Apollonia Hotel ligt vlak bij het strand in Kalymnos. Bezoek Melitsachas en Telendos ferryterminal als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Massouri--strand en Myrties-strand. Physis - Natuurlijke Producten en Maritiem Museum van Kalymnos zijn ook een bezoek waard. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals snorkelen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Massouri
Kalymnos (JKL-Nationale luchthaven Kalymnos Island) - 20 min. rijden
Restaurants
Καφές & Αλάτι
4 min. rijden
Kokkinidis
3 min. wandelen
Ethereal
3 min. wandelen
Fatolitis
7 min. wandelen
Scorpio
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apollonia Hotel
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een wasserij, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Hulp bij uitstappen/tickets en een tuin zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel heeft gratis wifi, een balkon en een kitchenette met een koelkast. Er zijn gemakken als een zitruimte en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een minibar en Italiaanse Frette-lakens.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Apollonia Hotel heeft 15 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gedecoreerd en hebben eettafels. Alle bedden hebben Italiaanse Frette-lakens en luxe beddengoed. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Autoverhuur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Speelplaats
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Eetopties
Eettafel
Minibar
Slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Italiaanse Frette-lakens
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Eettafel
Buiten
Balkon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Wasservice
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
3 treden naar de ingang
Aangepast bad
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
Dingen om te doen
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
15 units
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 16.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apollonia Hotel Kalymnos
Apollonia Kalymnos
Apollonia Hotel Kalymnos
Apollonia Hotel Aparthotel
Apollonia Hotel Aparthotel Kalymnos
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apollonia Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apollonia Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apollonia Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Apollonia Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Apollonia Hotel?
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Massouri--strand, Melitsachas en Myrties-strand. Ook Kalydna-rotsen en Poets-rots liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apollonia Hotel
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,8
Locatie
8,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 21 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 21 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 21 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 21 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 21 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Simon
15 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Perfect, room, perfect view, perfect position in the city and really perfect and accommodating staff. I definatly recomand!
Simon
7 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Alper
31 okt 2025
Alper
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Victoria
Reisde met een groep
6 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideal location for the climbing sectors near Masouri.
Close to the beach and restaurants etc.
Lovely apartments and very spacious, good cooking facilities.
Very friendly staff.
Victoria
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Per
12 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Per
14 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Alva
12 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Alva
6 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Dawn
3 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Dawn
16 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
joany
29 jun 2024
joany
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Scott
22 mei 2023
Scott
12 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Klaus
7 nov 2022
Klaus
10/10 – Uitstekend
Ashley
Reisde met familie
29 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Will definitely be back!
Nektarios is a wonderful host for his hotel! He was available to check us in super late (thanks to the late ferry from Kos) and had fresh fruit, water, and wine waiting for us. The wifi was strong and the room was beautiful and clean, with daily housekeeping included. We were on the top floor (a lot of stairs, but I don't mind a little workout after all the food I eat), so our view of Telendos Island was breathtaking! The location was prime! Right across the street from Missouri Beach and with plenty of restaurants, car/scooter rentals, mini markets, and even a laundromat within a block. My kids loved being here as well! (Side note: HIGHLY recommend Panos Taverna across the street) I have family on Kálymnos, but this was my first time staying in a hotel. We really only had two requirements when looking for a place to stay. Wifi and A/C. Apollonia checked those boxes and so much more. We will DEFINITELY be back!
Ashley
10 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Maria
Reisde met partner, Reisde met familie
26 jun 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good communication with the host for questions and help. Apartment centrally located, near to the supermarket and with a great view to Telendos.
Maria
19 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Katie
Reisde met een groep
20 apr 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Lovely find
Nicholas was very accommodating and friendly. For example, he stayed up past check in time when our ferry arrived late to help us check in and he was always on hand to answer any questions. The hotel was perfect for a group booking of friends and the views from the rooms were incredible. Cleaning staff were also lovely. Thanks for a great stay!
Katie
10 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
JOHN, Australia
19 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Brilliant relatively new hotel.
Great hotel with clean spacious rooms. Magnificent views across to nearby Telendos from the top floors. Free parking is a big plus in busy Massouri.
JOHN
8/10 – Goed
Katia, Rio de Janeiro
11 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice hotel, with great shower
This hotel is very nice. The location is perfect, close to many restaurants. The room is very good, with a nice small kitchen with utensils. The nearby beach, though, is too crowded, but this was not a problem to us as we had a car, which was rented with the help of the hotel owner. The bathroom was comfortable, with a very good shower, with glass doors. I missed a mirror in the room, there was only one in the bathroom. We liked this hotel very much.
Katia
10/10 – Uitstekend
Kiki Pagkas, Chicago
22 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel!
The location is incredible with an amazing view of Telendos. Local shops and very good restaurants nearby. Very clean and comfortable room with all amenities and fantastic Apivita toiletries! Polite and very kind family who own the establishment. Would recommend this hotel without hesitation.
Kiki Pagkas
8/10 – Goed
burak karabay, rodos
6 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Temiz ve duzenli bir aile oteli
Temiz ve duzenli bir aile oteli
burak karabay
10/10 – Uitstekend
J.N., Oslo
27 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Flott utsikt
Vi sov tre netter på Apollonia juli 2014 og var svært fornøyde. Rommet hadde balkong med vakker utsikt. Det var svært komfortable senger. God plass. Pent bad. Helt ok liten kjøkkendel. Vi fikk nye håndklær hver dag, og det var rent og hyggelig. Beliggenheten er midt i Masouri, men vi opplevde ikke noe støy fra nærliggende tavernaer og barer.
J.N.
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyggelig vertskap. Nydelig utsikt til Telendos og havet.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Sol
23 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sol
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 aug 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyggelig hotell!
Med fine rom og god air condition.
Rent og pent med bra rengjøring og nye håndklær hver dag :) Anbefales!
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Brian, Los Angeles
10 jun 2011
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice Friendly but Wi Fi was down
Check with Nicholas the owner about the wi fi. He is a very nice man, but he knew his wi fi was week at best. He says he's getting it fixed. I actually was only able to see it once, but not connect. We went to another hotel after two days because I needed to use the wifi for a few hours. Sitting outside is not an option as mosquitoes rule the night in Greece. Also, as in most greek hotels, two single hard beds with tiny pillows. Request room without view of powerlines and you will enjoy. Also very important note about the taxis. If you call for a taxi (order one by phone) the taxi (legal by local laws) gets to start running the meter when they leave the office at the other side of the island. You will owe 15 euro before you even get in the car. Hail the cab on the street and make sure he resets his meter. We didn't learn this till we left the island. After an 8 minute taxi to the airport we owed 25 euro. Our taxi driver left the station early and sat downstairs with his meter running for 20 minutes, before we even got in the car. Try to find a local with a car and have him give you a ride for 10 euro. You will both have a nice ride and avoid an unpleasent exit scene at the airport. The nice people at the desk who ordred the taxi for us didn't warn us either. Why is that you might ask? Greece is really hurting for revenue and thier only shot at it right now is to pluck as much as possible from inexperienced visitors.