Hotel Toledo ligt in het stadscentrum en aan het strand in Jesolo. Bezoek Caribe Bay Jesolo en Marina di Venezia, enkele van de populaire attracties in de buurt. Reis je met kinderen? Overweeg dan Tropicarium Park of ga naar Stadio Armando Picchi om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Jesolo
Via Nausicaa 4, Jesolo, VE, 30016
In de buurt
Jesolo Strand
3 min. wandelen - 0.3 km
Piazza Brescia
5 min. wandelen - 0.5 km
Tropicarium Park
5 min. wandelen - 0.5 km
Piazza Mazzini
11 min. wandelen - 1.0 km
Grande Ruota Panoramica
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Station Ceggia - 28 min. rijden
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 43 min. rijden
Restaurants
Hotel Piccadilly
6 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Braies
5 min. wandelen
John Martin's Pub
6 min. wandelen
Da Rocco
4 min. wandelen
Panisfizio
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Toledo
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Piazza Mazzini
Een terras, een speeltuin en een spelletjesruimte vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Toledo. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Toledo, serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie, strandlakens en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Toledo hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Kinderstoelen, babybadjes en servies voor kinderen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Toledo
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur
Speeltuin
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Babybad
Kinderboeken
Kindereetgerei
Kinderspelletjes
Kinderstoel
Knutselspullen
Speeltuin
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Strandlakens
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in januari, februari, maart, december, oktober en november gesloten:
Één van de eetgelegenheden
De bar/lounge
Het strand
Het parkeerterrein
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 7 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Tot 15 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten).
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 7 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027019A1ZZ3UH6OU
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Toledo?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 7 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Toledo?
Vandaag, 17 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Toledo van één nacht voor twee volwassenen op 22 mei 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Toledo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Toledo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Toledo?
Dit hotel in Jesolo ligt aan het strand, in het stadscentrum en op 15 minuten wandelen van Jesolo Strand en Piazza Mazzini. Ook Grande Ruota Panoramica en Tropicarium Park liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Toledo
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,2
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,0
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 6 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 6 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jasmin
12 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Im Großen und Ganzen war alles gut und alle sehr freundlich.
Jasmin
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Jonathan
5 jun 2021
Negatief: Netheid, comfort kamer
Cheap Hotel
As for luxury you get what you pay for, I wouldn’t stay here again. For the following reasons: my covers smelled and had to be swapped, tv was at least 15”, I had to use my room key to keep the lights on. The only good thing about this place was that it had a lot of storage and the breakfast buffet wasn’t so bad as I predicted! The experience felt cheap, but had a beach area.
Jonathan
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rajeevan
11 aug 2025
Rajeevan
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Antonio
17 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Antonio
10 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
MIRCO
9 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
MIRCO
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
elin
14 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer