Gehele woning

2 bedroom nice home in Kirke Såby

Fotogalerie voor 2 bedroom nice home in Kirke Såby

Een moderne woonkamer met een grijze hoekbank, een klein houten bijzettafeltje en grote ramen met uitzicht op de omgeving.
Een modern huis met een terras, zitgedeelte buiten en een barbecuehoek.
Een eethoek met een houten tafel en stoelen, een lijst met een botanische afbeelding aan de muur, en een raam met uitzicht op groen.
Een gang met een houten vloer die uitkomt in een keukenhoek.
Een gezellige woonkamer met een bank, een bijzettafeltje, een houten kast en een open haard.

Beoordelingen

1,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 bedroom nice home in Kirke Såby

  • Breng een aangename vakantie door in dit gezellige vakantiehuis in de buurt van het fjord.



    Dit huis is perfect voor een zorgeloze onderbreking van het dagelijks leven. Een gezellige sfeer met een grote bank en houtkachel zorgt ervoor dat je snel in vakantiestemming komt. Ontspan terwijl je kletst, naar muziek luistert of geniet van een kopje thee. In de keuken kun je lekkere maaltijden bereiden en serveren met een glas wijn.



    Begin je dag op het terras met een vers gezette koffie en luister naar de geluiden van de natuur. Neem een stevig ontbijt en maak het jezelf daarna gemakkelijk met je vakantie lectuur. Steek 's avonds de barbecue aan en geniet van een gezellige afsluiting van de dag terwijl de zon langzaam ondergaat.



    Maak een kort uitstapje naar het fjord en geniet van de frisse zeelucht. Wandel of fiets over idyllische paden door Englerup Strandskoven en het Tempelkrogenbos. De stad Holbæk ligt op een klein eindje rijden en biedt een levendige jachthaven, charmante oude straatjes en een goed startpunt voor verdere excursies in Noord-Zeeland.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Stroom exclusief

    - Water incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Niet te huur voor scholen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie



    Verplicht op locatie:

    - Eindschoonmaak: 109.00 EUR/Per verblijf

    - Stroom: 0.44 EUR/Per kWh



    - Geen beddengoed te huur

    - Handdoeken niet aanwezig

    - Huisdieren: 2



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Kirke Saaby. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Tadre Watermolen en Skibby Kirke. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Skibssaetningen Ved Gl. Lejre en Hammergaarden een bezoekje brengen. Lone Spohr Design en Roskilde Museum zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Kirke Saaby
Meer vakantiehuizen in Kirke Saaby
Kaart
Kirke Såby

In de buurt

  • Een traditionele houten boot ligt aangemeerd aan een steiger, met een modern gebouw op de achtergrond.
    Nationalpark Skjoldungernes Land
    6 min. rijden - 9.6 km
  • Aagerup Kirke
    5 min. rijden - 7.3 km
  • Tadre Watermolen
    6 min. rijden - 8.2 km
  • Tveje Merlose Kirke
    9 min. rijden - 14.4 km
  • Ejby Strand
    11 min. rijden - 7.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Vipperød - 8 min. rijden
  • Kopenhagen (RKE-Roskilde) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Circle K
    3 min. rijden
  • Circle K
    7 min. rijden
  • Skoemagerkroen
    3 min. rijden
  • Kiyomi Sushi
    10 min. rijden
  • Bæk ‘n Bite
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom nice home in Kirke Såby?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 bedroom nice home in Kirke Såby inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom nice home in Kirke Såby uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 bedroom nice home in Kirke Såby?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Kirke Saaby ligt op 10 km afstand van Aagerup Kirke, Tadre Watermolen en Ejby Strand. Ook Nationalpark Skjoldungernes Land en Tollose Skov liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

1,0