv aanwezig. Het zag eruit alsof alles net gerenoveerd was inclusief de dubbele beglazing (plastic zat er nog op aan de buitenkant) Kamer was dus geluidsdicht, zowel geluid van buitenaf als binnen in het hotel was er niet. Het ontbij was uitgebreid en werd goed bijgevuld. Bij de receptie, het ontbijt en de schoonmaaksters waren allen vriendelijk en behulpzaam.
Over de parkeergarage kunnen we niets zeggen. Van buitenaf zag die er zo smal uit dat we hebben geparkeerd langs de grote weg aan het eind van de straat.
Buiten in de straat was het vies. Veel afval op straat. Voor het hotel staan groepen jongens te roken en te chillen. Men kan het als onveilig beschouwen, zelf hadden wij daar geen last van."
"It was a nice stay in a basic formula. Tha matresses were not very comfortable, too hard.
Parking was perfect, the entrance to the hotel easy.
Central situated in the city.
"
Als pleitbezorger van de 'Entartete Kunst' uit de vroege twintigste eeuw, heeft dit museum een uitgebreide collectie vernieuwende kunst in bezit uit de periode 1940 - heden.
Grijp je kans om tijdens je vakantie in Dortmund een van de leuke evenementen in Signal Iduna Park te ontdekken. Woon ook een keertje een sportevenement bij als je in de omgeving bent.
Zie tijdens je vakantie in Dortmund de dieren die in Zoo Dortmund te vinden zijn. Woon ook een keertje een sportevenement bij als je in de omgeving bent.
Grijp je kans om tijdens je vakantie in Dortmund een van de leuke evenementen in Westfalenhallen te ontdekken. Woon ook een keertje een sportevenement bij als je in de omgeving bent.
Hoe ziet de regio rond KletterMAX Klimcentrum eruit?
KletterMAX Klimcentrum ligt in een deel van Dortmund dat geliefd is bij reizigers vanwege activiteiten zoals sportevenementen. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 5 hotels en andere accommodaties.
Wat is het beste hotel vlak bij KletterMAX Klimcentrum?
Hoeveel hotels zijn er in de buurt van KletterMAX Klimcentrum?
Expedia heeft 5 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van KletterMAX Klimcentrum.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van KletterMAX Klimcentrum wil annuleren?
Ja. De meeste kamerreserveringen zijn restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is vaak binnen 24 of 48 uur voor de inchekdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, is het misschien nog mogelijk om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg datums toe, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om topdeals in de buurt van KletterMAX Klimcentrum te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in KletterMAX Klimcentrum?
Wat dacht je van een middagje tussen de exposities van Deutsches Fußballmuseum, Dortmunder U of Brauerei-Museum Dortmund? Maak tijdens het sightseeën een stop bij Florianturm, Reinoldikirche of Hansaplatz om wat meer over de omgeving te weten te komen. Bij Opernhaus Dortmund, Konzerthaus Dortmund en Theater Dortmund staan verschillende shows op het programma die je kunt bezoeken.
Hoe kan ik KletterMAX Klimcentrum bereiken?
Met zo veel keuze qua vervoer, is het verkennen van de omgeving van KletterMAX Klimcentrum een fluitje van een cent. Op loopafstand vind je metrostations als Metrostation Hörde, Metrostation Willem-van-Vloten-Strasse en Metrostation Rombergpark. Treinreizigers bereiken de stad via Station Dortmund-Hörde of Station Dortmund Hörde Clarenberg, de stations die het dichtste bij Hörde liggen.