Principe Palace ligt naast een golfbaan en aan het water in Jesolo. Bezoek Caribe Bay Jesolo en Marina di Venezia, enkele van de populaire attracties in de buurt. Tropicarium Park en Adventure Golf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jesolo
Piazza Mazzini 37/42, Jesolo, VE, 30016
In de buurt
Piazza Mazzini
1 min. wandelen - 0.1 km
Jesolo Strand
5 min. wandelen - 0.4 km
Piazza Brescia
16 min. wandelen - 1.4 km
Caribe Bay Jesolo
18 min. wandelen - 1.5 km
Grande Ruota Panoramica
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station San Dona di Piave Jesolo - 23 min. rijden
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 36 min. rijden
Restaurants
Capannina Beach
4 min. wandelen
BISTRO31
3 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Capriccio
3 min. wandelen
Da Bepi - Lido di Jesolo
1 min. wandelen
Pasticceria Antonella
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Principe Palace
Hotel met een chique stijl niet ver van Piazza Mazzini
Caribe Bay Jesolo is niet ver van Principe Palace, waar gasten genieten van een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een poolbar. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en diner. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een dakterras en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een zwembad op het dak, een kluis bij de receptie en parasols
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 100 kamers bieden voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, bovenop extra's zoals bureaustoelen en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
(kleer)kasten, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 500 meter van de accommodatie
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Zwembad op het dak
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Aan het water
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Strandparasols
Strandstoelen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
5 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in januari, februari, maart, november en december gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten).
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Strandparasols en ligstoelen op het strand kunnen worden gebruikt onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Registratienummer van de accommodatie IT027019A1YQC7GSVP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Principe Palace over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een zwembad op het dak.
Hoeveel kost een verblijf bij Principe Palace?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij Principe Palace van één nacht voor twee volwassenen op 18 mei 2026 min. € 204, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Principe Palace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Principe Palace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Principe Palace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Principe Palace?
Dit sportieve hotel in Jesolo ligt op 2 km afstand van Piazza Mazzini en Caribe Bay Jesolo. Ook Jesolo Strand en Labirinto di Medusa liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Principe Palace
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 38 van 68 beoordelingen
10 - Uitstekend
38
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 68 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 68 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 68 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 68 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lille junior suite, men super hotel og kort til fantastisk strand.
Michael
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stefania Maria
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camera pulita un po piccola per essere una tripla. Ottima posizione ottima colazione . Personale molto gentile e disponibile .
Stefania Maria
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elly
12 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed here for 4 nights and will definitely be back. Service was brilliant, staff were very welcoming and attentive. Thank you!
Elly
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diego
30 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel che eccelle in tutto, dalla pulizia ai servizi, personale al top e servizi ancora meglio. Splendido il terrazzo con piscina e idromassaggio e bar, veramente straordinario!!!
Diego
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MICHELA
7 jul 2025
‘
MICHELA
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eros
5 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Che dire.. soggiorno superlativo in termini di posizione dell'hotel, servizi (spiaggia privata, piscina sulla copertura, ristorante raffinato, parcheggio privato) e professionalità dello staff.. e tutto a prezzi corretti e competitivi (molti servizi sono compresi nel prezzo della camera). La camera poi è spaziosa con un bel bagno.. da notare che l'hotel indica anche i nomi di chi svolge le pulizie!!
Consigliato sicuramente!!
Eros
2 nachten verbleven in juni 2017
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
19 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Tutto bene ad eccezione della reception
Hotel carino, ottima posizione, personale del bar e del ristorante disponibile, simpatico e professionale. Tuttavia alla reception vi sono due ragazze troppo inesperte, stressate, poco accoglienti, cordiali e disponibili. soprattutto sempre nervose e scaricano i loro nervosismi sui clienti
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dan
9 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
God beliggenhed, lækker morgenbuffet, mangler mulighed for opladning af bil
Dan
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Camillo
30 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Modesto
Bella posizione struttura bella ma da rimodernare specialmente il bagno.
Camillo
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sabrina
12 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir hatten ein neu renoviertes Zimmer! Es war sehr schön und immer sauber. Die Matratze war für unseren Geschmack etwas zu hart. Das Frühstück war zweckmäßig, im Großen und Ganzen alles da, doch leider immer das gleicje - keine Abwechslung.
Der Teppich in den Gängen der Stockwerke war sehr verdreckt, dies dürfte in einem 4Sterne Hotel nicht vorkommen. Ansonsten einen sehr angenehmen Aufenthalt gehabt.
Sabrina
6 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
CRISTIAN
25 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
hotel pulito, terrazza con piscina molto bella, personale gentile e disponibile
CRISTIAN
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
15 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura in pieno centro, con affaccio su piazza Mazzini. Ombrellone e lettini inclusi e parcheggio esterno alla struttura con servizio navetta.
Colazione varia e servizio ottimo.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
danilo
7 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima struttura al centro della cittadina compreso di lettini ed ombrelloni ,ottima la colazione dalla quale non potevi uscirne a pancia vuota.
danilo
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel storico in posizione centrale. Ottima la pulizia e cordiale il personale.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Annelie
16 jul 2021
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Välj INTE detta hotell!!
Katastrofal ljudnivå, skrik och skränande konstant fram till kl 4 på morgonen!
Detta innebar att det var omöjligt att sova över huvudtaget. När vi meddelade receptionen detta sa hon bara att ljudnivån och oväsendet och festandet var ännu värre på andra sidan…
Vi hade bett om ett lugnt rum. Detta är dessvärre ett hotell vi aldrig någonsin vill återkomma till och vi kan absolut inte rekommendera det utan måste tyvärr varna för att välja detta!
Annelie
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Flavio
21 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
weekend
Ottimo hotel, personale disponibilissimo e pulizia più che buona. Lo consiglio vivamente
Flavio
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rita
4 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
relax completo
Breve ma intenso , soggiorno riposante
Rita
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
1 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wie immer Top! Super zentral sauber und gute frühstückangebot
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
20 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel in ottima posizione, ottimo rapporto qualità/ prezzo, servizio disponibilissimo. La colazione era varia ma i piatti non tutti coperti. Un pò rumoroso la sera per i rumori die ocali sotto. Piscina molto grande e bella, per nulla affollata
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mattia
20 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura stupenda,personale educato e preparato. Servizi ottimi e puliti
Mattia
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katrine
6 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Molto bene
Posizione ottima in piazza Mazzini. Parcheggio incluso. Servizi buoni spiaggia e piscina. Stanza un po’ datata. Servizio
Pool ok ma non possibile pagare con pos, neanche il pranzo dal ristorante. Personale gentile. Zona pool un po’ invasa da giovani, poco relax, ma posto molto bello. Torneremo volentieri.
Katrine
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giulio
13 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comodissimo piscina stupenda e cameriere super simpatico. Ottimo
Giulio
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’amabilité du personnel, le parking le prêt du vélo
Le moins sur la piscine ou les activités ne sont pas réglementées
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nettes zuvorkommendes Personal
Ideal für ein paar Tage
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
10 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr zentral, super frühstück, Pool und dachterasse traumhaft