Gehele woning

Queen Ahn with heated pool by Interhome

Fotogalerie voor Queen Ahn with heated pool by Interhome

Een jachthaven met aangemeerde boten, een heldere lucht en gebouwen op de achtergrond.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en een open haard. Grote ramen bieden uitzicht op het omliggende landschap.
Een zwembadgedeelte met witte zonnedaken, ligbedden en een zwembad.
Een moderne keuken met witte kasten, een roestvrijstalen koelkast, een inbouwoven en een eethoek met een ronde tafel en stoelen.
Een moderne keuken met een eethoek, met een ronde tafel, witte stoelen en een blauw vloerkleed met een geometrisch patroon.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

5 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10200 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Queen Ahn with heated pool by Interhome

  • Eengezinswoning "Queen Ahn with heated pool", van 2 verdiepingen. 1 km van het centrum van Kaštel Sućurac, 13 km van het centrum van Split, 16 km van het centrum van Trogir, 1 km van zee, 1 km van het strand. Voor alleengebruik: terrein 900 m2 (omheind), openluchtzwembad verwarmd (8 x 4 m, 150 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 07. Mei. - 01. Okt.) met trap. Kinderzwembad, buitendouche, terras, tuinmeubelen, barbecue (glijbaan). In het huis: internetaansluiting. Toegangsweg tot aan het huis (100 m onverharde weg). Parkeerplaats (voor 4 auto's) op het terrein. Oplaadstation. Supermarkt 1 km, bushalte 550 m, kiezelstrand 1 km, rotsstrand 1 km. Eigenaar woont in apart huisgedeelte. Vliegveld 11 km van het huis. De omgeving is gevoelig voor geluidsoverlast. Gelieve geen lawaai te maken en de rust te bewaren. Kinderzwembad (3 x 3 m, 100 cm diepte).
    Huis 6-kamers 200 m2 op 2 verdiepingen. Woon-/eetkamer met Sat-TV, stereo-installatie en air-conditioning. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm). Open keuken (oven, afwasmachine, 1 keramische glas kookplaat, 3 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Douche/WC, aparte WC. Bovenverdieping: hal met air-conditioning. 1 kamer met 1 2-pers bed. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 bed en 1 divanbed. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 2 bedden. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Douche/WC. Geen verwarmingsmogelijkheid. Balkon. Terrasmeubelen, ligstoelen. Ter beschikking: strijkijzer, kinderbed. Internet (WiFi, gratis). Rookvrij huis. Als er minder dan het maximale aantal gasten in de accommodatie verblijft, zijn niet alle slaapkamers beschikbaar voor gebruik.

    In prijs inbegrepen:
    Airconditioning
    ERV annuleringsverzekering
    Oplaadpunt voor elektrische auto's - binnenlands stopcontact
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Wekelijkse wissel linnengoed (bed- en badlinnen)
    Toeristenbelasting
    Zwembad verwarming
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar)

    Deposit information:
    Borgsom in contanten: 500.0 EUR
    #HR4930.601.1

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Privézwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 200 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.01 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.44 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.72 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CHE105847636
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Kastela. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Bacvice en Boulevard van Split. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jeugdpark Stadion of Poljudstadion. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Kastela
Meer vakantiehuizen in Kastela
Kaart
Kaštela

In de buurt

  • Een kustplaats met een groot openbaar zwembad, strand en omliggende gebouwen.
    Strand Bacvice
    17 min. rijden - 13.4 km
  • Een boulevard aan de kust met terrassen, palmbomen en historische gebouwen.
    Boulevard van Split
    17 min. rijden - 13.4 km
  • Een historisch gebouw met grote bogen en zuilen, een fontein en mensen die op trappen zitten.
    Paleis van Diocletianus
    17 min. rijden - 13.4 km
  • Stadsbeeld aan het water met verlichte gebouwen, een opvallende toren en palmbomen die in het rustige water weerspiegelen.
    Haven van Split
    17 min. rijden - 13.8 km
  • Putalj Wijngaard Split
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Kaštel Stari Station - 9 min. rijden
  • Split (SPU) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Restoran Baletna škola
    7 min. rijden
  • Restaurant "Gurman
    5 min. rijden
  • Beach Bar Ancora
    8 min. rijden
  • Ego
    5 min. rijden
  • Procaffe
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Queen Ahn with heated pool by Interhome over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Queen Ahn with heated pool by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Queen Ahn with heated pool by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Queen Ahn with heated pool by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Queen Ahn with heated pool by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in het centrum van Kastela, op 2,9 km van Marina Kastela en op 3,5 km van Kaštilac. Ook Salona en Porta Caesarea liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Queen Ahn with heated pool by Interhome

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Sehr schön war’s

Die Gastgeberinnen waren sehr freundlichen und nett . Ich kann jedem empfehlen. Unsere Kinder haben sich sehr wohl gefühlt und viel Spaß gehabt.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Very good

We were a group of nine friends who spent 6 days in the house. The owner of the house was very friendly and always open to help us if we needed anything. The house was very clean and the furniture was good. We had a very great time and would totally recommend the house to anyone! :)